Co zmienić w gpch?

Status
Zamknięty.

Fatherland

Książę
Myślisz, że od razu byliśmy gotowi na diament i szachownice, czy nie płakalaliśmy tak jak reszta? Wystarczy coś zmienić w Gildii i już jest sukces. Jak w ogóle można myśleć w ten sposób że skoro jest system to ona ma być dopasowany pod Was? To wy macie się dostosować... skoro jest to takie bezmyślne i bez strategii klepanie PR i zysków, to dlaczego płaczecie i chcecie zmian? W końcu jest to zmiana dla dobra ogółu czy dla Was, co nie umieją się w tej bezmyśloności odnaleźć?

mylisz się i to bardzo, inicjatywa jest ale brak ludzi, mniej ludzi to mniej surki w skarbcu, a nowi gracze coraz częsciej mają wymagania "dajcie darmowa surke, róbcie wrzutki 1,9+ i najlepiej nic nie wymagajcie". w kółko piszesz father o płaczu itp a dalej nie czytasz ze zrozumieniem o co mi chodzi, więc napisze ci to drukowanymi literami MIĘDZY PLATYNĄ A DIAMENTEM JEST PRZEPAŚĆ i jest cała masa gildii które nie mają co robić w platynie (nie pisze tu o swojej bo my mamy co robić , awans musimy sobie wywalczyć) a z diamentu szybko spadają, tak jest przynajmniej na C, może w innych światach gildie są tak leniwe że nie ma co robić w diamencie.

Cały system a nie liczba punktow w danej lidze jest do zmiany. Kasiu proszę Cie przestan juz z tymi tekstami typu "uważajcie o co prosicie", bo wiem o czym pisze i jesli wprowadza takie zmiany o jakich mówię i bedzie w kazdej lidze trudniej to ok a jesli stworza jakies swoje genialne pomysly i skopia GPC jeszcze bardziej, no cóż na pewno nie będę sie czul winny.

To w końcu tylko różnica między platyną i diamentem, czy cały system do zmiany? A może bezradność i nie chęć do rozwoju Gildii, czy też jak to Kasia opisywał często "brak ambicji?" ... od wielu wielu miesięcy obserwuję, co wypisujecie i jak płaczeczecie.... zmiany będą, ale wszyscy co teraz płaczą, będą sami tego żałować ;)
 

Fatherland

Książę
Widzę, że kolejny członek forum, który cytuje bez kontekstu ;)

To gdzie są teraz te silne gildie ? Pytanie retoryczne ;) przez te pół roku żalenia się forum można zrobić silną gildie, albo płakać ;)
 

Blade1984

Książę
Widzę, że kolejny członek forum, który cytuje bez kontekstu ;)

To gdzie są teraz te silne gildie ? Pytanie retoryczne ;) przez te pół roku żalenia się forum można zrobić silną gildie, albo płakać ;)
bezkontekstu? przynajmniej ze zrozumieniem;) korzystaj z szachownic póki możesz ;) póki w diamencie masz słabiaków do bicia;)
 

Blade1984

Książę
piszesz o sobie? bo jak czytam to dochodzę do wniosku że to ty boisz się że będzie trudniej, bo ja ciągle pisze że powinno być trudniej ;) ale na to że masz problemy z czytaniem nikt oprócz ciebie samego nie poradzi nikt, to o czym piszemy od tych kilku miesięcy sprowadza się do tego żeby utrudnić pola i tego właśnie się boisz, wręcz trzęsiesz się że będziesz musiał w końcu wysilić się żeby zarobić te parę pr na polach i nie spaść z diamentu, no cóż tchórz pozostanie tchórzem choćby nie wiem jak się spinał i udawał silnego;) trzym się i kończę dyskusję z Tobą bo jak widać brakuje Ci argumentów więc uciekasz się do obelg
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
Po pierwsze nie ma w tych postach żadnych obelg, chyba że masz problem ze znajomością języka polskiego i jego słów ;)

Co do gry to jakakolwiek zmiana nie zmieni tego, że gildie silne i tak będą silne, a przy proponowanych zmianach będą wręcz jeszcze silniejsze i te silne gildie i tak sobie poradzą, a słabi pozostaną słabymi i jest to tylko i wyłącznie kwestia wyboru gracza gdzie jest i jaką jest gildia ;)
 

Blade1984

Książę
zgadzam się że silna gildia będzie silna ale niech mierzy się z innymi silnymi diament miał być i powinien być dla najlepszych a nie dla średniaków powodzenia żyj sobie dalej ze świadomością że jesteś silny bo rywalizujesz ze słabszymi,
 

Fatherland

Książę
Nie muszę żyć z tą świadomością;) ba, nawet nie muszę nic sobie udowadniać;) gildia również nie musi nikomu nic udowadniać, wiemy i znamy swoją wartość;) i tak też żyje ;) także dziękuję, to nie ja mam problem;) polecam jednak zaczerpnąć trochę wiedzy językowej ;)
 

Fatherland

Książę
Absolutnie nie mam z tym problemów ;) już się dowiedzieliśmy, że płaczki chcą dopasować GPC do siebie żeby miały coś za darmo ;) tak jak mówiłem, nic to nie zmienia. Słabi pozostaną słabymi i dalej będą płakać i narzekać. To w jakim miejscu są zależy tylko od nich a nie od developera gry.
 
"Im wyższa pycha, tym boleśniejszy upadek" Dobry gracz i dobra gildia nie musza pisać w co drugim poście jacy to nie są najlepsi. Swoją drogą gdyby zlikwidowali automatyczne walki, ciekawe ile takich pyskaczy-prosów, nadal by w to grało
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Fatherland napisał:
już się dowiedzieliśmy, że płaczki chcą dopasować GPC do siebie żeby miały coś za darmo
te "płaczki" chcą tylko walczyć z równymi sobie, nawet jeśli to by była platyna albo złoto, a nie wrzucanie wszystkich do diamentu tylko dlatego że jako jedyni byli aktywni na polach i z tego powodu awansowali. dociera do Ciebie, że ludzie chcą walczyć z gildiami na zbliżonym do siebie poziomie, niekoniecznie w diamencie, czy trzeba Ci drukowanymi literami napisać żebyś zrozumiał?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Blade1984

Książę
chcą tylko walczyć z równymi sobie, nawet jeśli to by była platyna albo złoto, a nie wrzucanie wszystkich do diamentu tylko dlatego że jako jedyni byli aktywni na polach i z tego powodu awansowali.
I to jest sedno sprawy ;) ale father tego nie przyjmie do wiadomości bo wtedy musiałby walczyć z równymi sobie i juz nie byloby tak latwo i bogato w diamencie
 

Fatherland

Książę
I to jest sedno sprawy ;) ale father tego nie przyjmie do wiadomości bo wtedy musiałby walczyć z równymi sobie i juz nie byloby tak latwo i bogato w diamencie
Czyli jesteś w tej gildii, że wiesz z kim walczymy i walczyliśmy, w jaki sposób i czy mamy lub nie mamy zaplecza, możliwości i surowców na takie walki? Hmm, szklana kula :D
 

Blade1984

Książę
Czyli jesteś w tej gildii, że wiesz z kim walczymy i walczyliśmy, w jaki sposób i czy mamy lub nie mamy zaplecza, możliwości i surowców na takie walki? Hmm, szklana kula :D
Bo widzę jak bronisz systemu który dopuszcza slabe gildie do diamentu, chociaz nie powinny tam być, ale niektórym w tym Tobie to na rękę, bo gdybys miał ambicje, których brak tak czesto zarzucasz innym to chcialbys walczyc tylko z najlepszymi. Wczoraj na czacie na C rozwinęła się rozmowa na temat poziomu ligi diamentowej, w ktorej glos zabrali m.in. Gracze z gildii z top 10 i stwierdzili że obecnie w diamencie nie ma walki i emocji a winą za taki stan rzeczy obarczyli właśnie system doboru gildii a nie same gildie. No ale rozumiem cie bo jak się ma 500 mln punktow to przecież lepiej pocisnąć po kimś kto ma kilka mln bo co on tam może wiedziec. A darmowe wygrane to właśnie ty masz przez taki a nie inny dobór gildii i tej darmochy tak uporczywie bronisz, więc kto tu żąda czegos za darmo bo mu sie należy?Tyle w temacie "płaczków".
 
Ostatnia edycja:

Mark R

Wójt
@Blade1984 Zgadzam się z Tobą w 100%. Na D jestem w gildi z top#7 i też drażni mnie to do czego sprowadzone zostały gpc.
zabawa w szachownicę dwóch gildii i tyle. Cała frajda.
Gdy trafiamy na taki "układ" grzecznie odpuszczamy sobie daną edycję. Coś zbijamy ościenne sektory i tyle. Gdy w następnej edycji, jest normalna zabawa 8 gidli ( a nie tylko dwóch) wtedy się mobilizujemy i jest fajnie i jakoś tak bardziej chce się rywalizować.
Niestety ale sojusze w tej zabawie zepsuły te funkcjonalność.

