Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Zmięcie te % w ostatniej nagrodzie za 3 poziom, bo ileż można dostawać tych planów( od 3 miesięcy), już to w k......ce się to robi ;<
 

DeletedUser17523

Guest
Przecież ma wejść poprawka do wypraw i wprowadzenie 4 poziomu......
 

DeletedUser16965

Guest
@siorprajs wiem że się powtórzę, wybaczcz ale nie mogę znaleść.. czy jest mozliwość wliczania pucharów z wyprawy do rankingu gildii ??
 

DeletedUser16965

Guest
Na razie nie ma planów zmian w rankingu gildii. Ale kto wie, może w przyszłości taka zmiana się pojawi. :)

dzięki:).. ale zapytam jeszcze czy wogóle taka propozycja dotarla do Inno ??
>>>Tak. - siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14109

Guest
Podbijam.
Nie wiem czy było, ale mam takie pytanie. Jak wiemy, ze skrzyń wpadają różnego rodzaju jednostki, po jednej z każdej wersji (strzeleckie, ciężkie, itp.), a co w przypadku AP, w której jest 6 jednostek, w tym 2 ciężkie? Można wygrać fortece, frotece lub behemota, czy samego behemota?
 

DeletedUser14308

Guest
Czy na 4 poziomie to wogole występują relikty bo o ile mnie pamięć nie myli jeszcze na 4 mi się nie trafił choćby jeden.Chyba to prawda że podnoszenie świątyni reliktów to zły pomysł bo podnioslem o 1 lvl i tragedia niby powinno być minimalnie lepiej a takiej kiszki to nie miałem od początku.
 

DeletedUser16730

Guest
Czy na 4 poziomie to wogole występują relikty bo o ile mnie pamięć nie myli jeszcze na 4 mi się nie trafił choćby jeden.

Czasem się coś trafi, ale 2 to chyba góra miałem.

takiej kiszki to nie miałem od początku.

Na 3 światach 1 poziom ani jednego reliktu, 2 poziom pod koniec 1-2 relikty, 3 poziom ani jednego reliktu. Taki jest ten tydzień.

Na moje to ta świątynia się gryzie z każdym apdejtem i robi jaja, a że wszystko można zwalić na losowość to nikt na to nie zwraca uwagi i żyje to wszystko swoim życiem.
 

DeletedUser15836

Guest
W tej wyprawie (śr poziom 11) mi super obsypała - łącznie 4 jadeity, z czego 3 na jednym poziomie obok siebie(jeśli chodzi o konflikty) - św. obs, fontanna, tarasy, wcześniejszy - przechowajka, 140 PR (1 złoty), 2 płomienie chyba, twarz, 200 towaru i coś tam jeszcze
 

DeletedUser7795

Guest
Ja nie widziałem 100 PR od początku roku. Same słabe relikty dostaję.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A co z tymi ciężkimi w AP?
W sumie to nic, ale jeśli porównam ilość posiadanych fortec (15) do goliatów (0), to wnioski nietrudno wyciągnąć.
Zaznaczam, ze nigdy nie miałem postawionej żadnej fabryki tych jednostek a kilka fortec padło mi w walce, goliaty nie padły bo ich nigdy nie miałem.
 

DeletedUser14806

Guest
Na 1 etapie wypraw żenada z reliktami , okazuje sie ze nie jestem w tym jedyny w tym tygodniu...to przypadek czy może uruchomiono jakies specjalne scrypty które maja zmotywować "zmusić" do czynniejszego udziału w evencie i zakupie diamentów?
 

DeletedUser8110

Guest
Nie mamy tego rodzaju skryptów, ale ciekawy pomysł. :)
Zazwyczaj to jednak działa w druga stronę - Gracze zajęci eventem nie zaglądają tak często jak przed eventem do wypraw.
 

