Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15227

Guest
No ok,kasa się musi zgadzać,ale żeby drugi tydzień z rzędu za pokonanie ostatniej piramidy,co wcale nie jest takie proste,znów otrzymać dwa plany świątyni reliktow,która to dawno już stoi w mieście,to gruba przesada.

A mi drugi raz z rzędu wpadło 100 diaxow...ale w lotto nie wygrałem mimo że gram od 5 lat..
 

DeletedUser5869

Guest
Czy istnieje jakaś lista, jakie nagrody można otrzymać z poszczególnych rodzajów reliktów? Kilka z nich sam miałem już przyjemność odkryć, jednak chciałbym wiedzieć, co tam jeszcze czeka.
A na marginesie, dzisiejsze sypanie reliktów to po prostu miód malina, chcę tak mieć codziennie :D Wystarczy odrobina farta i nie ma co narzekać. Jak zaczynałem, to przy pierwszych 8 konfliktach pojawiły się dwa srebrne i dwa złote, z czego z jednego złotego 100PR i z jednego srebrnego 20PR, w sumie 120PR w 5 minut :o A teraz przy szansie 14% na relikt i 3% na typ rzadki, pojawiły mi się dwa jadeitowe posążki pod rząd, jazda na ostro bez trzymanki xD Z jednego wypadła oaza, złomik, ale cóż, nie może zawsze być wesoło. Drugi jest na końcu mapy, trzymajcie kciuki!
Druga oaza, no nie ,_,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

herde

Baron
Po ostatnim konflikcie w wyprawach, to już nic innego nie wpada, tylko plany Świątyni Reliktów. Z 5 razy pod rząd na dwóch światach, dzisiaj również, tylko te plany dostawałem. Ktoś tu chyba lubi irytować graczy.
 

DeletedUser2383

Guest
Mogliby to zmienić na normalne plany, bo to trafia... 48 walk i najlepsza nagroda... 2 plany
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Po ostatnim konflikcie w wyprawach, to już nic innego nie wpada, tylko plany Świątyni Reliktów. Z 5 razy pod rząd na dwóch światach, dzisiaj również, tylko te plany dostawałem. Ktoś tu chyba lubi irytować graczy.
Siedzę sobie w domku i losowo klikam co ludziom ma wypaść :D Żarty żartami, ale napisałeś ktoś, a to jest coś - losowość :D
 

DeletedUser16762

Guest
Mnie wpadly znowu diaksy, czuje sie rozczarowany bo chcialem plany....
A powaznie: na plany masz 65% to przy losowosci Inno musisz zaokraglic do 90%
 

herde

Baron
Nie ma losowości Inno. Jest to ta sama losowość, która występuje w wielu grach.
Od kiedy weszła Świątynia Reliktów i zmieniły się procenty losowania w ostatnim konflikcie, ani razu mi nie wpadło coś innego niż plany Świątyni. Nie wiem ile tygodni od tego czasu minęło, ale mnożąc to przez 2(dwa światy) będzie pewnie ze 20. To jest losowość? Losowość była wcześniej, ale widać graczom za dobrze było i należało to ukrócić.
Tę samą politykę da się też zauważyć w przypadku nagród za relikty. Na początku PR-ki lub inne fajne nagrody wpadały zdecydowanie częściej niż teraz. Ja mam Świątynię na 10 poziomie a w całej ostatniej wyprawie trafiłem na 2 srebrne relikty z pieprz.ną altanką kwiatową. Z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej, ale to już jakieś przegięcie.
 

DeletedUser16762

Guest
Forge of Empires.jpeg

Kolejny tydzien bez planow sw ;( Ta gra sie na mnie uwziela!!!
 

DeletedUser

Guest
zastanawia mnie raking mistrzostw a dokładniej tabelka osiągnięć gildii , czy są przewidziane jakieś nagrody dla najbardziej aktywnych gildian osiągających top tabelki ?
 

DeletedUser16762

Guest
zastanawia mnie raking mistrzostw a dokładniej tabelka osiągnięć gildii , czy są przewidziane jakieś nagrody dla najbardziej aktywnych gildian osiągających top tabelki ?
No przeciez maja nagrode :) Pucharek i zwiekszenie potencjalu zdobytego za wyprawe :)
 

DeletedUser

Guest
wiem , ja pytam o nagrody indywidualne dla najbardziej aktywnych gildian
 

DeletedUser

Guest
też jest dla mnie istotne , na jakich zasadach są dobierane gildie do rywalizacji ? dokładnie rzecz biorąc , czy jest brane pod uwagę w jakich epokach są gildianie ? bo jeśli nie , to samo podobieństwo ilości gildian w gildii i losowanie jej w koszyku z podobnymi nijak się ma do stanu faktycznego , bo załóżmy w gildii A 80% to gracze od przemysłowej wzwyż a w gildii B 80% graczy jest do epoki przemysłowej , w związku z tym inaczej wygląda dorobek punktowy graczy za wygrane walki , jednak obie gildie pasują względem siebie pod kątem ilości gildian
 

DeletedUser16762

Guest
To tym bardziej sa :D
Im wiecej konfliktow zrobisz tym wiecej skrzynek otwierasz :) I masz wiecej szans na relikty

Nie liczy sie epoka tylko ilosc rozwiazanych konfliktow
Jesli gracz z arktyki rozwiazal 40 konfliktow a gracz z zelaza rozwiazal 48 to gracz z zelaza daje wiecej % do mistrzostw :)
 

DeletedUser8110

Guest
System w tym przypadku bierze pod uwagę "średnią epokę" Graczy w gildii, aczkolwiek nie jest to sztywna regułą i nie zawsze gildie rywalizujące między sobą będą pasować do siebie idealnie pod tym kątem. :)
Także brana pod uwagę jest zarówno wielkość gildii jak i epoki, w których znajdują się Gracze.

Na ten moment nie planujemy dodawać nagród indywidualnych dla najbardziej aktywnych gildian. Są już oni poniekąd nagradzani, ponieważ dostają nagrody z większej ilości skrzynek oraz mają więcej szans na relikty. ;) Jak zreszta wspomniał @sett13579
 

DeletedUser

Guest
System w tym przypadku bierze pod uwagę "średnią epokę" Graczy w gildii, aczkolwiek nie jest to sztywna regułą i nie zawsze gildie rywalizujące między sobą będą pasować do siebie idealnie pod tym kątem. :)
Także brana pod uwagę jest zarówno wielkość gildii jak i epoki, w których znajdują się Gracze.

Na ten moment nie planujemy dodawać nagród indywidualnych dla najbardziej aktywnych gildian. Są już oni poniekąd nagradzani, ponieważ dostają nagrody z większej ilości skrzynek oraz mają więcej szans na relikty. ;) Jak zreszta wspomniał @sett13579
dziękuję za odpowiedź :)
 

DeletedUser16762

Guest
Hej Siorpik :D
To jednak roznica epok daje inne %? Przeciez miala nie miec wplywu na to ile % daje gracz
 

DeletedUser

Guest
perła świątynia "przekrętów" przydatna tylko przez 2 dni w tygodniu przez pozostałe 5 dni służy jako element dekoracyjny o wątpliwej urodzie :haha:
 

DeletedUser

Guest
Na procenty nie wpływa, ale tak wydaje się być bardziej 'fair', gdy Gracze rywalizują z podobnymi gildiami. :)
ta rywalizacja tylko na pierwszy rzut oka jest fer ;)
wiem że jestem namolnym osobnikiem jednak coś zaprezentuję ;)
w gildii A , trwa zdobywanie mapki wypraw gracz X z epoki postępowej zrobił 14 walk i jest na 1szym miejscu tabelki wewnątrzgildijnej , natomiast gracz Y z epoki wczesnego zrobił walk 48 (komplet) jest na ... np 9 miejscu tej tabelki

obaj gracze mają światynie "przekrętów" :haha: na takim samym powiedzmy 5tym lvl
i teraz pytanie .... który z tych graczy dostał ciekawsze posągi na mapie ? ;)
 

DeletedUser16762

Guest
Zalezy od szczescia ;p Ale ten z wczesnego mial wiecej konfliktow czyli wiecej szans na ciekawe fanty
 
Do góry