Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Nimod

Baronet
Ex-Team
Czy na zdobycie reliktu ma wpływ czy walczę samemu czy automatycznie? Kolejny tydzień leci, żadnego reliktu, a jak już to jak samemu powalczę albo wynegocjuje. Moja dziewczyna walczy zawsze sama i jej relikty wpadają. Poziom perły ten sam.

U mnie wpada tyle samo, bez różnicy jak walczę. Czasem jest tak że w ogóle nic nie dostaje, później mam serię złotych reliktów, później znowu nic... To po prostu losowość (tak mi się przynajmniej wydaje) :)
 

Fatherland

Książę
Myślę, że lepiej by było jak by wyprawy gildyjne startowały we wtorek rano o godzinie 6:00 a nie o 8:00... kończyć się mogą w poniedziałek o 8:00 to dobra godzina, ale zaczynać się powinny wcześniej, o 6tej.. byłoby by to bardziej dogodne myślę...
 

DeletedUser6543

Guest
Pytanie kiedyś już padło, odpowiedzi się nie doczekałam...
Ponawiam więc: czy zostanie przywrócona możliwość kupowania większej ilości podejść za jednym zamachem za medale?
Było dobrze, można było z marszu kupić 8, po którejś aktualizacji to wypadło (błąd?). podejścia.jpg

Teraz trzeba się naklikać, a jak wiadomo, wraz z tawerną bezsensownych klików nam sporo przybyło, idziemy na jakiś rekord czy co?
 

DeletedUser8110

Guest
Pytanie kiedyś już padło, odpowiedzi się nie doczekałam...
Ponawiam więc: czy zostanie przywrócona możliwość kupowania większej ilości podejść za jednym zamachem za medale?
Było dobrze, można było z marszu kupić 8, po którejś aktualizacji to wypadło (błąd?). View attachment 2602

Teraz trzeba się naklikać, a jak wiadomo, wraz z tawerną bezsensownych klików nam sporo przybyło, idziemy na jakiś rekord czy co?
Gdy po raz pierwszy poruszyłaś ten temat na naszym forum, przekazałam informację dalej. Nie mam jednak informacji czy i kiedy zostanie wprowadzona zmiana w tej kwestii.
 

DeletedUser6543

Guest
Czy coś wiadomo w powyższej sprawie? Mamy nowy rok i nadal norma nie została przywrócona :)
 

DeletedUser6543

Guest
Czyli błąd wgrany wraz z którąś aktualizacją pozostanie z nami na wieki?
Jak można zgubić kawałek kodu i nie potrafić go odnaleźć? Bo zasadności tej zmiany nie potrafię sobie wyobrazić, w świadomą zmianę nie wierzę...
 

DeletedUser15643

Guest
Niestety, zmiana ta nie ma wysokiego priorytetu.

a która zmiana ma "wysoki priorytet"? kolejny retusz samouczka? bo chyba nie uczynienie grywalnymi wojen gildii?

pomijam, że tak jak napisała herbi, to nie jest życzenie zmiany, tylko powrotu do czegoś, co już było i świetnie działało
 

DeletedUser8110

Guest
Czyli błąd wgrany wraz z którąś aktualizacją pozostanie z nami na wieki?
Błędy nie mają większego priorytetu tylko dlatego, że zostały zgłoszone później/wcześniej niż inne. Każda zmiana czy każda poprawka błędu czeka na swoją kolej.

bo chyba nie uczynienie grywalnymi wojen gildii?
Akurat tu Cię zdziwię, ale w najbliższej wersji wejdzie kilka drobnych poprawek kodu gry związanych z grywalnością wojen gildyjnych. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
Każda zmiana czy każda poprawka błędu czeka na swoją kolei.
kolej
>>> Dziękuję! - siorp

Akurat tu Cię zdziwię, ale w najbliższej wersji wejdzie kilka drobnych poprawek kodu gry związanych z grywalnością wojen gildyjnych. ;)

faktycznie mnie zdziwiłaś, bo "kilka drobnych poprawek" raczej tej grywalności nie poprawi :)

ale żeby nie było, że malkontencę - poczekamy, zobaczymy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6543

Guest
Błędy nie mają większego priorytetu tylko dlatego, że zostały zgłoszone później/wcześniej niż inne.

