Usprawnienia Centrum Wiadomości - komentarze

Markiz.

Książę
Po przyjściu gracza, czasem/zawsze trzeba odświeżyć grę, żeby był widoczny na pasku/w innych miejscach w gildii
 

Azzie

Baron
W tym całym bałaganie chyba najważniejsze na początek jest, aby wątki dodane do "ważnych", czy jakichś innych znikały z głównej listy, a info że coś nowego w nich jest pojawiało się jako kropka na zakładkach, to by trochę uporządkowało ten burdel. Potem można myśleć o innych poprawkach...
 

bartekmod

Książę
Po kilku dniach użytkowania nie widzę specjalnie pozytywów nowego systemu. Funkcjonalność jest wręcz niższa - najistotniejsze wątki gildyjne muszą znajdować się w społeczności, bo nie idzie ustawić wybranych osób do wątku, nie ma wątku np tylko dla założycieli z przywódcami itp.. Wychodząc z gildii z automatu wypada się z wątków, nawet jeżeli obecność w nich jest przez gracza i gildię pożądana. Wyjście może być działaniem strategicznym nastawionym na pomoc gildii z gildii klona jednoosobowego - trzeba wtedy przenosić wiadomości do społeczności, kopiować wątki, przesyłać informacje kolejnym kanałem. Czy nawet mając część gildii w znajomych wciąż możnaby uczestniczyć we wrzutkach w perły u tych osób - no ale nie ma się dostępu do wiadomości... Nie można kogoś usunąć z kanału wsparcia pereł jako ostrzeżenie, gdy nie wywiązuje się gracz ze zobowiązań. Znów wątek musiałby być w społeczności. Jakieś takie to byle jakie, niedopracowane i nieprzemyślane. No.. i brzydkie wizualnie ale o tym mówiłem kilka dni temu
 

Markiz.

Książę
W jakim celu zostało wprowadzone pseudo usprawnienie, umożliwiające edycję wpisów w centrum wiadomości? Przecież to jest do niczego nie potrzebne. Ne spotkałem się z prośbami o to na forum. Za to wiele innych ciekawych, potrzebnych pomysłów, nadal czeka nie wiadomo na co.
 

Mark R

Wójt
Zaskakująca ta nowa funkcjonalność, zwłaszcza że można edytować starsze wiadomości po których nastąpiła odpowiedź, bądź dalsza dyskusja.
Narzędzie dla cwaniaczków, co będą się wykręcać z wcześniejszych wpisów po prostu je zmieniając, nie zostawiając śladu że coś było napisane a już nie jest.
 

HEEGON

Szlachcic zagrodowy
Było to już wspomniane wcześniej ale dołożę s w o j ą cegiełkę . Wraz z Nowym Centrum wiadomości Liderzy i Moderatorzy otrzymali nową funkcję w gildii : cenzorów albo "sprzątaczy " :] Każdy w gildii ma możliwość tworzenia nowych tematów " na gildyjnym " bez względu na posiadane lub nie -uprawnienia Moderator /Zawiadamiający....ale nie każdy ma możliwość skasowania tego tematu bo ... potrzebne są uprawnienia Moderator /Zawiadamiający.
Część graczy z niewiadomych przyczyn zamiast dopisać się do tematu istniejącego - tworzy swój prywatny , nowy temat. Usunięcie takiego tematu przez Moderatora budzi czasem niepotrzebne emocje w gildii , natomiast nieusunięte a niepotrzebne - tworzą bałagan.
Tu potrzebna jest zmiana w jedną albo w drugą stronę : albo zlikwidować Moderatorów i Zawiadamiających - niech każdy pisze co chce gdzie chce albo niech te uprawnienia działają prawidłowo.
 

Xiden

Szlachcic zagrodowy
Jak wprowadzić nowy wątek w "Społeczność" i tam dodać wybranych graczy np. w maratonie podwyższania perły?
 

Xiden

Szlachcic zagrodowy
Dziękuję. Robiłem tak, ale wypróbowywałem tylko jednego odbiorcy i wtedy wskakiwałem do jego folderu wiadomości i nie miałem tam uprawnień do modyfikowania grupy. Dodając kilku graczy, temat ustawia się automatycznie na "Rozmowa grupowa" Teraz zrozumiałem swój błąd. Jeszcze raz Thx!
 
Do góry