Co takiego ?

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Witam . Opowiem wam moi drodzy Państwo moje największe zdziwienie od czasu kiedy przyszedłem na świat z łona mej matki . Pewnego wieczornego , mroźnego dnia postanowiłem w zemście zaatakować sąsiada (albo sąsiadke - wybacz nie znam Ciebie) który mnie zaatakował i zrabował bom nie dopilnował (pech - jednak mając w obronie 2 czołgi , 4 artylerie ,1 czempiona i 1 komandosa z postmodernu vs 2 szybkie i 6 łotrów z współczesności pokonały ledwo jeden szybki pojazd,a drugi poważnie uszkodzili . Spodziewałem się większego efektu w obronie mając 96% obrony przeciw 80 % ataku ... no ale...) . No to ja wysyłam moje pancerne rumaki (albo rumaka - 1 czołg i 7 łotrów) mając 104% ataku a sąsiad(-ka) miał(-a) 44% obrony - więc zwycięstwo łatwe . Z pozoru - miała wystawione w obronie czołgi z współczesności - pal licho że nie ważne jaki miałbym atak to musiałbym wysłać 3 jednostki by go zniszczyć . Nie , to można przeboleć . Zdziwiło mnie mianowicie to że moje czołgi zostały zniszczone przez czołgi przeciwnika na ... 2 hity . Tak - dosłownie zostały pizd**** na 2 hity - kiedy jej czołg miał 44% ataku a ja w obronie 92% gdzie miałem o wiele więcej defa...więc zamiast taktyki blitzkiergu miałem pobojowisko złomu (3 padnięte czołgi , 2 uszkodzone).A teraz drodzy państwo żeby nie wylewać więcej moich słonecznych słów i mojej retoryki chciałbym usłyszeć od Państwa logiczne wytłumaczenie tejże niefortunnej ,tudzież onegdaj szarpiącej nerwy sytuacji . Pozdrawiam
 

DeletedUser7795

Guest
Daj no screena jeśli masz, bo z tej Twojej litanii niewiele zrozumiałem.
 

DeletedUser12062

Guest
A te Twoje czołgi to z jakiej epoki??? Bo jeśli PM to jakoś mnie to nie dziwi..... Jakby nie było to dwie epoki w plecy.... A dochodzą jeszcze bonusy terenu do tego.
 

DeletedUser14352

Guest
Czy to cos nowego?moje stealhy jak mam pecha szturmy(0%ataku) jada tez na 2 strzaly (mam 102%atak 90%deff). bazowo maja 105ataku+20terenu wiec niezle staty.najlepiej jak masz naprawde dobry atak to rkm 7lotr pojechac albo najlepiej pplot 7lotr(zawsze 1-2 padnie lotr).Komandosi odpadaja bo na 2strzaly a altyleria z pm nie przebije sie.najlepiej sie stealhami bije 8szturm przy dobrym terenie mozna sie niezle nimi okopac i bez strat mozna zjechac ale z uszkodzeniami zawsze
 

kasia2389

Arcyksiążę
A dopiero co w innym temacie ktoś się skarży, ze jednostki w obronie są głupie jak but.

We współczesności to chyba najlepsza obrona, można dać tak ze dwie/trzy rakiety.
 

DeletedUser14352

Guest
W ep tez jest kozacka :V wystawiasz dziala dobry % i masz spokojne zbiory
 

Borisel

Hrabia
A dopiero co w innym temacie ktoś się skarży, ze jednostki w obronie są głupie jak but.

We współczesności to chyba najlepsza obrona, można dać tak ze dwie/trzy rakiety.

Uściślijmy ten temat - nadal uważam że obrona jest głupia jak but . Ja w tym temacie z tego co pamiętam narzekałem na dziwne obrażenia jednostek (co wg mnie nie powinno mieć miejsca) niż na obronę(mógł mi rozwalić jeszcze więcej - szybkie od razu zniszczyłem a czołgi atakowały po trochu każdego zamiast wykończyć mi jeden czołg do końca) .

A te Twoje czołgi to z jakiej epoki??? Bo jeśli PM to jakoś mnie to nie dziwi..... Jakby nie było to dwie epoki w plecy.... A dochodzą jeszcze bonusy terenu do tego.

Jestem w epoce postmodernu a przeciwnik z współczesności wiec 1 epoka wyzej . No ale co z tego skoro obrazenia czołgów przeciwnika były porównywalne lub mniejsze od ataku moich czołgów ( + mocny def) . Nawet stawianie ich na równinie niewiele pomogło , a czołgi przeciwnika bezkarnie mogły strzelac do mnie nawet z krzaczków - i tak bym zabral mu max 4 kratki . Mi sie rozchodzi o obrazenia jednostek wroga - żeby moje "buffowane" czołgi padły na 2 strzały od niewiele mocnego pancerniaka to juz chyba zakrawa o absurd . Jakby to były jednostki ktore mi zdaja ponad 200 obrazen to bym to zrozumial - jednak te jednostki maja 105 ataku +44 %(152) ataku co przy moim defie 75 + 94%+teren(161) powinno im zajać 3 uderzenia . No ale mogę tak gdybać...

Daj no screena jeśli masz, bo z tej Twojej litanii niewiele zrozumiałem.

Wbiłes nóz w serce moje - tak pięknie poetycko starałem sie by bez emocji okazać niegodziwość panująca w grze ;P
Pozdrawiam i dziekować za rady o porady małżeńskie
 

DeletedUser14352

Guest
czolgi nie maja bonusow obrony z terenu .czempioni z ej dopiero maja.
 

Borisel

Hrabia
Uh ...cóż - musze przyznać się do błędu i przyznać racje Zielonemu - faktycznie one maja bonus do ataku a nie obrony.Nie wiem co mi ubzdurało że akurat pancerniaki mają bonus do terenu . Może faktycznie miały prawo czołgi przeciwnika wysłać moje wojsko na złomowisko...wiec musze zrobić koszary na pancerniaki ze współczesności - nieważne jak masz duży atak to zawsze max 4 kratki pójdą...Pozdrawiam
 

DeletedUser14352

Guest
Przeciwlotkami i 7lotr najlatwiej pojechac.wala ci w lotry i dostaja po 4 zycia i ale jestes na 2 strzaly bo czolg wbudowane ma 190ataku na nie.pada 1-3lotr jak pisalem.tak sie walczy na gvg pplot7lotr przerwa automat i tak wkolko(najnudniejsza epoka)
 

DeletedUser3255

Guest
mam lepszy układ niż 1 p.lot + 7 łotr ...ale to dobre jak ktoś dłuźej pogra i ma z czego czerpać ... 1 p.lolitka + 7 łotr tracisz jakieś jednostki + łotry (zależy od terenu ile stracisz) ... jest sposób abyś nie tracił ...chyba, że teren nie taki to coś stracisz :) ... jest różnica jak dużo walczysz ...jak kilka walk to szkoda zachodu i wschodu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry