Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
@PablooS powiedz w końcu prawdę. Nagród jest coraz mniej i są coraz słabsze. Na co wy czekacie? Na oklaski?
Należy się wam porządne lanie.
 

DeletedUser7795

Guest
@Solshine nie będą wpadać. Nie łudź się. Będą takie same kiepskie nagrody jak w wyprawach.

Chciałem dodać, że teraz po aktualizacji mam 3-4 relikty na wszystkich czterech poziomach. Cóż to za losowość... ciekawe.
 

DeletedUser5256

Guest
Kurcze, te nagrody to jakoś wypadają seryjnie, 4x plany, oni to ustawiaja chyba co tydzień co ma wypadać.
 

Kaluta

Wójt
Dziwne - pierwszy raz robiłam wyprawę z ŚR i na 3 etapy wpadło mi 100 pr, 100 diamentów, dom wiktoriański, 2 szamany i jakieś tam plany- ogólnie więc chyba nie jest źle. Czy to fart początkującego? :?:?
 

DeletedUser16730

Guest
Już było właściwie po evencie to sobie zrobiłem na 7 światach po 4 poziomy i nowy rekord na głównym świecie, 4 relikty na 64 konflikty. Oczywiście przypadek, że na głównym są przypadkowo zawsze najsłabsze nagrody.
Ilość głównych konfliktów z diamentami nadal spada, coraz częściej 3 i 4 bez diamentów, czyli 150 diamentów mniej do ewentualnego zdobycia na jednym świecie. To daje 1200 na wszystkich światach i jak widzę dążą do tego żeby w ogóle to odpadło. Oczywiście przypadek.
Kolejny oczywisty przypadek. Utrzymuje się tendencja w losowaniu nagród 50/50 z udziałem diamentów, czyli Inno wygrywa z graczami w stosunku 8:2. Brawo Inno jesteście niepokonani.
Tak sobie myślę, czy to wszystko oszustwo czy indolencja. Chociaż w sumie co za różnica...
 

DeletedUser7795

Guest
W wyprawach i ze studni wpada coraz mniej diamentów. Robią to po to abyśmy ich za dużo nie zebrali na kolejne eventy i kupowali je za pieniądze żeby następnie kupować np. kupony na losowanie.
Takiego wała!
 

DeletedUser13672

Guest
Czy tylko ja mam takiego pecha ze co relikt to wrota boga słońca wypadają to już się robi nudne
 

DeletedUser16730

Guest
Kilkanaście wywaliłem/postawiłem chwilowo na początku, kilkanaście do zadań zużyłem. Ale może jakieś zawody, kto pierwszy do tysiąca dobije?


aa4bc944fb6ce.jpg
 

DeletedUser18282

Guest
Oj ja też mam problemy z tymi reliktami. I nagrodami. Twarz starożytnych i Wrota Boga słońca to jak by miały 75% szansy w danym relikcie a reszta po 20 XD W poprzednich wyprawach dostałem 3x pod rząd Twarz. Od tego rozpoczęcia 2 albo 3 razy dostałem twarz. Jest to bardzo irytujące.
 

DeletedUser14806

Guest
Oj ja też mam problemy z tymi reliktami. I nagrodami. Twarz starożytnych i Wrota Boga słońca to jak by miały 75% szansy w danym relikcie a reszta po 20 XD W poprzednich wyprawach dostałem 3x pod rząd Twarz. Od tego rozpoczęcia 2 albo 3 razy dostałem twarz. Jest to bardzo irytujące.
Taaa...więc nasuwa się logiczne pytanie dlaczego twórcy gry nas tak masowo tym obdarowują skoro to nawet nigdy w małej ilości nie będzie nam potrzebne? Ja osobiście wstawił bym do gry jakiś specjalny targ na którym można wymieniać niepotrzebne przedmioty na jakieś przydatne lub surowce albo pr. Ale co ja tam nic wiedzący gracz mogę się wypowiadać ;P Kupować bezmyślnie diaxy i nie pyskować oto dewiza Inno Games. Grać tam co dali!!!... ;)
 

DeletedUser18282

Guest
Może dzięki apelom o zmianę tego w końcu zostanie to zmienione. Tak zwany efekt motyla. Czyli dla nie wiedzących co to jest. Nawet mały wiatr, który powstał z trzepotu skrzydeł motyla może stać się później wichurą :D
 

DeletedUser16730

Guest
Pytanie czy w ogóle kogoś tam interesuje to, że ciągle zdobywa się niepotrzebne fanty które setkami zalegają w inwentarzu. Bo mam wrażenie, że gdyby interesowało i gdyby ktoś się tym przejmował i graczami i tym co się dzieje, to normalnie bez zbędnej filozofii byłyby do wygrania talony które później można by wymienić na budynki takie które nas interesują. I nie chodzi o to żeby mieć 30 dobrych budynków zamiast 30 mord, albo drzwi. Chodzi o to, że zamiast tych 30 niepotrzebny można by mieć 1-2 potrzebne. Bo gdyby zamiast mordy był talon, a za 15-20 talonów dobry budynek to już by było jak trzeba.
 

DeletedUser7795

Guest
Kolejne wyprawy i kolejne nikomu niepotrzebne śmieci. Mordy starożytnych i wrota Boga słońca.

I jeszcze jedno pytanie: kiedy zostaną zmienione nagrody na czwartym poziomie wypraw?

600 medali jako nagroda z trzeciej i szóstej małej skrzyni na czwartym poziomie to jest mała paczka a wpadają one ze złotych reliktów.

Kpina po prostu. Weźcie coś ciężkiego jak macie pod ręką i walnijcie się w główki. Może wtedy wasze trybiki zaczną się kręcić we właściwą stronę i zmienicie nagrody na takie jakie powinny być.

4pzm.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
@jan-maria-scyzoryk a gdzie tam! Ja tak nie wyglądam :p
Medale czasami wydaję na podejścia, bo zdarza się, że 3 poziomy robię w jeden dzień tj. w sobotę czy niedzielę.
 

DeletedUser16512

Guest
Planowane są jakieś zmiany w wyprawach, bo obecne są mega nudne i nie ma w nich nic atrakcyjnego
 

DeletedUser18348

Guest
Pierwszy raz wzięłam udział w czwartym poziomie wypraw i jestem zawiedziona nagrodami :(

za dużo straciłam, więc to mój pierwszy i ostatni raz :p

Nie chcę '' Wrót Boga Słońca '' ;/
 

DeletedUser16730

Guest
Mogli by tak coś ekstra za tą 4 wyprawę wymyślić, coś extra to dla graczy diamenty, budynki na pr, budynki z poza drzewka technologii...

Ale to jest w 4 wyprawie... inno rzadko.
Pomijając losowość i takie tam pierdoły co my wiemy, że oni wiedzą, a oni wiedzą, że my wiemy. Czy naprawdę nie można dać zamiast tych facjat, drzwi do słońca, czy innych wież których nawet początkujący nie potrzebuje czegoś pożytecznego? Nie musi być dużo, ale niech się przyda. Gdyby zamiast drzwi było 5PR to przynajmniej by się część kosztów wróciła i nie zalegały by stosy zakurzone w schowku.
 
Do góry