Sekcja RKM/Spadochroniarze

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Witam . Zwracam się z pytaniem i radą czy warto wybudować koszary dla sekcji RKM z postmodernu ? Pytam sie ponieważ walki na mapie są zapaćkane drzewami ,krzaczorami i inna florą która czyha by nas zjeść. Sekcja ta nie posiada w ogóle bonusu do chowania się w krzaczkach czy kamuflażu w lesie a na umocnienia i skały których nie ma (lub dotąd ich nie spotkałem a polowe postmodernu zrobione) . Kolejna bolączka tej jednostki jest że ona nie zaczyna pierwsza ruchu przez co ładnie może zostać przemielona przez ciężkie i artylerie z powodu braku terenowej obrony (umocnienia,skała). Prędzej spadochroniarze z modernu bardziej się nadają do walk partyzanckich (bonus flory+ kamuflaż+ pierwszy ruch) i własnie chce tez komandosów zamienic z sekcja przeciwpiechotna ze względu na bonus . W takim razie po jest ta jednostka RKM skoro nie widzę jej praktycznego zastosowania w postmodernie? Ktoś w ogóle ich używał lub cos? A jeśli tak to gdzie ,kiedy i jak? Pozdrawiam
 

DeletedUser14352

Guest
Rkmy sa git majonez oddaja na kazdy atak 10-kratek.7lotr i rkm i kazdy placze ( oddaja po przemianie z lotra)chyba ze sa rakiety to boli :p ale czolgi i reszte na 0%rkmi sie fajnie jedzie bez strat przy moim 89%ataku 81obrony.od spadochrona jakos wole snajpera i tak czesto spadochron nie ma gdzie sie schowac i pada w pierwszej turze.
ps.Trzymaj sie z daleka od komandosow(padaja na 2strzaly od czolgow a rkmy tez ich jada;P ) !! to najwieksza lipa tej epoki.tylko rkm'y,czolgi,bwp a rakiety na rkmy.
ps.2 jakby miala bonus do chowania sie to bylaby najwiekszym koksem tej epoki(zaraz po czolgach moj faworyt epoki postmodernizmu)
rkmow nadal uzywam w wsp. do bicia pkt na wieze ;)przyjemnie sie leje nimi jak nie ma rakiet.
A jak ci nie pasuja rkmy to poczekaj na pojazdy przeciwlotnicze ;P to jest dopiero przeginka z lotrami
no i rkm i tym podobne oddaje jak ktos jest w zasiegu jego ataku zawsze poki nie zginie czyli moze nawet 9 razy oddac jak sie go zaatakuje(oddaje za kazdym strzalem(na bliskiej walce tez) nawet w jednej turze czyli nie jak ciezkie,lekkie i szybkie ze na wrecz tylko raz)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Spadochroniarze -> nie ;). Odradzam.

Co do tego co napisał Green zrobię małą poprawkę. Komandosi... Jeśli bije się ręcznie i uda się ich pochować w las bez problemu wykończa armię 8 czołgów.
 

DeletedUser14352

Guest
no tak ale w obronie to ida po jednej kratce i na automacie to najwieksze straty sa przy komandosach ;)
 

DeletedUser3876

Guest
No cóż, RKM zawsze walą ripostę po otrzymanym ataku, a to już czyni ich silną jednostką...
Co do spadochroniarzy... (osobiście posiadałem również koszary) na mapie spotkałem się z kilkoma prowincjami, gdzie użycie tylko ich, gdzie zaczynają pierwsze ruch dawało mi zwycięstwo (również przy dwóch falach).
 

DeletedUser14352

Guest
ostatnia prowincja postmodernizmu 2x8 komandos tam tylko 8x spadochron daje rade.
Ale w ciemno na sasiada sa raczej kiepskie bo jak trafi sie na kiepski teren+zrzut to mozna sie poddac.
ps.Rkmow mozna zbijac na mapie prowincji snajperami przy 70%+ataku z perel tylko trzeba stac na koncu zasiegu i padnie na 3strzaly(dobre jak sa komandosi i rkmy w walce) a spadochron oberwie zawsze atakuja rkma nawet jak w lesie bedzie spadochron.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Jednakże caly czas spotykałem drzewa i krzaczki dlatego spadochron jest dla mnie dobra jednostka zaczepna co przy 104% ataku ładnie wybija groźniejszych przeciwników . Jednak wezme rkm na spróbowanie tylko ze wzgledu na kontratak - zobaczymy jak sobie poradzą . Dziękować za odpowiedzi i można zakłódkować temat.

Wedle życzenia:) - Szczupak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry