Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Losowość diaxów z 4 poziomu czyli 50% szans teoretycznie, w praktyce 10%.

Tak wiem, mam nadal pecha. Ciągle mam pecha, pech constans, nieustający pech. Ale moglibyście naprawić tę Waszą "losowość" bo to już zakrawa na kpinę.
Podpowiem jak, tam gdzie wpisaliście w programie 10, a ściemniacie, że jest 50, dajecie 50. Tam gdzie wpisaliście 90, a opowiadacie, że jest 50, wpisujecie też 50. Proste?
Chodzi o diaxy i ostatnią nagrodę w 4 etapie jakbyście zapomnieli gdzie w tym nawale kombinatorstwa.
 

DeletedUser7795

Guest
Kolejny pędzel do ulepszenia z jadeitowego reliktu. Żarty sobie robicie czy co?
 

DeletedUser16730

Guest
Dwa jadeitowe i dwa obserwatoria! Niech mnie ktoś uszczypnie bo chyba zemdlałem i to sen.
 

DeletedUser15836

Guest
Ja diamenty z czwartego etapu mam co chwilę, w ostatniej zarobiłem ok. 200
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Czy nasz szanowny team odpowie mi, czy w jedlitowych reliktach są jakieś inne nagrody niż przechowywajka i zestaw do ulepszania, albo raczej czy może zmienić losować tak by na 10 reliktów nie wpadały 4 przechowywajki i 4 zestawy do ulepszenia?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Czy nasz szanowny team odpowie mi, czy w jedlitowych reliktach są jakieś inne nagrody niż przechowywajka i zestaw do ulepszania
Są. Informacje jakie możesz znaleźć na naszej Wiki.

czy może zmienić losować tak by na 10 reliktów nie wpadały 4 przechowywajki i 4 zestawy do ulepszenia?
Obecnie ustalone wartości prawidłowo odpowiadają wartości nagród, jakie można w tych reliktach znaleźć - cenniejsze nagrody posiadają mniejszą szansę na wypadnięcie, te mniej cenne - większą.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Obecnie ustalone wartości prawidłowo odpowiadają wartości nagród, jakie można w tych reliktach znaleźć - cenniejsze nagrody posiadają mniejszą szansę na wypadnięcie, te mniej cenne - większą.

To jak są takie proporcje ustalone to powiedz mi czego w evencie jesiennym było na odwrót i tak SW miała ustaloną większą szansę wypadania to jakoś dziwnym trafem wpadywały nagrody z mniejszą szansą, czy może złe wartości tam podaliście?
Pewnie nie zależnie od podanych szans trafienia i tak jest z góry ustalone, że na 10 nagród 8-9 trafia się kiepskich i 1-2 lepsze, taki to jest balans w tej grze

>> usunięte niestosowne słownictwo - trupek1000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To jak są takie proporcje ustalone to powiedz mi czego w evencie jesiennym było na odwrót i tak SW miała ustaloną większą szansę wypadania to jakoś dziwnym trafem wpadywały nagrody z mniejszą szansą

Zbaczasz z tematu, używasz wulgaryzmów (sugeruję edytować post), ale niech będzie że odpowiem.
Różnie wypadało - jedni się chwalili, że na 4 losowania 4 ŚW (lub inne główne nagrody) - mogą powiedzieć, że 100% szans na główną nagrodę? Teoretycznie mogą.. bo tak im się trafiło.. Inni z kolei że na 8 losowań żadna - mogą powiedzieć, że 0% szans na główną nagrodę? Teoretycznie mogą... To wszystko zależy od szczęścia, jednak ogólnie ustalone wartości są stałe i na tysiące losowań ilość zdobytych nagród powinna zbliżać się do wartości zgodnie z ustalonym prawdopodobieństwem.
 

DeletedUser16730

Guest
To wszystko zależy od szczęścia, jednak ogólnie ustalone wartości są stałe i na tysiące losowań ilość zdobytych nagród powinna zbliżać się do wartości zgodnie z ustalonym prawdopodobieństwem.

Nie wiem co się dzieje na 1000 losowań bo nie losowałem nigdy 1000 razy. Natomiast od początku robię 4 poziom wypraw na 7 światach i zrobiłem go przeważającą ilość razy. Od 35 tygodni na 7 światach zrobiłem 4 poziom na pewno ponad 200 razy.
Tam gdzie są diamenty i ostatnia nagroda, czyli coś co się przydaje, gdzie prawdopodobieństwo jest podane 50% nigdy tego procentu nie osiągnąłem na rzecz lepszych nagród. Licząc każdy tydzień osobno może jeden był taki kiedy zbliżyłem się do 50%, a były takie kiedy oscylowało to w granicach 15-20%. Probabilistyka nie rozróżnia nagród lepszych i gorszych, dla niej są to zwykłe cyfry. Ale Inno i ja już je rozróżniamy. I jak jest tam 50% to ja jestem Maryla Rodowicz.
 

DeletedUser6276

Guest
Z moim bonusem na poziomie 117% nie jestem w stanie w arktyce przejść nawet 3 poziomu, a tam jeszcze zwiększono bonus, to co mam mówić o 4 poziomie, jest to dla mnie po prostu niemożliwe. Szkoda, że nie zostałem we współczesności gdzie wszystkie walki przechodziło się jedną armią. Ale na drugim świecie tego błędu już nie popełnie i zostanę już tam chyba do końca
 

DeletedUser

Guest
Miałem raz zielonego smoka i wylosowałem tzw. święte obserwatorium. Ale jak na jadeitowy relikt, słaba to nagroda. Wolę po prostu świątynie wiedzy; tak samo działają, a są mniejsze. Czyli nagroda okazała się raczej rozczarowaniem.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to nagrody jakie sa w skrzyniach i reliktach ktore sa cokolwiek warte:

- diamenty
- pr
- szanse (podejscia)
- studnia zyczen / fontanna
- zestaw do renowacji

reszta to smieci
 

DeletedUser17535

Guest
jak dla mnie to nagrody jakie sa w skrzyniach i reliktach ktore sa cokolwiek warte:
- diamenty
- pr
- szanse (podejscia)
- studnia zyczen / fontanna
- zestaw do renowacji
reszta to smieci
W zasadzie się zgadzam. Na koncie ewentowym też takich nagród bym oczekiwał.
 
Do góry