Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Popraw opis. Nie ma chyba Świątyni Życzeń, prawda? Raczej Studnia Życzeń...
 

DeletedUser7795

Guest
Ciekawie się zapowiada... Nagrody też bardzo zachęcające aby jednak spróbować powalczyć na czwartym poziomie :)
 

DeletedUser16965

Guest
jeśli nie podoba nam się kolejne likwidowanie paczek ze skrzyń w wyprawach to pisać to tu czy gdzie indziej ??
 

DeletedUser17219

Guest
Za rozwiązanie ostatniego konfliktu w 3 poziomie wyprawy są 2 plany świątyni reliktów, troszke lipna nagroda patrząc na to jaki wkład własny trzeba zrobić żeby zdobyć ten poziom :p
 

DeletedUser17272

Guest
oby nie bylo jak na becie ze w kazdym konflikcie do wygrania dodatkowe podejscia i ludzie konczac 4 lvl maja po 18-20 podejsc wygranych z ktorymi mozna sobie wiadomo co zrobic :D

ale patrzac jak sluchaja ludzi z bety o evencie karnawalowym to raczej nie przewiduje poprawy ;)

ps. edyt tak wiem powyzej 8 podejsc przechodza na nastepna wyprawe, za rok kazdy bedzie mial po milion podejsc co wtorek :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser675

Guest
Przypadły do gustu.

A czy te wymienione nagrody będą dostępne na poziomach 1-3?
 

DeletedUser15836

Guest
Za rozwiązanie ostatniego konfliktu w 3 poziomie wyprawy są 2 plany świątyni reliktów, troszke lipna nagroda patrząc na to jaki wkład własny trzeba zrobić żeby zdobyć ten poziom :p
Od wtorku ich nie ma ;)


Relikty

Również w reliktach pojawią się nowe nagrody. Do puli nagród dodaliśmy Zestaw do ulepszania oraz Przechowywanie budynków. Relikty mogą również zawierać nowe budynki w klimacie wypraw! Punkty Rozwoju oraz pozostałe dostępne do tej pory nagrody, wciąż będą dostępne.
A czasem nie było tak, że wszystkie budynki, które mają odpowiedniki wyprawowe są podmienione?
 

Solitarius

Szlachcic
Kolejna dobra i przyjemna rozbudowa Wypraw wraz z przemyślanymi zmianami, które świadczą że dbacie wnikliwie o każdy z aspektów FoE aby trzymały się tak bardzo ważnego dla mnie sensu i logiki.
 

DeletedUser11629

Guest
W ogloszeniu ani slowa o zniknieciu 2 planow na koniec trzeciego etapu - to jak w koncu z tym bedzie?
 

DeletedUser17450

Guest
jesli chodzi o nagrody ze sw reliktów to dalibyscie sobie spokój z nagrodami typu karylion czy jakos to sie tam nazywa z 4 kolejnych wypraw wywalilem juz 7 do kosza na co komu to dziadostwo tym bardziej jesli jest w zadaniu postaw ozdobe ze swojej epoki to i tak nie zalicza tego jako z tej epoki dajcie monety albo zaopatrzenie bardziej sie człowiek za pr wsadzone w swiatynie ucieszy niz jakiekolwiek "ozdoby za diamenty" jak dostane w nastepnej wyprawie znow karylion to wywalam sw. reliktow do kosza a jesli macie dawac tak sktomne nagrody za wyprawy to bawcie sie sami dalej w tej kwestii pozdrawiam
 

DeletedUser15836

Guest
W następnej wyprawie już nie będzie karylionów i ozdób za diamenty, tylko ozdoby wyprawowe ;)
 

DeletedUser15643

Guest
W następnej wyprawie już nie będzie karylionów i ozdób za diamenty, tylko ozdoby wyprawowe ;)

a co to zmienia poza obrazkiem?
a nie, zmienia - teraz będą wypadać 2x częściej, bo ta sama dekoracja wystąpi pod dwiema różnymi postaciami... :haha:
 

DeletedUser15836

Guest
Mogę się mylić, ale "normalne" chyba w ogóle z wypraw wypadają (w sensie nie będą wypadać :p )
 

DeletedUser16730

Guest
Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych

Czy one są nowe? No tak, jest nowa motywka, ale reszta to pudrowanie starego trupa.
Z innej beczki, wyprawy to był dobry pomysł, ale sam w sobie nie miał prawa być dobry za długo. Powinien mieć coś co go zrobi interesującym na dłuższą metę. Tymczasem ludzie rzygają planami do śr i pomnikami. Robienie starych gadżetów w nowej grafice tego nie załatwi.

Sami spowodowaliście, że ta gra powinna zmienić nazwę z FoE na WAPSN (Wy..b Arke Pod Samo Niebo) i teraz są dwa wyjścia, albo w tym pomożecie, albo dacie kontrkandydata na ten proceder (nie twierdzę, że mnie on przeszkadza).
Wic polega na tym, że jak wejdzie noob taki jakim ja byłem i wielu innych to kiedy zrozumie sytuację, zrozumie też, że nie ma szans dobić w takiej odsłonie jaka jest. I tanie gadżety z indiańskim dizajnem sprawy nie załatwią, bo Wasz ulubiony balans został przez Was zachwiany do granic możliwości.
Moim zdaniem powinniście coś wymyślić, coś co albo pozwoli walczyć z gościem który napukał miliony punktów, albo coś co zmieni znowu polaryzację gry. I raczej bym stawiał na to drugie, coś co odciągnie uwagę od arki.

 
Do góry