Co zmienić w gpch?

Status
Zamknięty.

Bożka123

Hrabia
Walki w powtarzalnych to była najprostsza rzecz dla programisty. Przy losowym opóźnieniu było to niewykrywalne.
 

Persarum Rex

Zablokowany
A może po prostu zlikwidować obozy. Skończy się walka na nieśmiertelności.
A każdy będzie się mógł pochwalić nie ilością walk na sekundę a na jakim wyczerpaniu potrafi wygrać walkę.
Negocjacje też będą niestety bardzo kosztowne
A może support pochwali się czy przekazał/przekaże te pomysły do Inno Games? A jeśli tak to które?
 

Borisel

Hrabia
Wracając do tematu - jedyne zmiany , które by pasowały (wg.mnie) to zwiększenie liczby ujemnych punktów za ostatnie miejsca i mniejsza ilość dodatnich za pierwsze miejsca . Pozwoli to na szybki spadek z diamentu i powolny awans do diamentu - każda gildia odnajdzie się na "swoim podwórku" . Chociaż za niedługo pewni będą narzekania czemu gildia z 20 osobami w platynowej lidze musi walczyć z gildią 80 osobami - no cóż - pewnie ta gildia ma potencjał na platynę ale słaba na diament - może 20 osobowa gildia jest za słaba na platyne ale dobra na złoto ? Mam nadzieję , że wymusi na większości gildii rekrutacje większej ilości ludzi by z 20 osobowej gildii zrobić 50 , 60 czy 80 osobową gildię i próbować na wyższą ligę .
 

kasia2389

Arcyksiążę
jedyne zmiany , które by pasowały (wg.mnie) to zwiększenie liczby ujemnych punktów za ostatnie miejsca i mniejsza ilość dodatnich za pierwsze miejsca .
Jest to rozsądny pomysł, zresztą pisałem o tym już kilkukrotnie, ale skutki wprowadzenia go mogły by być opłakane.
Stało się by pewnie tak, że ambitni gracze z tych 20 przeszli by do tych wielkich gildii, 20 by zmalały i skarlały spadając coraz niżej.
To nie jest tak, że pula graczy do rekrutacji jest ogromna, zazwyczaj są to nowi gracze bez doświadczenia i zaplecza lub lawiranci wywaleni z innych gildii.
 

Borisel

Hrabia
Jest to rozsądny pomysł, zresztą pisałem o tym już kilkukrotnie, ale skutki wprowadzenia go mogły by być opłakane.
Stało się by pewnie tak, że ambitni gracze z tych 20 przeszli by do tych wielkich gildii, 20 by zmalały i skarlały spadając coraz niżej.
To nie jest tak, że pula graczy do rekrutacji jest ogromna, zazwyczaj są to nowi gracze bez doświadczenia i zaplecza lub lawiranci wywaleni z innych gildii.
Naprawdę i szczerze mówiąc mało mnie obchodzi co się stanie z innymi gildiami - w końcu w gildii nikt na siłę nie trzyma . Widocznie takie gildie , gdzie ludzie odchodzą to albo coś nie tak z gildią jest albo ludzie szukają innych wrażeń . Zostaną gildie , które mają swoje "tradycje" , czas i ludzi , którzy współtworzą ten organizm - i będą sobie walczyli w diamencie albo specjalnie się podłożą i sobie powalczą w platynie/złocie - od wyboru do koloru . Więc dla mnie ta zmiana specjalnie nie poskutkuje niczym niezwykłym - ot co najwyżej gildii się utworzy/zlikwiduje i wsio . Ale za to walki będą już bardziej wyrównane - od tego co zawalczyliście z gildią - takie macie efekty .
 

Blade1984

Książę
No to chyba na to aszych światach nie mozna spaść z diamentu., gildiaw której jestem potrafi awansowac do diamentu ale jakos dlugo sie w nim nie utrzymamy. Problemem jest właśnie to że latwo jest sie tam dostac.
 

