Tereny ?

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Witam .W epoce modernu zdobyłem wyspe z nagrodą rozszerzenia terenu . W opcjach budowania miałem 2 opcje rozszerzania - za ta mapke oraz za medale . Wziąłem najpierw za medale rozszerzenie, buduje nowy teren i patrze - nagle nie mam juz opcji za mapke. Zgaduje ze to już bład i zglosic do suporrtu czy jakiś kolejny myk ze strony programistów ?
 

DeletedUser13199

Guest
Miałem podobną sytuację: postawiłem rozszerzenie z mapy a rozszenie z medali zniknęło. Jednakże po ponownym zalogowaniu się do gry wróciło na miejsce i można je bylo spokojnie postawić.
 

DeletedUser12062

Guest
Też mi się dawno temu takie coś przytrafiło, ale wystarczy odświeżyć i wraca do normy. Jeśli nie wróci najlepiej napisz do Supportu ;)
 

DeletedUser11123

Guest
to chyba taka ogólna przypadłość, bo miałem to samo. po odświeżeniu "zaginiony" teren pojawiał się w opcjach budowy. Wniosek? nie chomikować
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo wy się nie znacie!
Tu chodzi o emocje, taki mały chochlik a pobudza do gry ;) Sprawdzone na X graczach :p Każdy następny teren wstawiany na czas :D
 

DeletedUser8110

Guest
Jesteśmy świadomi, że rozszerzenia wydają się znikać. Na szczęście nie przepadają i jak pisano wyżej-wystarczy odświeżyć grę, rozszerzenie wróci. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry