Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17535

Guest
mozna miec rozne nagreody na 4 poziomie sam robie 4 poziom na min. 2 swiatach i czesto mam rozne nagrody na obu
Na różnych światach są różne nagrody i wiele osób to potwierdza. Nie spotkałem jednak ani jednej osoby, która na tym samym świecie, w tej samej wyprawie miałaby inną końcową nagrodę.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
W końcu po raz pierwszy 100 PRów wpadło od kiedy wprowadzili 4 poziom wypraw.
W niezłym szoku byłem i nie wiedziałem, czy to na prawdę czy jakiś błąd gry i zaraz mi je zabiorę.
Nieźle musieli namieszać, że tak rzadko wpada w porównaniu z tym co było przed wprowadzeniem 4 etapu, ale to pewnie dlatego, żeby z balansować grę, żeby 133%=100%
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz jako relikty wpadają również twarze starożytnych oraz wrota boga słońca. Nie dość, że można je zdobyć na 4 poziomie to jeszcze wpadają z reliktów. Automatycznie szansa na PR z reliktów spadła.

Balans balansem ale to jest przegięcie.
 

DeletedUser15836

Guest
Twarze i wrota zastąpiły m.in. karyliony, więc czy ja wiem, czy tak spadło?
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan Dekoracja za diamenty jest przeważnie jedna na epokę, więc szansa musiała spaść skoro dodali dwie nowe dekoracje w reliktach.
 

DeletedUser16730

Guest
Niech mnie ktoś uszczypnie, w zielonym smoku zestaw do ulepszenia. Nawet nie do obecnej epoki tylko o jedną epokę... :D
Muszę sobie kupić jakieś pasy do fotela bo coraz częściej przy tej grze spadam z niego ze śmiechu.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
widzisz, nie dość, że ten zielony smok prawie w ogóle się nie pojawia, to jak ostatnio 2 razy mi wyskoczył, to 2x zestaw do ulepszenia się trafił, taki to *****isty balans w grze zrobili
 

DeletedUser15836

Guest
2x jadeit dzisiaj, 2x fontanna. Dzięki za uwagę ;)

2 lub 3 wyprawy temu 3 jadeity były o ile się nie mylę ;)
 

DeletedUser16730

Guest
Poważnie muszę rozważyć zostanie lizusem i chwalenie wszystkich wprowadzanych zmian...
 

DeletedUser15836

Guest
Nie jestem lizusem, po prostu nie lubię narzekać na wszystko ;) Przynajmniej nie w tej grze, bo mam poważniejsze problemy do narzekania z realnego życia.

Ale, żeby nie było - obecnie na błąd z szeptami narzekam ;)
 

DeletedUser11629

Guest
widzisz, nie dość, że ten zielony smok prawie w ogóle się nie pojawia, to jak ostatnio 2 razy mi wyskoczył, to 2x zestaw do ulepszenia się trafił, taki to *****isty balans w grze zrobili
Ja dostaję przechowajki... :o dobrze chociaż, że już można nimi chować te budynki eventowe, a nie tylko niektóre :idiot: Czekam, aż mi medale z zielonego smoka wyskoczą... :haha:
 

DeletedUser16874

Guest
A ja jestem już na prawdę bardzo bliski wyrzucenia Świątyni Reliktów z mojego miasta. W to miejsce mogę postawić np. AO i na pewno będę miał z tego zdecydowanie więcej pożytku. Szybciej uzbieram te 100 pr z perły niż dostane je z reliktu.
I nie domagam się tutaj, aby dostawać same PR czy fontanny młodości, ale twarzy starożytnych, wrót, placów tubylców czy płomieni mam już tyle, że za każdym razem, gdy znów to dostaję wszyscy wokół słyszą soczyste "k*** mac, znowu to!". Na prawdę osobiście bardzo się cieszę nie tylko z punktów rozwoju, ale także z medali, towarów, planów pereł, które już mam czy wojska i takie nagrody wolałbym dostawać z reliktów niż wyżej wymienione. Ostatnie zmiany oceniam zdecydowanie źle.
 

DeletedUser7795

Guest
Zayebisty balans zrobili. Skrzynkę wódki im postawić. Może po pijanemu wymyślą lepszy balans niż na trzeźwo.
 

DeletedUser16730

Guest
Robię co tydzień w wyprawach powyżej 200 konfliktów, czasem nawet prawie 300. To jest chyba ilość która daje jakiś obraz. Przez kilka tygodni pisałem sobie ilość konfliktów i ilość reliktów. Przy średniej 13% w świątyni najwyższy wynik pokrył się z tą średnią, a najczęściej jest poniżej, nawet 9%.
Druga sprawa to główne bazy na czwartym poziomie gdzie mamy porządną nagrodę (taras, obs, diaxy, fontanna) vs śmieć (medale, wieża zw. itp.) w stosunku 50/50. Wygrywają u mnie śmieci w stosunku 75/25.

Dlaczego ta losowość to taka franca która zawsze przechyla się na niekorzyść? Fatum jakieś czy coś?
 

DeletedUser11629

Guest
Dlaczego ta losowość to taka franca która zawsze przechyla się na niekorzyść? Fatum jakieś czy coś?

Bo ma jedną nóżkę bardziej...
Ciekawe jest też to, że odkąd wszedł czwarty etap, sumiennie rąbię go tydzień w tydzień i mam tylko 2 tarasy. Inne osoby z otoczenia mają ich przynajmniej 4-5. Ładny mi balans.
 

DeletedUser13591

Guest
widzisz, nie dość, że ten zielony smok prawie w ogóle się nie pojawia, to jak ostatnio 2 razy mi wyskoczył, to 2x zestaw do ulepszenia się trafił, taki to *****isty balans w grze zrobili
Taaa.... a ja tego smoka to only jeden raz widziałam i wpadła oaza
 

DeletedUser13591

Guest
Bo ma jedną nóżkę bardziej...
Ciekawe jest też to, że odkąd wszedł czwarty etap, sumiennie rąbię go tydzień w tydzień i mam tylko 2 tarasy. Inne osoby z otoczenia mają ich przynajmniej 4-5. Ładny mi balans.
Ale w sumie razem macie po 3. Myślę że o taki balans chodziło ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Przy takich nagrodach to się odechciewa robić wyprawy.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
U mnie balans tarasów też wynosi 3 tyle tylko, że na głównym świecie mam 0, a na pobocznym 6
Dobrze przynajmniej, że diaksy wpadają z wypraw tak w przedziale 200-300 co tydzień, a nie raz i koło 400 się zakręci
 
Do góry