Co znowu?

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Witam - mogę wiedzieć co się nabroiło w tej wspaniałej grze że od wczoraj muli niemiłosiernie? teraz żeby cokolwiek zrobić - przesunąć mape,kliknąć cokolwiek muszę odczekać dobre kilkanaście sekund - nie daj Boże kliknę kilka razy pod rząd to już gra całkiem głupieje i nie wie co robić...gram od początku w przeglądarce Chrome i z wylaczonym przyspieszeniem sprzetowym wiec nie mam pojęcia co sie dzieje.
 

DeletedUser675

Guest
Uff, jak dobrze że nie jestem sam!
Myślałem, że to tylko coś u mnie z komputerem/przeglądarką, bo nie widziałem żeby ktoś inny zgłaszał a widzę że inni normalnie grają/piszą wiadomości.
Mam tak od wczoraj (14.10) od wieczora. Jeszcze po południu w środę było wszystko ok, ale jak wszedłem wieczorem, żeby zebrać produkcję, to się nie dało!
Z trudem napisałem wiadomość o tym do supportu. (bo nawet na prawy klawisz nie reaguje)

Wyłączyłem nawet wszystkie rozszerzenia do Chrome, bo myślałem że to to, ale nie.

To dziwne, tymbardziej że ostatnia aktualizacja gry była 6 października, a to jest od 14 października.
 

Fatherland

Książę
nie tylko Wam, u mnie też w Gildii zgłaszają takie problemy, szczególnie z gvg (poza standradrowym muleniem, teraz podobno u nich na gvg muli jak zółw - dwie walki na 10 minut i zwiecha - automat:D ) takie herezje piszą u mnie :p ... niech błędy teraz wyjdą bo jak epoka wejdzie to raczej za późno, się syf zrobi.. i puszczą nerwy...
 

bartekmod

Książę
w GvG jedna Gildia założyła tarczki, kiedy ja jeszcze miałem okno, że trwa podsumowanie i nic nie mogłem zrobić.. jak tu przejąć sektor?
 

DeletedUser

Guest
a u mnie działą normalnie od maja bo od wtedy gram w Forge of Empire polecam przeglądarkę K-meleon jest bardzo szybka:)
 

Auksacer

Wicehrabia
Od początku tygodnia miałem/mam ten sam problem (później wyjaśnię dlaczego użyłem znaku "/"). Restartowałem router, czyściłem cache przeglądarki, cache flasha, zmieniałem przeglądarkę (z Firefox na Chrome, Maxthona), zmieniałem kabel LAN, przechodziłem z kabla na WiFi, restartowałem kompa, wczytywałem przed 20:00 FoE żeby ściągnąć pliki do cache, sprawdzałem szybkość transferu łącza (była taka sama jak zawsze) i nic nie pomagało, FoE muliło że olaboga, już nawet chciałem pisać do Supportu ale i tak uznałem to za bezcelowe, bo zapewne otrzymałbym odpowiedź: "pracujemy nad tym";)

W każdym bądź razie wczoraj FoE już chodziło mi całkiem spoko. Nie wiem czy to przypadek czy to jednorazowy cud czy też może jednak doszukiwać się powiązania z zakończonym w czwartek eventem Kolumba? Dlatego na początku użyłem właśnie znaku "/" i poczekam jeszcze jak będzie dalej. Jednak raz już FoE rozsypało się przez jakieś tam powiązania z eventem (wtedy to był event ku czci Anvara). Niby InnoGames zapewniało, że będzie lepiej, że będą nad tym pracować, ale wygląda na to, że wciąż sobie z tym nie uporali i znowu w trakcie eventu FoE nie daje rady. Może warto wziąć się za to porządnie do eventu Halloween?
 

Borisel

Hrabia
I przez "płynność" gry ni robie juz produkcji i towarów bo zanim zdąze zebrac to miną wieki . Dalej mi sie dusi gra kiedy chce przesunąc mapę by zebrac z pereł i innych pierdół - przesuwam myszką we wskazane miejsce , idę zaparzyć herbatę , wracam a mapa dopiero się przesuwa w to miejsce - chociaż przyznam że krócej to trwa niż reklamy na polsacie . Pozdrawiam
 

DeletedUser675

Guest
Restartowałem router, zmieniałem kabel LAN, przechodziłem z kabla na WiFi, sprawdzałem szybkość transferu łącza (była taka sama jak zawsze) i nic nie pomagało
Nie wiem czy masz ten sam problem co my, ale połączenie z serwerem nie ma tu nic do rzeczy. Najbardziej widoczne zamulanie jest przy przesuwaniu mapy miasta. Do przesuwania nie potrzebujesz połączczenia z serwerem.

Może masz rację, że może mieć to jakiś związek z zakończeniem eventu. Ale to bardzo dziwne. Mnie to wygląda na jakiś błąd flasha. Może Chrome sam zaktualizował flasha i z nową wersją tak działa. A skoro nie tylko ja tak mam, to nie jest problem z moją kartą graficzną/sterownikiem itp.


Borisel, też używasz Chrome?
 

Borisel

Hrabia
Tak - i na tej przeglądarce działa lipnie . Ale dzięki sugestii Keyse zainstalowałem melona i śmiga jak za starych dobrych czasów - musi być jakiś błąd z kompatybilnością gry z ta przeglądarką... Teraz mam nadzieje że przy ściąganiu nowej przeglądarki nie zaprosiłem nieproszonych gości i innych chorób,wirusów i rotawirusów...
 

DeletedUser

Guest
Tak - i na tej przeglądarce działa lipnie . Ale dzięki sugestii Keyse zainstalowałem melona i śmiga jak za starych dobrych czasów - musi być jakiś błąd z kompatybilnością gry z ta przeglądarką... Teraz mam nadzieje że przy ściąganiu nowej przeglądarki nie zaprosiłem nieproszonych gości i innych chorób,wirusów i rotawirusów...


mam ją od kilku lat i nie mam z nią problemów ale jak wiadomo surfowanie po internecie bez antywirusa jest niebezpieczne na każdej przeglądarce :)

jeśli ktoś chce trochę więcej informacji na temat przeglądarki
skopiowane z https://pl.wikipedia.org/wiki/K-Meleon


K-Meleon - przeglądarka internetowa oparta na stosowanym w przeglądarce Mozilla Firefox silniku Gecko. Celem projektu jest stworzenie szybkiej i natywnej przeglądarki dla systemu Microsoft Windows, podobnej do Galeona i Epiphany pod GNU/Linuksem czy Camino pod Mac OS X[potrzebne źródło].

Lokalizacja programu jest bardzo łatwa, podobnie dostosowanie wyglądu do własnych potrzeb. Umożliwia ona m.in. przeglądanie stron internetowych w kartach, zestawianie odnośników zarówno w zakładkach ulubionych stron, jak i grupach tematycznych, przy czym mogą się one w nich powtarzać - rozwiązanie podobne do zastosowanego w Epiphany.

Przeglądarka jest wolnym oprogramowaniem dystrybuowanym na warunkach licencji GNU GPL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry