Wyniki wyszukiwania

  1. Borisel

    [Handel] Dublowanie/powielanie ofert handlowych

    Jestem zdziwiony , że po tylu latach gry nadal nie ma takiej opcji . Szczególnie jest to widoczne w eventach , gdzie osoby z gildii wystawiają oferty "rolki" by ludzie mogli wykonać zadania z handlem towarami . Mianowicie brakuje mi powielania tej samej oferty - zamiast klikać co chwilę jedną...
  2. Borisel

    Czarny Piątek. Piątunio? Piąteczek?

    Dostałem dziś oszałamiającą ofertę - medale za 295 diaxów (zamiast 400) . Nawet nie napisali , ile tych medali jest - jest tylko tajemnicze słowo "gigantyczna paczka" . Dawajcie tu swoje oferty jakie odstaliście na ten oszałamiający dzień .
  3. Borisel

    Zadania codzienne

    Co się stało ? Ktoś coś ? Gdzieś pominąłem jakoś nowość ?
  4. Borisel

    Bonus do obrony w ataku

    Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego bonusu . Ostatnio zauważyłem wzrost popularności tego bonusu wśród członków gildii a także w nagrodach eventowych . Dla przypomnienia - bonus ten zwiększa obronę naszych jednostek kiedy oni są stroną atakującą . Bonus ten można zdobyć tylko z budynków...
  5. Borisel

    Odkrywca Josh

    Witam . Czy mógłby ktoś wyjaśnić czy jest sens ulepszania odkrywcy Josha z arktycznego portu ? Mam go na poziomie 5 a statystyki ( % szansy) znalezienia rzeczy nadal jest taki sam jak na 1 poziomie . Jaki jest sens ulepszenia go ?
  6. Borisel

    Problem z zbiorem

    Od 3 dni kiedy chcę zebrać zbiór za diaxy - strasznie się wiesza i laguje . O dziwo można (cięzko ale da się) uruchomić produkcje w innych budynkach mimo wiszących ikonek zebranych zbiorów . Uzywam wersji flash ( html nie będę uzywał jak wspomniałem kiedys w innym temacie) , przeglądarka opera .
  7. Borisel

    O co chodzi ?

    Potrzebuje odpowiedzi na co region z towarem z brązu ? Przecież budynki towarowe z arktycznej dostają bonus z regionów kolonialnej - więc po co to jest ?
  8. Borisel

    Błękitna Galaktyka

    Witam wszystkich . Mógłby mi ktos wytłumaczyć dokładnie działanie tej perły ? Bo już nie ogarniam o co chodzi . Wczoraj przed pełnym zbiorem z miasta miałem w pasku bonusów jeszcze 1 zbiór 2x z tej perły . Teraz jest 17% szans na to - więc wcześniej miałem do zebrania monety z królewskiej bramy...
  9. Borisel

    Grafika

    Chciałbym się dowiedzieć , co mogę poradzić w tej sytuacji . To już nagminnie mi się zdarza . Jak wychodze na wiadomości to w tle zaczyna mi wariować obraz jak z tyłu . Gra nadal działa , tylko obraz...Nie doradzajcie mi włączyć tego html czy jak tam sie ten syf nazywa - zamula jeszcze bardziej...
  10. Borisel

    Policja we wczesnym ?

    Witam . Czy to nie jest jakis błąd logiczny ? Na obrazku widnieje hełm podobnego do brytyjskiej policji , która zaczęła nosić od XVIII wieku (prawdopodobnie) , a badanie dotyczy epoki wczesnego średniowiecza . Zresztą czy istniało pojęcie w tamtych czasach jak "policja"? Pozdrawiam
  11. Borisel

    Jednostki Epoki Jutra

    Witam . Chciałbym się dowiedzieć jakie według was są dobre jednostki z tej epoki do ofensywy i defensywy . Chciałbym tez przytoczyć charakterystykę tych jednostek- opisać jego zastosowanie wg mnie i ewentualne poprawki . W ofensywie ( szczególnie przeciw jednostkom współczesności) wybieram ...
  12. Borisel

    Grafiki

    Mam nietypowa prośbę - czy ktos mógłby wysłać linka ze strona gdzie moge zobaczyć jak zmieniają sie avatary Rinbina , Grevusa itd w każdej epoce ? Bo widzę jakieś avatary ale nie wiem jaka konkretna epoka to jest . Pozdrawiam
  13. Borisel

    Artyleria rakietowa

    Witam . Mam znowu dylemat . Głównie mi chodzi o artylerie rakietowa z epoki współczesności .Co oprócz silnego ataku (+ bonusy z pereł = mocny kop) tej jednostki jeszcze posiada, by miało sens taktyczny wprowadzenie go na pole bitwy? Nie dość że oddaje tylko 1 strzał (co równa się z marnowaniem...
  14. Borisel

    Co takiego ?

    Witam . Opowiem wam moi drodzy Państwo moje największe zdziwienie od czasu kiedy przyszedłem na świat z łona mej matki . Pewnego wieczornego , mroźnego dnia postanowiłem w zemście zaatakować sąsiada (albo sąsiadke - wybacz nie znam Ciebie) który mnie zaatakował i zrabował bom nie dopilnował...
  15. Borisel

    Coś ciekawego

    Buszując po internecie w celach rozrywkowych natrafiłem na coś takiego : http://demotywatory.pl/4593989/Najlepsze-teksty-mistrzow-internetu-121#obrazek-5 Była dalsza część tej rozmowy ;D ?
  16. Borisel

    [Jednostki] Dobosz

    Jak wszyscy wiemy - aktualnie ta jednostka zalicza się do jednostek bezużytecznych (nie licząc dla garstki graczy mających szkołę doboszów za bonus ataku) . Pomyślałem mimo późnej pory jak można przerobić tą jednostkę by chociaż po części stała się użyteczna i atrakcyjna . Ale od początku ...
  17. Borisel

    Sekcja RKM/Spadochroniarze

    Witam . Zwracam się z pytaniem i radą czy warto wybudować koszary dla sekcji RKM z postmodernu ? Pytam sie ponieważ walki na mapie są zapaćkane drzewami ,krzaczorami i inna florą która czyha by nas zjeść. Sekcja ta nie posiada w ogóle bonusu do chowania się w krzaczkach czy kamuflażu w lesie a...
  18. Borisel

    Co znowu?

    Witam - mogę wiedzieć co się nabroiło w tej wspaniałej grze że od wczoraj muli niemiłosiernie? teraz żeby cokolwiek zrobić - przesunąć mape,kliknąć cokolwiek muszę odczekać dobre kilkanaście sekund - nie daj Boże kliknę kilka razy pod rząd to już gra całkiem głupieje i nie wie co robić...gram od...
  19. Borisel

    Tereny ?

    Witam .W epoce modernu zdobyłem wyspe z nagrodą rozszerzenia terenu . W opcjach budowania miałem 2 opcje rozszerzania - za ta mapke oraz za medale . Wziąłem najpierw za medale rozszerzenie, buduje nowy teren i patrze - nagle nie mam juz opcji za mapke. Zgaduje ze to już bład i zglosic do...
  20. Borisel

    Błąd?

    Witam - dziś zauważyłem dziwna rzecz .Mianowicie przy motywowaniu znajomych (juz od 6 znajomego do końca) kiedy zacząłem motywować 7 z kolei nagle pasek przeskakiwał mi do 5 początkowych znajomych. I tak było już do końca motywacji - ciągle wracało do początku a ja głupi klikałem co chwile by...
Do góry