Mnie się zawsze wydawało, że jak coś było dobre i "niechcący" udało się to zepsuć, to naprawę robi się od ręki i po kłopocie; można spokojnie pracować nad nowymi rzeczami, które niewątpliwie wymagają więcej czasu i zaangażowania. W innym przypadku zaczyna robić się burdel, trudny do ogarnięcia...i w tym bałaganie łatwo o kolejne błędy (a my, gracze, musimy z tym żyć).
 

DeletedUser7795

Guest
Dokupowanie podejść w wyprawach gildyjnych pojedynczo to jakaś porażka jest. Czy wcześniej było źle @siorprajs ?
 

DeletedUser15181

Guest
Ludzie zróbcie coś z tymi nagrodami, bo co drugi srebrny relikt to albo plany albo altanana kwiatowa, pewnie każdy z nas ma ich w inwentarzu nie mniej niż 50 :)
 

DeletedUser15836

Guest
No ja ok. 30 karylionów mam ;) A już trochę wyrzucałem. A w tej wyprawie to plany i towar tylko (srebrny) :(
 

DeletedUser17098

Guest
Mnie najbardziej wkurzają plany x2 do ŚR na ostatniej bazie, no ileż można... Już bardziej na miejscu były by plany, których nie można zdobyć w inny sposób jak inwestowanie u innych graczy, np. obserwatorium.
 

DeletedUser6543

Guest
Zdecydowanie- dwa plany na koniec to najsłabszy element ekspedycji...
Wprowadzono mistrzostwa gildii, ładnie pięknie, pytanie tylko jak mam motywować graczy, kiedy ciągle słyszę: zrobiłem 48/48, poległa masa jednostek, negocjowałem i wydałem diamenty i po co? Po 2 plany???
Nic nie wpływa tak demotywująco jak ta nieszczęsna nagroda i jeśli chcecie podtrzymać zainteresowanie graczy tym elementem gry, koniecznością jest pilne dokonanie zmian. Moim zdaniem, wystarczyłoby wymienić te plany na punkty rozwoju i raczej wszyscy byliby zadowoleni.
Po 18 aktywnych tygodniach ekspedycji, tak wyglądają u mnie plany do Świątyni Reliktów, a rekordzistką raczej nie jestem:

relikt.jpg
 

DeletedUser14757

Guest
Ja tam zawsze trzymam kciuki, że trafię 2 plany. Jak mam pecha to trafię coś innego :p
 

DeletedUser16965

Guest
Zdecydowanie- dwa plany na koniec to najsłabszy element ekspedycji...
Wprowadzono mistrzostwa gildii, ładnie pięknie, pytanie tylko jak mam motywować graczy, kiedy ciągle słyszę: zrobiłem 48/48, poległa masa jednostek, negocjowałem i wydałem diamenty i po co? Po 2 plany???
Nic nie wpływa tak demotywująco jak ta nieszczęsna nagroda i jeśli chcecie podtrzymać zainteresowanie graczy tym elementem gry, koniecznością jest pilne dokonanie zmian. Moim zdaniem, wystarczyłoby wymienić te plany na punkty rozwoju i raczej wszyscy byliby zadowoleni.
Po 18 aktywnych tygodniach ekspedycji, tak wyglądają u mnie plany do Świątyni Reliktów, a rekordzistką raczej nie jestem:


coś tu jest z tym twoim zdjeciem troszeczkę nie tak..:o od początku biorę udział w wyprawach zawsze robię 48 walk, obecnie mam odblokowane 13 poziomów świątyni, a od ręki mogę odblokować jeszcze 6 poziomów a okienko z największą liczbą planów ma ich 10 a nie jak u ciebie 41.. więc albo masz totalnego pecha w wyprawach, albo te plany nie są tylko ze skrzyń z wyprawy.. coś tu jest nie tak..
 

DeletedUser6543

Guest
coś tu jest z tym twoim zdjeciem troszeczkę nie tak

Sugerujesz, że bawiłam się photoshopem? :D
Pewnie nie wszystkie plany są z wypraw, ale co to zmienia? Nie rozmawiamy o mnie i moich planach, tylko o banalnej, nieodpowiednio dobranej do poniesionego wysiłku nagrodzie. Każdy z graczy ma 65 % szans na jej wylosowanie, więc problem nie dotyczy tylko mnie.
Zamieściłam zdjęcie by ukazać absurd, w jaki brniemy. Jeśli jeszcze nie masz tylu planów co ja, za jakiś czas, o ile nadal będziesz robił 48/48, u Ciebie będzie podobnie. Będziesz zadowolony? Będzie Ci się chciało?

Fakty są takie:
Fakt: za zrobienie 48 walk najczęściej otrzymujemy 2 plany.
Fakt: bezwartościowa nagroda obniża morale w gildii.
Fakt: mimo obietnic supportu, zmiany na lepsze nie widać...
 

DeletedUser8110

Guest
Nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale do zmiany jest już bliżej niż dalej. ;)
 

DeletedUser13591

Guest
Zdecydowanie- dwa plany na koniec to najsłabszy element ekspedycji...
Wprowadzono mistrzostwa gildii, ładnie pięknie, pytanie tylko jak mam motywować graczy, kiedy ciągle słyszę: zrobiłem 48/48, poległa masa jednostek, negocjowałem i wydałem diamenty i po co? Po 2 plany???
Nic nie wpływa tak demotywująco jak ta nieszczęsna nagroda i jeśli chcecie podtrzymać zainteresowanie graczy tym elementem gry, koniecznością jest pilne dokonanie zmian. Moim zdaniem, wystarczyłoby wymienić te plany na punkty rozwoju i raczej wszyscy byliby zadowoleni.
Po 18 aktywnych tygodniach ekspedycji, tak wyglądają u mnie plany do Świątyni Reliktów, a rekordzistką raczej nie jestem:

Dokładnie. Dlatego od jakiegoś czasu nie kończę wypraw. Dla dwóch planów nie warto.
 

DeletedUser16965

Guest
Nie wiem na jakim poziomie są wasze gildie ale wyprawy robi się nie tylko dla siebie lecz również aby podnieść poziom gildii;) ale fakt te dwa plany są strasznie irytujące
 

DeletedUser6543

Guest
wyprawy robi się nie tylko dla siebie lecz również aby podnieść poziom gildii;)

Ale ja to doskonale wiem.
Jednak o ile dla mnie zrobienie 48/48 nie stanowi problemu, dla graczy, którzy np. później zaczęli grać, mają niższe poziomy pereł lub niedawno postawili Alcatraz i nie maja dostatecznej ilości wojska, nie jest już tak łatwo.
Tym bardziej, motywując ich do walki dla gildii i wiedząc, ile ich to kosztuje,
przykrym jest usłyszeć: znów 2 plany na koniec :(

Pomimo to, nieźle nam idzie:

vu.jpg

Nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale do zmiany jest już bliżej niż dalej. ;)

No to super :D
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Odkąd wprowadzili tawernę, to zrobienie 3 poziomów wypraw nie powinno stanowić żadnego problemu, bo zamiast walczyć można negocjować dokupując w tawernie dodatkową turę negocjacji( diamenty nie są już potrzebne do tego). Więc dziwi mnie to jak słabsi gracze piszą, że nie dają rady zrobić całości i kończą po w połowie drugiego poziomu(sam mam słabe konto i robiłem 48/48)
No, a te 2 plany na koniec to masakra jakaś, potrafią nieźle zdenerwować, gdy liczysz na SW lub diamenty, a tu znowu plany wyskakują
 
Do góry