Może faktycznie dobrym pomysłem byłoby usunąć obozy ? Mogłoby być ciekawiej i nie byłoby monopolu na mapie.
 

Blade1984

Książę
Niestety ale sojusze w tej zabawie zepsuły te funkcjonalność.
Moze nie tyle same uklady, bo czasem warto zawrzeć sojusz, ale ma to sens jeśli sa rowni przeciwnicy. Zawierasz sojusz ale jeśli masz 8 aktywnych gildii i na podobnym poziomie zaangażowania to i tak musisz walczyc a nie tylko wymieniac sie sektorami.
 
Ostatnia edycja:

Bożka123

Hrabia
Na D jestem w gildi z top#7 i też drażni mnie to do czego sprowadzone zostały gpc.
zabawa w szachownicę dwóch gildii i tyle. Cała frajda.
Gdy trafiamy na taki "układ" grzecznie odpuszczamy sobie daną edycję. Coś zbijamy ościenne sektory i tyle.
Tego nie jestem wstanie zrozumieć. Gildia Top7 pozwala na szachownice. To żart chyba.
 

Fatherland

Książę
Skoro, jest to taka darmowa zabawa, płaczki, to czemu w niej też nie uczestniczycie. Za to do zmian systemu to pierwsi xD żałosne, tak jak to pozycjonowanie się w rankingu niektórych xD ... Darmowe GPC, to ci dopiero żart xD

Tego nie jestem wstanie zrozumieć. Gildia Top7 pozwala na szachownice. To żart chyba.

I otóż to... Po prostu, to jest płacz xD bo się okazało, że nie da się za darmo mieć już.
 

Mark R

Wójt
@Fatherland - to nie jest płacz ani nawet puacz. Co Ciebie tak boli, że w ten sposób odbierasz mój post? Nie sądzisz że gildie mogą mieć różne priorytety? Że ludzie różnie rozumieją dobrą zabawę? Nie dopuszczasz do siebie w ogóle sytuacji, że istnieje inny punkt widzenia. Nie mam się na co żalić. To co napisałem na temat GPC to moja obserwacja i moje spostrzeżenia. Nie zamierzam się użalać. Zupełnie nie te emocje.
Po prostu. Jak jest szachownica to mnie w tym nie ma a często i całej gildii. Tyle.
A jeżeli Ciebie bawi taka zabawa jak GPC w dwie gildie i taki stan rzeczy daje Ci frajdę no to spoko! Gdzieś, kiedyś zostaniecie we 2 gildie i się będziecie tak wymieniać tymi sektorami aż do zwymiotowania.
Do końca świata i jeden dzień dłużej.

I nie wiem skąd @Fatherland wytrzasnąłeś ideę o darmowych gpc? Nikt nic takiego nie pisał(chyba że przeoczyłem w tym gąszczu). Jedynie uważam że bez obozów było by ciekawiej. pułapki i inne duperele mogą zostać, obojętnie. Potrenuj czytanie ze zrozumieniem. Chyba że Cię to przerasta.

-----------------
Mam wrażenie że twórcom gry chyba nie o to chodziło z tymi Polami Chaosu i myślę że miało być to trochę ciekawsze niż się to stało.
Albo to może ja oczekiwałem czegoś więcej od tej funkcjonalności ?
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Po prostu, to jest płacz xD bo się okazało, że nie da się za darmo mieć już.
Żałosne jest to że silna gildia cieszy sie że jako rywali dostaje slabiakow. I tak to jest darmowe nabijanie punktów bo nie ma kto wam stawic oporu, ale tak jak Ci napisalem wcześniej, żeby to zauważyć i przyznać potrzeba ambicji, ktorej właśnie tobie brakuje. Ewentualnie nie rozumiesz co Nam chodzi i z jakich powodów poruszamy ten temat chociaż po tylu postach powinieneś zrozumieć.
 

piotresz

Hrabia
@Blade1984
Może faktycznie dobrym pomysłem byłoby usunąć obozy ? Mogłoby być ciekawiej i nie byłoby monopolu na mapie.

Oczywiście, że to rozwiązałoby problem tysięcy walk i wprowadziłoby trochę realiów.
Przecież na początku GPC to jeszcze ludzie stawiali pułapki utrudniając walki przeciwnikowi. Teraz to stawiają tylko hobbyści.
Paradoksem jest, że ludzie stawiają hurtowo szachownice, domy z % do ataku, który tak naprawdę ma niewielkie znaczenie bo co za różnica czy masz 300 % w ataku czy 3000 % skoro przeciwnik komputerowy jest najsłabszy z możliwych przy zerowym wyczerpaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry