Perły, zablokowanie ankiety i pomysłu...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jak juz wczesniej pisalem - kazda rzecz zdobyta za diamenty daje przewage.

ale Ty nie rozumiesz, że są różne przewagi - jak już pisałem.
więc dam przykład różnych przewag w grze (za diamenty):
a) skrócenie czasu leczenia woja o połowe;
b) skończenie budowy budynku w 1s;
c) dostęp do nowej epoki i nowych technologii.

czy widzisz między nimi jakąś różnicę, czy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4260

Guest
"trwałe" ciekawie brzmi: zwłaszcza jak mam w grupie 2-3 osoby z perłami :)
 

DeletedUser314

Guest
rozwinięcie perły też trwa mając na 1 poziomie bonus 5%... to w poszczegolnych jednostkach na tym etapie jakim jestem to +1 do ataku... to az taka wielka przewaga?
W mojej Gildii 6 lvl,wbili w kilka godzin, a to już nie jest 5%.

Tu niema pójścia na łatwiznę, a skoro ty uważasz że jak ktoś płaci powinien mieć np 150% ataku i 200% obrony więcej od graczy nie płacących, to nie wiem po co inni z Tobą dyktują, skoro nie jesteś w stanie wyobrazić sobie konsekwencji takiego stanu rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
on chyba nie rozumie. i nie odpowiada na pytania, więc ja sie poddaje.
to nie ma sensu, jak ktoś nie chce zrozumieć lub wie, ze nie ma racji a się upiera :)
 

DeletedUser4260

Guest
Glownie to nie rozumiem jak teraz gdy wydalem pieniadze, ktos moze mi zabronic z tego korzystac. Bo tak to widze w punkcie ktory podal Bryfft.
 

DeletedUser4340

Guest
a czy można w jednym miescie postawic 2 jednakowe perły?
jezeli oczywiscie mam 2 pelne plany danej perły
 

DeletedUser4260

Guest
5. Różnica między armiami wspieranymi przez Perły (już zbudowane, ponieważ zdobycie ich za Diamenty jest zbyt łatwe), a niewspieranymi (ponieważ jeszcze nie wypadło dość planów) może być za duża i znacznie utrudnić Graczom nie zakupującym Diamentów odegranie istotniejszej roli w turniejach, a zarazem w zdobywaniu medali.


Rozumiem obniżyć potencjalny próg w losowaniu planów pereł, ale żeby teraz po fakcie zmusić kogoś do bicia z bonusem jedynie z graczami którzy również już mają perły jest dla mnie niewyobrażalne.
 

DeletedUser314

Guest
a czy można w jednym miescie postawic 2 jednakowe perły?
jezeli oczywiscie mam 2 pelne plany danej perły

http://unpxre.pl/www/GB_OKROJONE/ napisał:
Ukończona i wybudowana budowla, niklikalna
o6.jpg

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem obniżyć potencjalny próg w losowaniu planów pereł, ale żeby teraz po fakcie zmusić kogoś do bicia z bonusem jedynie z graczami którzy również już mają perły jest dla mnie niewyobrażalne.

nie widze tego przymusu w tym punkcie, ale może już jest dla mnie za późno. na razie ;)
 

DeletedUser314

Guest
Rozumiem obniżyć potencjalny próg w losowaniu planów pereł, ale żeby teraz po fakcie zmusić kogoś do bicia z bonusem jedynie z graczami którzy również już mają perły jest dla mnie niewyobrażalne.

Nie zrozumiałeś, chodzi o to by kupno Pereł było trudniejsze, czyli żeby kosztowały więcej diamentów albo początkowe plany nie były w ogóle dostępna za diam.
Na EN forum ludzie gorąco oceniają tamtejszy pomysł:
9 obrazek: 100diam.
8 = 100 + 200 = 300 diam.
7 = 100 + 200 + 300 diam = 600diam.
itd...
 

DeletedUser4260

Guest
No więc dlatego pytanie skierowałem do Bryffta z opisem czy dobrze zrozumiałem czy nie. Dopiero teraz unpxre udzielies ze tak powiem "trafnej" dla mnie odpowiedzi. Bo jak już wczesniej pisalem odebralem owy zapis tak, zeby teraz ludzie z perlami mogli korzystac z bonusu przy ataku na osoby ktore rowniez taki bonus posiadaja.
 

DeletedUser314

Guest
No więc dlatego pytanie skierowałem do Bryffta z opisem czy dobrze zrozumiałem czy nie. Dopiero teraz unpxre udzielies ze tak powiem "trafnej" dla mnie odpowiedzi. Bo jak już wczesniej pisalem odebralem owy zapis tak, zeby teraz ludzie z perlami mogli korzystac z bonusu przy ataku na osoby ktore rowniez taki bonus posiadaja.

Cieszę się, że się wyjaśniło, takie coś co napisałeś to na pewno nie wprowadzą, najbardziej drastyczną zmianę uderzającą w ludzi co już kupili, mogli by zrobić tak, że polegała by na obniżeniu wielkości bonusów, czemu jestem przeciwny, pomimo że codziennie obserwuje jak ktoś z bonusem +70-90% do atc, niszczy moją armie z tej samej epoki co jego bez żadnej starty, w każdej kombinacji i przypadku :)

- - - Zaktualizowano - - -

I przepraszam Cie ShreQ, bo widzę, że trochę w tym mojej winy, ponieważ w 1 poście, źle Ci odpowiedziałem, co mogło Cię zmylić :)
 

DeletedUser2557

Guest
Heh.. tydzień mija i jak kamień w wodę:D Widać niektórzy są uzależnieni tak od gry, że przełknęli bubla niczym kafelki w Windows, a niektórzy udają, że problem się rozpłynął:D... Przy okazji żeby nie było - nie mam nic do polskiego zespołu - oni tylko robią minę do złej, nad wyraz złej gry. Natomiast InnoGames pokazało jak z testerów zrobić niewolników za gotówkę (kurde no... nadal jestem w szoku jak ludzie przez pewien portal nauczyli się wyzbywać z własnej gotówki na głupoty - w dodatku NIE SKOŃCZONE:D:D).

Ehhh tak sobie to konto podtrzymywałem przez ostatni tydzień na zasadzie "od czasu do czasu" łudząc się na sensowne zakończenie sporu. Ale czas poszukać innej gry - pozostałym życzę sukcesów;)
 

DeletedUser314

Guest
Szkoda, mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś w jakieś grze, bo widać żeś konkretny człowiek :)

pozdrawiam i również życzę sukcesów :>
 

DeletedUser3

Guest
Jeśli chodzi o Wasz feedback, który kilka dni temu został przesłany, to odpowiedź jest (w skrócie) następująca:

- W najbliższym czasie szansa na wypadnięcie planu będzie minimalnie zmieniona. Jest to rozwiązanie tymczasowe, gdyż i tak jest planowany remodeling systemu social interactions, który wniesie większe zmiany
- Nie jest obecnie planowane ograniczenie możliwości zakupu planów.
- W wersji 0.24 i 0.25 zostaną wprowadzone konkretniejsze dodatki i zmiany do Pereł, które powinny nieco ułatwić życie i wyjaśnić sens niektórych rzeczy (np. dlaczego wypada po kilka takich samych planów).
 

DeletedUser1724

Guest
Jeśli chodzi o Wasz feedback, który kilka dni temu został przesłany, to odpowiedź jest (w skrócie) następująca:

- W najbliższym czasie szansa na wypadnięcie planu będzie minimalnie zmieniona. Jest to rozwiązanie tymczasowe, gdyż i tak jest planowany remodeling systemu social interactions, który wniesie większe zmiany
- Nie jest obecnie planowane ograniczenie możliwości zakupu planów.
- W wersji 0.24 i 0.25 zostaną wprowadzone konkretniejsze dodatki i zmiany do Pereł, które powinny nieco ułatwić życie i wyjaśnić sens niektórych rzeczy (np. dlaczego wypada po kilka takich samych planów).

Myślę, iż tutaj słowa podziękowania należą się naszemu CM-owi :) Za wiele nam to nie mówi lecz jest cień nadziei, że jednak PA będą funkcjonowały nie tylko u osób z Diamentami ale też u zwykłego gracza, który poświęca swój czas, a nie pieniądze :)
 

DeletedUser4340

Guest
dzieki bryfft za info

- - - Zaktualizowano - - -

dzieki bryfft za info
 

DeletedUser

Guest
Jak to się mówi: jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser442

Guest
Przeczytałem całość ...uuuuuuuuuuf. Należy sobie przekonwertować w głowie, iż gra jest w fazie beta - twórca minecrafta jest milionerem, a też gry nie ukończył pisać jak natura każe. Po drugie primo żyć z czegoś trzeba, a w życiu nie ma trainerów ani bug-cheatów, są tylko składowe miliardowych części prawdopodobieństwa, więc wygrana upragnionej 6 w totka będzie dla was odpowiednikiem odnalezienia i wybudowania perły. Czyż nie trzeba czasu i cierpliwości, aby cokolwiek w życiu osiągnąć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zwróciliście uwagę na bonus Zamku z Deal?
Przy 10 poziomie daje 196 medali dziennie czyli 1372 tygodniowo.
Bez pereł , zwyciężając we wszystkich wieżach naraz można zdobyć tylko 550 medali w jednym tygodniu.
A więc ktoś kto sobie kupi raz za diamenty Zamek z Deal, już od jego 6 poziomu (609 medali/tydzień) może nic nie robić a i tak będzie prowadził w rankingu medalowym, choćby cała reszta spędzała noce na walkach.
Nie uważacie, że tak wysoki bonus tej Perły Architektury to przegięcie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z tymi medalami, to co on sobie zrobi? zamieni za rozszerzenia i co dalej? będzie pierwszy w rankingu medalowym?
akurat ta Perła mnie jakoś nie rusza ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Ranking medali to nie turniej pvp, gdzieś już o tym pisałem :)
A teraz przynajmniej nie trzeba spędzać godziny dziennie na nudnych takich samych walkach żeby zdobyć parę medali :)
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że kolega wraca do starego motywu. To na czynniki pierwsze:

Turniej PvP, inaczej możemy nazwać to wieżami pvp, wieżami medalowymi - cotygodniowy event, z którego klecimy później globalny ranking medali. Dla wielu osób była to jedyna część gry, gdzie diamenty gwarantowały "jedynie" bardzo dużą przewagę, zamiast przewagi absolutnej i w związku z tym zdobyła sporą popularność(polecam sprawdzić liczbę walk poszczególnych graczy).

Niestety, wraz z codziennym przyrostem medali ten element - bardzo ważny, ponieważ oddziałujący bezpośrednio na motywację graczy - po prostu stracił rację bytu. Co mniej ogarnięci nakupowali diamentów, postawili Zamki z Deal i lajtowo przeganiają tych, którzy wcześniej ograli ich podczas turnieju.

Producent zadowolony, gracze premium zadowoleni, tylko gry trochę szkoda...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4568

Guest
W sumie to wystarczyłoby oddzielić ranking medali zdobywanych w wierzy od medali z cudów. Czyli inaczej mówiąc w ogóle nie wliczać medali z cudów do ogólnego rankingu. Te medale z cudów wg powinny być tylko do rozbudowy. Ot, walki nadal miałyby znaczenie. Poza tym z doświadczenia wiem, że element militarny w każdej grze ma duże znaczenie. Oczywiście, o ile w ogóle w niej wystepuje.
 
Do góry