Blade1984

Książę
nie przecież wg niektórych ja wogóle nie gram, być może na twoim świecie gildie się tak rozleniwiły że nic nie robią, bo na C mając 15 osób w składzie i nie zabogaty skarbiec zostajesz w diamentowej zjedzony, no chyba ze trafisz idealnie w podobne do siebie gildie. Twierdzenie że nie mozna spaść jest totalnie bzdurne, nie możesz spaść to nie rób nic skoro diamentowa jest taka słaba wg Ciebie. i o tym już od dawna wspominałem że zbyt łatwo średnim czy nawet słabym gildiom wejść do diamentowej, utrzymają się tam max 3 sezony, no ale co z tego że spadną jak w ich miejsce wejda kolejne średniaki.
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
gpc.png i co z tego że tak wychodzimy z platyny (dodam że gildia na 3 miejscu ma 72 członków no i tez nie zwsze mamy taki wynik bo jak się trafi na spadkowiczów to bywa róznie), skoro w diamentowej długo się nie utrzymamy, powalczymy coś ale ostatnia nasza wizyta w diamencie wyglądała tak że ledwo wychodziliśmy z plaży, bo mając 15 osób a nie wszyscy mogą grać w tej samej chwili, braki w skarbcu zanim nawet jak wyjdziesz na 2 lub 3 sektory to po 4h zaraz je stracisz, i nie robie tutaj płaczu że nie mogę wygrać bo po raz kolejny otwarcie to powiem, jesteśmy narazie za słabi na diament. chodzi o to żewg mnie brakuje ligi posredniej to po pierwsze a po drugie system awansowania. i tutaj po raz setny czy tam który zapraszam do tematu " Zmiana systemu ligowego", jest tam już spora liczba głosów, więc po co zbierać je od nowa. tam również można przedstawić swojhe pomysły.
 

Blade1984

Książę
To nie jest kwestia ligi pośredniej tylko brak inicjatywy aby coś zmienić w danej gildii.
mylisz się i to bardzo, inicjatywa jest ale brak ludzi, mniej ludzi to mniej surki w skarbcu, a nowi gracze coraz częsciej mają wymagania "dajcie darmowa surke, róbcie wrzutki 1,9+ i najlepiej nic nie wymagajcie". w kółko piszesz father o płaczu itp a dalej nie czytasz ze zrozumieniem o co mi chodzi, więc napisze ci to drukowanymi literami MIĘDZY PLATYNĄ A DIAMENTEM JEST PRZEPAŚĆ i jest cała masa gildii które nie mają co robić w platynie (nie pisze tu o swojej bo my mamy co robić , awans musimy sobie wywalczyć) a z diamentu szybko spadają, tak jest przynajmniej na C, może w innych światach gildie są tak leniwe że nie ma co robić w diamencie.
 

Blade1984

Książę
Cały system a nie liczba punktow w danej lidze jest do zmiany. Kasiu proszę Cie przestan juz z tymi tekstami typu "uważajcie o co prosicie", bo wiem o czym pisze i jesli wprowadza takie zmiany o jakich mówię i bedzie w kazdej lidze trudniej to ok a jesli stworza jakies swoje genialne pomysly i skopia GPC jeszcze bardziej, no cóż na pewno nie będę sie czul winny.
 

Fatherland

Książę
Póki co to właśnie te gildie z brakiem inicjatywy i strategii proszą właśnie o "dajcie za darmo" ;) to jest już cyrk, chcecie być poważni w diamencie albo mieć swój "diament" dla nierozwiniętych, ale nie chcecie nic zmienić w gildii tylko zmienić system do siebie :D bo jest przepaść ale w tych gildiach placzkach właśnie... Poważne gildie potrafią się rozwinąć i stworzyć taką strategię aby problemu choćby z surka nie było.
 

Blade1984

Książę
Tak to sobie tlumacz, nawet topowe gildie przyznaja ze jest tak jak mówie. No ale coz father teraz masz lekko i dlatego tak zacięcie bronisz obecnego systemu, bo zwyczajnie boisz sie że jak cos zmienia i utrudnia to bedziecie musieli sie konkretnie napocić żeby nie wypaść z diamentu, i przypadkiem nie musieć zrobić jeszcze wiecej walk żeby natrzepać tyle samo prow. Powiem wiecej gdybyś byl faktycznie taki kocur i Twardy Walczak a nie jak my wszyscy Twoim zdaniem Płaczek to chcialbys zeby rywalizacja miala jakis smaczek a nie bezmyslne klepanie walk za pry. Tylko niestety do tego potrzeba trochę sportowej zawziętości i ODWAGI do mierzenia sie z najlepszymi.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry