Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12464

Guest
Dlatego obiecujemy, że poza siłowym zdobywaniem terenów nieprzystępnej dżungli wkrótce dodamy również możliwość pokojowego rozwiązywania konfliktów.

Póki co gracze tłukący plaże zacierają łapki i dziękują za dostarczenie dodatkowego miejsca do nabijania punktów, a gracze eko mają to co zwykle czyli wielkie nic ;)

A zupełnie serio, wreszcie coś co pozwala się gildii bawić wspólnie w sytuacji gdy z takich czy innych powodów nie wojuje się na mapie GvG. Jako ktoś kto nie bawi się na becie, jestem mile zaskoczony dodatkiem i zupełnie serio czekam aż będę mógł poganiać po dżungli!
 

DeletedUser14285

Guest
Wkoncu cos ciekawego,nie ukrywam ze kazda nowa gildia mala czy duza nie ma szans na wbicie sie na dluzej w GVG.Więc szanse na potencjał malutkie.A tu wyprawy wkoncu mniejsze gildie będą mogły sie odbić od nędzy.hehe
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bardzo ciekawi mnie jak to wpłynie na sytuacje kadrowa w gildiach, czy z gildii nie będą wyrzucani ludzie nie robiący wypraw, na których trzeba będzie płacić dla odblokowania wyższych poziomów.

Jak zwykle obsuwa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16017

Guest
Jeszcze nie bawiłem się w wyprawy na becie,czekam aż pojawią się na głównych serwerach:) Pomysł wydaje się świetny :) Zobaczymy jak wyjdzie :) Myślę jednak,że lepiej by było gdyby autowalki były wyłączone podczas wypraw:) wyrównałoby to mniej więcej szanse- tak przynajmniej myślę :) ale jeszcze nie wiem jak wyglądają walki i w ogóle :)
 

DeletedUser14352

Guest
Na tych walkach dzialaja lotry czy wojaki leja jak na mapie prowincji?
 

DeletedUser11629

Guest
Myślę jednak,że lepiej by było gdyby autowalki były wyłączone podczas wypraw:) wyrównałoby to mniej więcej szanse- tak przynajmniej myślę :) ale jeszcze nie wiem jak wyglądają walki i w ogóle :)

Gdybys rozwinal mysl... czyje szanse bylyby wyrownane...?
 

DeletedUser11629

Guest
Bardzo ciekawi mnie jak to wpłynie na sytuacje kadrowa w gildiach, czy z gildii nie będą wyrzucani ludzie nie robiący wypraw, na których trzeba będzie płacić dla odblokowania wyższych poziomów.

Jak zwykle obsuwa.

Nastapi wysyp gildii PFF? (play-for-fun)
 

DeletedUser16017

Guest
Gdybys rozwinal mysl... czyje szanse bylyby wyrownane...?
Szanse różnych gildii :) Gracze z wysokich epoka maja mnóstwo łotrów i innego typu wojska,więc mogą ich tracić do woli, słabsi mają mało miejsca, mało woja,więc mało potencjału zdobędą (w porównaniu do lepszych)
 

DeletedUser11629

Guest
Szanse różnych gildii :) Gracze z wysokich epoka maja mnóstwo łotrów i innego typu wojska,więc mogą ich tracić do woli, słabsi mają mało miejsca, mało woja,więc mało potencjału zdobędą (w porównaniu do lepszych)
Aaa. No moze i jest w tym racja, ale jestem przeciwna - lece tylko na autopilocie ;)
 

DeletedUser16017

Guest
Aaa. No moze i jest w tym racja, ale jestem przeciwna - lece tylko na autopilocie ;)
właśnie dlatego chcę wyłączyć auto by były bardziej wyrównane szanse :) To jest dodatkowy atut walk :p Wam nie będzie się chciało bić,a słabsi czy nawet chętniejsi będą nawalać by pomóc gildii :)
 

DeletedUser11629

Guest
właśnie dlatego chcę wyłączyć auto by były bardziej wyrównane szanse :) To jest dodatkowy atut walk :p Wam nie będzie się chciało bić,a słabsi czy nawet chętniejsi będą nawalać by pomóc gildii :)
Ja jestem w modernie, wiec nie uwazam, zebym byla taka mocna (chyba ze w gebie - i tu bardzo interesuje mnie ten aspekt nietypowych negocjacji... bo gdyby byl guzik "zagadaj wroga na smierc"... :D) ale i tak bym sie bila do ostatniego czolgu. Nawet bez auto. Tymczasem jednak nie sadze, zeby to zostalo wprowadzone.
 

DeletedUser16017

Guest
Ja jestem w modernie, wiec nie uwazam, zebym byla taka mocna (chyba ze w gebie - i tu bardzo interesuje mnie ten aspekt nietypowych negocjacji... bo gdyby byl guzik "zagadaj wroga na smierc"... :D)
Ja w Postępie,więc niedaleko,ale i tak uważam,patrząc na innych graczy z wyższych epok,że powinna być wyłączona autowalka,chociaż z oczywistych względów zmniejszyłoby to uczestników wypraw. Pytanie czy FOE chce iść w ilość czy w jakość,czy chce by gracze się dobrze bawili czy by był to kolejny powód do kupowania diamentów oraz szybszego wzrostu pktów przez lepszych graczy(kolejne punkciki)
OFFtop,gdyby był taki guzik,to większość facetów by była cicho :p
 

bartekmod

Książę
Postęp wyprawy zależy od liczby rozwiązanych przez członków gildii konfliktów.

Czyli każdy członek Gildii musi rozwiązać konflikt?
Jak jest nas 79 to jak 78 zrobi swoje a jeden będzie nieobecny i nic nie zrobi to cała reszta jest w tyłku i nie przejdzie dalej?

Czy może żeby cała Gildia przeszła do następnego konfliktu wystarczy, że pierwszy konflikt rozwiąże jeden Gracz i będzie wyścig szczurów kto szybciej kliknie automata i zgarnie punkty za walkę dla siebie?

właśnie dlatego chcę wyłączyć auto by były bardziej wyrównane szanse :)

wyłączenie auto absolutnie nie wyrówna szans, na auto stracę ten 1, 2 łotry na walkę, a robiąc ręcznie nie stracę żadnego i dalej mi będą zostawały tysiące
powinieneś się modlić bym leciał na automacie i wyczyścił się z wojska, wtedy w kolejnych wyprawach (po kilku miesiącach) szanse się wyrównają, a i w GvG będziesz miał prościej uszczknąć coś dla siebie jak lepsi potracą wojska :p
robiąc walki ręcznie nie stracę przewagi ilościowej wojsk i jak niby to wyrówna szanse?
 

DeletedUser11629

Guest
@KojusS - ilosc, zawsze ilosc. Pamietaj, ze na Twoje miejsce w grze czyha 1000 chetnych! :)

Znam facetow, ktorzy przegadaliby i mnie - rownouprawnienie podobno mamy ;)
 

DeletedUser13509

Guest
Pomysł bardzo fajny :)
Tylko dlaczego gildie, które mają już potężny poziom otrzymają od razu wyższe poziomy?
Była blokada, więc nie powinno to się liczyć.
Powinni zbierać punkty wraz z odblokowaniem poziomów.
Będą się bynajmniej dłużej bawić. A i tak trudno dogonić te potężne gildie.
 

DeletedUser16017

Guest
wyłączenie auto absolutnie nie wyrówna szans, na auto stracę ten 1, 2 łotry na walkę, a robiąc ręcznie nie stracę żadnego i dalej mi będą zostawały tysiące
powinieneś się modlić bym leciał na automacie i wyczyścił się z wojska, wtedy w kolejnych wyprawach (po kilku miesiącach) szanse się wyrównają, a i w GvG będziesz miał prościej uszczknąć coś dla siebie jak lepsi potracą wojska :p
robiąc walki ręcznie nie stracę przewagi ilościowej wojsk i jak niby to wyrówna szanse?
A pomyslałeś może o CZASIE jaki stracisz na walki bez auto i z auto ? z auto przejdziesz całość w chwilę,a alkatraz na pewno masz duży więc nie zauważysz różnicy:)
a bez auto walki zejdzie Ci to znacznie dłużej, co może powodować,że po prostu nie będzie Ci się aż tak chciało grać,bo to jeszcze GvG i inne sprawy na foe :)
@Jomacha zobaczymy w ogóle jak te walki będą wyglądały :) chociaż podejrzewam,że bardzo podobnie,bo specjalnie do wypraw nowe mechaniki wstawiać odnośnie walk hmm zależy jak bardzo były rozbudowane :p
 

kasia2389

Arcyksiążę
Auto nie na żadnego znaczenia, sami się przekonacie.
Nic nie trzeba wyrównywać, każdy ma swoją walkę, obozy dostosowane do swoich możliwości a tak samo nagrody.

Należy pamiętać o żetonach na walkę jest tylko 8 i odnawiają się co godzinę
 

DeletedUser16017

Guest
Auto nie na żadnego znaczenia, sami się przekonacie.
Nic nie trzeba wyrównywać, każdy ma swoją walkę, obozy dostosowane do swoich możliwości a tak samo nagrody.

Należy pamiętać o żetonach na walkę jest tylko 8 i odnawiają się co godzinę
Szczerze myślałem,że to aż 8 żetonów,nie tylko ;>
Co do walk,to pisałem,że nie znam jak to wygląda,po prostu taką pierwszą myśl miałem :)
 

DeletedUser15643

Guest
Czyli każdy członek Gildii musi rozwiązać konflikt?

nie

Jak jest nas 79 to jak 78 zrobi swoje a jeden będzie nieobecny i nic nie zrobi to cała reszta jest w tyłku i nie przejdzie dalej?

nie - wypraw w ogóle nie trzeba kończyć, do potencjału gildii będzie się liczyła każda rozegrana bitwa (nawet przegrana...)

Czy może żeby cała Gildia przeszła do następnego konfliktu wystarczy, że pierwszy konflikt rozwiąże jeden Gracz i będzie wyścig szczurów kto szybciej kliknie automata i zgarnie punkty za walkę dla siebie?

nie... każdy konflikt Gracze rozwiązują indywidualnie i w żaden sposób nie wpływa to na możliwość odblokowania kolejnych poziomów trudności pzez lidera gildii - może on to zrobić nawet w momencie wystartowania ekspedycji, niezależnie czy rozwiązano już choćby jeden konflikt

Na tych walkach dzialaja lotry czy wojaki leja jak na mapie prowincji?

nie - leją jak w GvG (lub jak sąsiadów)
 

bartekmod

Książę
A pomyslałeś może o CZASIE jaki stracisz na walki bez auto i z auto ?

oj tam pół minuty dłużej ręcznie, niewielkie znaczenie

Należy pamiętać o żetonach na walkę jest tylko 8 i odnawiają się co godzinę

Słuszna uwaga, zrobię 8 walk na auto w minutę czy 8 walk ręcznie w 5 minut to i tak muszę czekać godzinę na kolejną walkę, dostępność czy brak dostępności automatu nie zrobi różnicy, będzie się liczyła systematyczność, coś jak Kapitan


dzięki za rozwianie wątpliwości
 
Do góry