DeletedUser16781

Guest
piszę w sprawie nagrody z wypraw - jedną z nagród którą otrzymałem było " masowy pakiet motywacyjny " gdy próbowałem go użyć po prostu mi znikł nie robiąc nic , hm... nie wspomnę o towarze takim jak przetworzona żywność którą kupiłem na targu też nie została mi zaliczona mimo ,że otrzymałem w historii informację o przeprowadzonej transakcji od jakiegoś czasu obserwuję spadek poziomu gry nie dobrze.
 

DeletedUser11629

Guest
Balansowaliście losowość reliktów, czy ki diabeł...?

... pierwszy poziom, 4 srebrne relikty (good!) - 4 kamienne gęby (not good!), finałowa bramka - tadam, KAMIENNA GĘBA! (not at all good, no, no, no!)... no strach iść dalej...
 

DeletedUser7795

Guest
U mnie tak zbalansowali, że reliktów prawie nie mam. Zastanawiam się nawet czy nie sprzedać Świątyni Reliktów. Najcenniejsze są dla mnie złote relikty zawierające PRy. Trafiły mi się do tej pory tylko dwa razy i to w jednym dniu. Było to na początku tego roku, bodajże pod koniec stycznia. Teraz tylko jednostki dostaję i te "kamienne gęby" albo Wrota Boga Słońca.

Nasz team może majstrować przy grze nawet teraz ale my tego nie widzimy. Czemu tak nagle otrzymywanie reliktów spadło? Świątynię Reliktów mam na 5 poziomie. Wcześniej, gdy miałem niższy poziom Świątyni dostawałem przynajmniej 1 relikt na każdym poziomie a teraz maksymalnie 1-2 relikty na całą wyprawę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13591

Guest
A ja mam pytanie. W wyprawach dwa razy użyłam zdobyczne jednostki z OP. Nie zaliczyło mi ich w wieży. Mam tam tylko punkty zdobyte z mapy. Tak ma być? Nie pamiętam jak było gdy wchodzila AP.
 

Fatherland

Książę
Dlaczego chamsko cichaczem i stopniowo podnosicie poziom trudności w wyprawach? W oceanicznej z aktualizacji na aktualizację coraz trudniej przejść wyprawy wojskiem (negocjacje to samo). Pomimo że rzekome statystki w opisie konfliktu są te same, jednak wyraźnie da się odczuć że problem istnieje i narasta. Mam porównanie bo mam ciągle ten sam bonus. Zrobiłem eksperyment i chyba jako jedyny dluuuuugo nie podnoszę żadnej perły atakującej. Mam porównanie więc do tego co było a co jest teraz. Tendencja jest wyraźnie i wypieranie się nie ma sensu. Należy odpowiedzieć graczom dlaczego tak to się balansuje, że teraz walki nawet na 1 poziomie potrafią ubić całe wojsko w 1 fali chociaż wcześniej tego nie było. Na 2 turze też są konflikty na tym samym setupie które teraz są nie do przejścia automatem z tym samym lub innym wojskiem. Robicie to samo co z planami kiedyś oczywiście nie przyznacie się bo po co. Ludzie widzą i obserwują i to samo u mnie znajomi mówią jak pisze z nimi. Specjalnie od prawie samego początku wypraw nie ruszam pereł atakujących żeby mieć porównanie, bo wiedziałem że będziecie coś motać z tym.
 

DeletedUser16730

Guest
@Fatherland to jest tzw. szczęście i teren. I faktyczne, może nie tyle podnoszą stopień trudności, ale coraz częściej są tygodnie kiedy te dwa aspekty potrafią permanentnie być po stronie wroga. Często też jest tak, że ja to widzę i nic nie piszę o tym, po czym kilka osób w gildii zwraca na to uwagę w takim feralnym tygodniu.
 

DeletedUser15836

Guest
Mogę się mylić, ale jakiś czas temu ogólnie doszło do podniesienia bez zapowiedzi bonusów i to w 1. etapie (z 0 do 3% bodajże w przemyśle)
 
Do góry