Błękitna Galaktyka

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Witam wszystkich . Mógłby mi ktos wytłumaczyć dokładnie działanie tej perły ? Bo już nie ogarniam o co chodzi . Wczoraj przed pełnym zbiorem z miasta miałem w pasku bonusów jeszcze 1 zbiór 2x z tej perły . Teraz jest 17% szans na to - więc wcześniej miałem do zebrania monety z królewskiej bramy . Jednak ten zbór nie był jednak podwojony - dostałem normalną liczbę monet - ale bonus mi zniknął . Wyglądało to jakby podwajało mi to zbiór ... Jedynie co mi wpada do głowy to bonus działa tak - że 4 pierwsze budynki jakie kliknę ma szansę dostać 17 % szans na podwojenie - nie ważne czy wpadnie czy nie 5 ,6 itd budynek już nie jest "błogosławiony" tym bonusem . To prawda ?

Jeśli tak - to jak zbieracie z miasta ? Bo ja za 5 diaxów zbieram wszystko za jednym zamachem . Czy wy najpierw "aktywujecie" najpierw błękitna galaktykę , potem 4 budynki , na którym wam zależy a potem reszta diaxami ?
 

DeletedUser2383

Guest
Na 1 poziomie losujesz 4 razy z prawdopodobieństwem 0,17 na podwojenie zysków.
 

DeletedUser13672

Guest
Błękitna Galaktyka zapewnia nam podwojenie zysku, który daje szansę na zwiększenie ilości zbieranych surowców podczas określonej liczby pierwszych zbiorów.
 

Borisel

Hrabia
4 pierwsze budynki jakie kliknę ma szansę dostać 17 % szans na podwojenie - nie ważne czy wpadnie czy nie 5 ,6 itd budynek już nie jest "błogosławiony" tym bonusem .

To chcę wiedzieć dokładnie . Jeśli tak , to będę musiał wtedy ręcznie zebrać z 4 budynków , na którym mi zależy by się to podwajało (może wpadnie może nie) . Resztę potem diaxami zebrać .
 

DomLuk

Wójt
Perła dobra ale na wysokim poziomie niestety na niskim mało trafionych będzie.
Jeśli chodzi o zbiory to podwajasz to co Ci potrzebne ja np. zbieram tarasy
 

Borisel

Hrabia
Ok sprawdziłem . Zebrałem z 3 tarasów i 1 cydrownii. Podwoiło mi z jednego tarasu a reszta kicha . Teraz juz będę wiedział . Można zamknąć .
 
Status
Zamknięty.
Do góry