Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Dodatkowo zniknęły jedlowite relikty i nagroda 100 PRów ze złotego, dodatkowo zwiększono % trafiania w reliktach planów pereł, twarzy, wrot czy rytualnych płomieni, a zmniejszono % wpadania towarów czy PRów
 

DeletedUser17220

Guest
Chyba nie tylko jemu.
Poza tym zniknęły diamenty z 60 skrzyni.
 

DeletedUser7795

Guest
U mnie wręcz przeciwnie. PR i diamenty leciały jak woda z wypraw 8>
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Diamenty wpadaja normalnie, ale od jakiegoś dobrego miesiąca jedlitowego reliktu to na oczy nie widziałem tak samo jak 100PRów ze złotego reliktu( gram na dwóch światach), raz się trafiło 20 Prów ze zwykłego reliktu i raz 200 towarów, a tak to głównie wpada to o czym pisałem wyżej
 

schwimmen

Wójt
Też się zgodzę, że PR wypada od jakiegoś czasu bardzo bardzo mało. Głównie jakieś twarze i inne nikomu niepotrzebne rzeczy :)
 

Von Grun

Wicehrabia
Prze całą wyprawę trafiłem 25 diaxów i przechowaj budynek. Dzięki ci Inno za taka szczodrość, ale co sie dziwić event jest. Nie wspomnę, że towary na negocjacje to już setkami idą.
 

Von Grun

Wicehrabia
Takie pytanie mam, kiedy Inno przestanie mnie oszukiwać? 3 wyprawa z rzędu i na 4 poziomie same medale. Prosze support o przekazanie wydawcy, że to 50:50 to se może w dupę wsadzić.
Ps. mam na 2 światach to samo, jakby komuś przyszło do głowy pisać jakieś pierdoły.
 

DeletedUser20041

Guest
zgodze sie z tymi co twierdza ze doopa wielka z wyprawami
a juz tezy ze diaxy i prki to strumieniami leca to niech sobie miedzy bajki wsadza
 

DeletedUser20041

Guest
zwymiotowac mozna od tych sw obs i wiaderek
mogli by twórcy gry wymyslec inne nagrody jak juz bez przerwy poprzeczki podnoszą
 

DeletedUser20041

Guest
przechowajek i tarasów mam mało
co nie oznacza ze nas nie oszukują
podnoszą poprzeczki w WG ale nic w zamian nie dają
 

McPietro

Wójt
Mam pytanie. Otóż spotkałem się z opinią, że czas ukończenia wypraw gildyjnych w danym tygodniu przez WSZYSTKICH członków Gidli ma znaczenie przy końcowej punktacji i zajętym miejscu przez konkretną Gildię.
Może inaczej: Gildia X kończy całość wypraw w czwartek, a Gildia Y kończy całość wypraw w piątek. Czy Gildia X ma z tego tytułu więcej punktów?
Jeśli tak, to poproszę jakiś odnośnik do przepisu o tym mówiącego. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

kasia2389

Arcyksiążę
że czas ukończenia wypraw gildyjnych w danym tygodniu przez WSZYSTKICH członków Gidli ma znaczenie przy końcowej punktacji i zajętym miejscu przez konkretną Gildię.
To jest oczywiste. Podobnie jak z miejscami w perłach.
Przy takim samym procencie wykonania wygrywa ten, który pierwszy zajął miejsce.
 

DeletedUser18795

Guest
Ma znaczenie ktore miejsce bedzie miec gildia bo kto pierwszy zdobedzie 133% zostaje na 1miejscu
 

Markiz.

Książę
Mam pytanie. Otóż spotkałem się z opinią, że czas ukończenia wypraw gildyjnych w danym tygodniu przez WSZYSTKICH członków Gidli ma znaczenie przy końcowej punktacji i zajętym miejscu przez konkretną Gildię.
Może inaczej: Gildia X kończy całość wypraw w czwartek, a Gildia Y kończy całość wypraw w piątek. Czy Gildia X ma z tego tytułu więcej punktów?
Jeśli tak, to poproszę jakiś odnośnik do przepisu o tym mówiącego. Z góry dzięki za odpowiedzi.
Zależy o jakich punktach tu mowa. Jeśli chodzi o miejsce w rywalizacji gildii to tak jak przedmówcy napisali - która gildia zrobi pierwsza max wypraw, ta zajmuje wyższe miejsce w rankingu tygodniowym.
Natomiast jeśli chodzi o punkty tzw. "wkładu w potencjał" to czas ukończenia wypraw przez wszystkich członków gildii nie ma żadnego znaczenia. Inne czynniki wpływają na tą wartość.
 
Do góry