Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

Azulena

Baron
@Azulena
Obecnie, poza głównym wątkiem gildyjnym nie ma innych rozmów gildyjnych - są rozmowy grupowe, gdzie w wielu przypadkach są prowadzone jak wątki gildyjne.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by Wasza gildia cały czas korzystała z takich rozmów - będą się one znajdowały w kategorii Społeczność i będziecie mogli je sobie uaktualniać tak, jak Wam to pasuje.

Co do "znikających" rozmów - od lat były usuwane wiadomości wysłane ponad 60 dni wstecz. Jeśli była to jedyna wiadomość w danej rozmowie, to cała rozmowa zostaje usunięta.
Dzięki za wyjaśnienie - ja jako gildyjne traktuję wiadomości, które tworzę z użyciem polecenia "Dodaj całą Gildię".

Nawiasem mówiąc, traktowanie ich jako "Społeczność" a nie "Gildia" cały czas było błędne.
W rezultacie, nie bardzo rozumiem, jak to będzie teraz - czy poza głównym wątkiem, będą inne wiadomości gildyjne? Czyli traktowane jako gildyjne przez grę?

Co do znikania - wiem o znikaniu całych, nie odnawianych rozmów.
Ale w tych aktualnych przypadkach znikania początku wątku, nie było to 60 dni - a poznikały w kilku.
 

hddk

Hrabia
Na zakładce Gildia będą takie wątki jakie sobie tam założycie. Z automatu będzie tam założony i przypięty tylko główny wątek gildyjny. A jeśli potrzebujecie wątków do których mają mieć dostęp osoby spoza gildii to zakładacie je na zakładce Społeczność i tyle :)

Zakładając wątek w Gildia w ogóle nie ma opcji ustawienia odbiorców, pole jest puste, z automatu widzą go wszyscy gildianie. W zakładce Społeczność pozostał przycisk "Dodaj całą gildię" lub można dodawać i usuwać pojedyncze osoby.
 

HATTAH

Szlachcic zagrodowy
W jaki sposób chciałbyś wymusić to na graczach? Leniuchów i olewaczy się z gildii wyrzuca.
Wiadomości powinny pojawiać się w historii wydarzeń.
To chyba w inną grę gramy ;)
Najwidoczniej ...
Tak czy inaczej chodziło mi o problem braku aktualizacji wprowadzających faktyczną zabawę do FoE.
FoE jest jak biurokracja, monotonna i pełna zbyt twardych reguł.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Niestety, jednak dziś się nie doczekamy zapowiadanych zmian. Więcej szczegółów w ogłoszeniu.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
a co ja myślę o centrum wiadomości ? :)
Uwaga! Ta wiadomość została oznaczona przez Forge of Empires jako możliwy spam. Zalecamy ostrożność, jeśli zdecydujesz się ją przeczytać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Tak, są. To jest niepojęte. Gdzie Oni mają głowy?
Właśnie dotarło ogłoszenie z 11.08.2020 Tak będzie działać nowe centrum.
Może tego nie zauważyliśmy, ale nowe Centrum jest już od tygodnia!
Jak można zajmować slot w wiadomościach taką BZDURĄ.

1597761085766.png
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jak kasia2389 słusznie zauważył, ogłoszenie już od dłuższego czasu jest przygotowane i chętnie byśmy je już udostępnili, aż się wyrwało na moment. Ale niestety, wciąż mamy pewne problemy natury technicznej, z którymi musimy sobie poradzić przed wypuszczeniem tych usprawnień na nasze serwery. Chcemy mieć pewność, że będziecie mogli bezpiecznie i w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie ze sobą niesie nowe Centrum Wiadomości.

Gdy tylko będziemy gotowi z wprowadzeniem tych usprawnień, zostaniecie o tym poinformowani.
 

Markiz.

Książę
Mam nadzieję że Twoje słowa się sprawdza, a informacja zajmująca slot w centrum wiadomości zniknie i pojawi się dopiero wtedy, jak już będziecie pewni, że nowe centrum się pojawi.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Coś wiadomo ? minęło 15 dni od daty teoetycznego wporwadzenia
dokładnie . przydaloby się już wprowadzić usprawnienia centrum wiadomości zwłaszcza że gildia rozwoju się rozrosła i ma już 6 członków więc fajnie byłoby mieć nowe centrum np do szybkiego handlu czy miejsc w perłach (za 1,0 :) )
 
Do góry