Perły, zablokowanie ankiety i pomysłu...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
To teraz przenosimy tematy do szuflady, które w kilka godzin mają prawie 30 pozytywnych głosów?
Jakoś nie pasuje mi to do szuflady, gdzie są dublety pomysłów, pomysły bez ankiet, albo te które mają głównie same negatywy.

http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=3196

Nie rozumiem co w tym temacie było niezgodnego z regulaminem działu, że został zamknięty.


[B napisał:
Bryfft[/B]]Tak, jak napisałem w jednym z postów:

quote_icon.png
Napisał Bryfft

Sugeruję wrzucić na luz, bo plany będą wypadały rzadko. Obecnie nie wiem nic o przygotowywanym zwiększeniu częstotliwości. Ale w końcu to działka gamedesignera by to planować, a nie moja, więc... kto wie.

Pozdrawiam!

Ale chyba działka, naszego CM, jest przekazywanie informacji i opinii społeczności dalej. Tak samo po to chyba istnieje ten dział.
 

DeletedUser4682

Guest
Bryfft chyba nie wie do czego jest zakładka "SZUFLADA" .
Forum: Szuflada
Pomysły błędnie zgłoszone i z różnych innych przyczyn odrzucone.
Pomysł błędny ? Nie ! Czemu odrzucone ? Może administracja czegoś sie obawia ? ;) Już wiem czemu odrzucono :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bo administracja FORUM nie ma wpływu na decyzje administratorów i producentów GRY. Ponadto jest to pomysł odrzucony z powodu tego, że nierealne jest jego wprowadzenie.
 

DeletedUser

Guest
Bo administracja FORUM nie ma wpływu na decyzje administratorów i producentów GRY. Ponadto jest to pomysł odrzucony z powodu tego, że nierealne jest jego wprowadzenie.

to po co ten dział, gdzie 99% pomysłów nigdy nie doczeka się realizacji? jednak pozostałe są wciąż 'otwarte'. ciekawe czemu akurat ten nie.
 

DeletedUser314

Guest
Bo administracja FORUM nie ma wpływu na decyzje administratorów i producentów GRY. Ponadto jest to pomysł odrzucony z powodu tego, że nierealne jest jego wprowadzenie.
Administracja NIE, ale chyba gracze jakieś wpływ nawet marginalny mają, a administracja powinna go przekazywać.
 

DeletedUser4340

Guest
panowie (panie)
tak jak juz wczesniej mówilem kazdy pomysl ulatwiajacy chociaz troche gre a niedajacy zarobku foe jest AUTOMATYCZNIE uznawany za zly i odrazu zamykany
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego jest ten dział? Aby ludzi myśleli, że mają jakiś wpływ na grę. Niestety, nie jest to polska gra i nikt z twórców się tutaj nie wypowiada, co zmniejsza szansę realizacji pomysłów. Pomysł musi się na początku spodobać administracji forum, potem muszą go przetłumaczyć na angielski i wrzucić na oficjalne forum. Tam muszą go zaakceptować inni gracze i twórcy. Stąd taki marginalny wpływ.
 

DeletedUser

Guest
@Robertolog: trochę zmieniasz temat. pytanie dotyczyło, czemu akurat to jedno głosowanie wg Ciebie jest bardziej nierealne (do wprowadzenia) od pozostałych na tym forum (przejrzyj inne pomysły - to jest dopiero kosmos: piraci, bitwy morskie, zamki gildyjne...itp.). czemu akurat to jedno musiało zostać zamknięte?
 

DeletedUser1724

Guest
Z Bryfft-em nie warto się kłócić ani popadać w dyskusję bo to nic nie zmieni :) On zamyka tematy nie wygodnie dla IG lub dla Team-u i tak jest od początku :p
 

DeletedUser

Guest
Z Bryfft-em nie warto się kłócić ani popadać w dyskusję bo to nic nie zmieni :) On zamyka tematy nie wygodnie dla IG lub dla Team-u i tak jest od początku :p

to wiem... już kilka razy mu darowałem :D nie ma sensu kopać się z koniem. ale Robertologa jeszcze pomęczę chwilę... mam wrażenie, że on żyje w innej rzeczywiści.
 

DeletedUser1724

Guest
Ze mną też nie warto dyskutować więc troszkę rozumiem Bryfft-a lecz sytuacja wymyka się z pod kontroli i gracze nie odpuszczą !!! :D

- - - Zaktualizowano - - -

to skandal z zamknięciem tematu

No wreszcie coś mądrego napisałeś :D Graty ^_^
 

DeletedUser

Guest
Mnie się zdawało, że co by nie było, mamy prawo wyrażać swoje zdanie w granicach normy. I chyba tak było, bo do tej pory nikt nie przekroczył granicy, której nie powinno się przekraczać. A tu nagle pomysł fruu do szuflady. Tyle dobrego, że go nie usunęli.

Ja się zapytam wprost. Jak mamy wrzucić na luz, skoro dostaliśmy coś, co nie pasuje znacznej większości? Wszyscy oczekiwali czegoś innego. Więc założono temat, gdzie mogliśmy wyrzucić z siebie wszystko, co mieliśmy do powiedzenia. I co? I okazuje się, że najlepiej jest zatkać gębę, gdy ktoś zaczyna niewygodnie gadać. Niezależnie od tego, ile tematów by nie powstało i ile by ich nie zamknięto, kiedyś na pewno wszystko się zmieni, bo to co najlepsze, zawsze szuka wyjścia na wierzch.
 

DeletedUser

Guest
@Robertolog: trochę zmieniasz temat. pytanie dotyczyło, czemu akurat to jedno głosowanie wg Ciebie jest bardziej nierealne (do wprowadzenia) od pozostałych na tym forum (przejrzyj inne pomysły - to jest dopiero kosmos: piraci, bitwy morskie, zamki gildyjne...itp.). czemu akurat to jedno musiało zostać zamknięte?
Dlatego, jak już sporo osób napisała, że jest nieopłacalne dla Team-u. Inne pomysły są nieszkodliwe, w tym przypadku chodzi o bunt graczy. A bunty trzeba likwidować w zarodku. Żeby nie było, nie jestem za twórcami tylko staram się ich zrozumieć. Osobiście mam tylko 2 kawałki planu (2 początkowe).
 

DeletedUser

Guest
@Patryk Falcon: zamknięcie sondy było pomyłką Bryffta, ale też nie szukałbym na siłę jakiś szczególnych wybuchowych teorii spiskowych na temat.
temat można na pewno odnowić w OFF-TOP'ie - i tego nie mogą zamknąć, czy zabronić i tam możemy dalej ciągnąć temat, choć wiadomo, że mimo zdecydowanej zbieżności naszego stanowiska , to nic nie ugramy. nie wpłyniemy na zmianę algorytmu. a jedynie możemy na forum trochę 'poszaleć' ;)

w tym przypadku chodzi o bunt graczy. A bunty trzeba likwidować w zarodku.
jaki bunt graczy? była sonda, gdzie pytano czy są za zmianą częstotliwości. nie widzę w tym nic rewolucyjnego. jest kilka innych tematów odnośnie 'pereł', gdzie widać znacznie więcej emocji. poza tym zamykanie tematu.... tych emocji nie gasi. to nie jest dobra metoda.
ale przynajmniej nie upierasz się, że chodziło o nierealność pomysłu. to już coś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
HubertuSHM napisał:
Bryfft chyba nie wie do czego jest zakładka "SZUFLADA" .
Chyba wie, skoro sam go stworzył.

Pomysł wylądował w szufladzie, ponieważ jest to pomysł w stylu "niech Diamenty będą tańsze". Czyli zalicza się do pomysłów, które spełniają jeden z następujących warunków:

a) jest nierealny,
b) jest to pomysł, na którego wprowadzenie bądź nie, nie mają wpływu zgłoszenia.

Dlatego proponuję zejść na ziemię, bo krzyki i "skandalowanie" nic tu nie dadzą. Wpływ na zmiany tutaj mają wyłącznie czyste statystyki, do których dostęp ma product management, tj. między innymi: ilość motywacji, ilość restauracji, ilość plądrowań, ilość wsparć budowy Pereł, liczba wydanych Diamentów na ten cel - oraz powiązania między tymi czynnikami w różnym czasie.

Robertolog napisał:
Pomysł musi się na początku spodobać administracji forum, potem muszą go przetłumaczyć na angielski i wrzucić na oficjalne forum. Tam muszą go zaakceptować inni gracze i twórcy. Stąd taki marginalny wpływ.
To prawda za wyjątkiem etapu z wrzucaniem na jakieś oficjalne forum (a to forum, to jakie jest? ;)) i akceptację tam ze strony graczy.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie rozjaśnia sytuację.
Proszę je docenić, bo przynajmniej jest szczere i przedstawia sytuację tak, jak jest, mimo że może się Wam nie podobać rzeczywistość.

Życzę miłego popołudnia :).
 

DeletedUser

Guest
To prawda za wyjątkiem etapu z wrzucaniem na jakieś oficjalne forum (a to forum, to jakie jest? ;)) i akceptację tam ze strony graczy.
Wydaje mi się, że jest to forum o mniejszym znaczeniu niż oficjalnie oficjalne (tam gdzie wypowiadają się twórcy).
 

DeletedUser3

Guest
Wydaje mi się, że jest to forum o mniejszym znaczeniu niż oficjalnie oficjalne (tam gdzie wypowiadają się twórcy).
Tu się nie wypowiadają, bo po prostu nie znają polskiego ;]. Forum każdej wersji językowej jest oficjalne. Żaden pomysł stąd nie jest wrzucany na forum innej wersji i tam dopiero akceptowany. Nie ma takiego etapu.
 

DeletedUser

Guest
Tu się nie wypowiadają, bo po prostu nie znają polskiego ;]. Forum każdej wersji językowej jest oficjalne. Żaden pomysł stąd nie jest wrzucany na forum innej wersji i tam dopiero akceptowany. Nie ma takiego etapu.
To dlaczego tak rzadko są wprowadzane zmiany kosmetyczne, niewymagające tygodni pracy? Są tutaj takie tematy, gdzie jest ponad 20 osób na + (a to sporo) a zrobienie tego to kwestia kilkunastu minut. Może warto, abyście informowali, które pomysły przekazaliście dalej i które są w fazie realizacji.
 

DeletedUser

Guest
Czyli wychodzi na to, że szansa na zwiększenie szansy znalezienia planu wynosi 0. Przynajmniej wiemy, na czym stoimy.
 

DeletedUser

Guest
ponieważ jest to pomysł w stylu "niech Diamenty będą tańsze"

czyli jeśli będę postulować, aby diamenty były droższe, to mam szanse bycia usłyszanym? :D
bo zdecydowanie nie chcę , by one potaniały. niech kosztują 100 razy więcej.

nie łudziłem się, że coś uda się wskórać w sprawie Pereł, ale że może uda się dowiedzieć jakie czynniki odgrywają znaczenie przy trafieniu na element perełki. nie chce mi się wierzyć, że jest to tylko czysta losowość np. 2% przy każdej przydzielonej motywacji.
i to tyle ;)
 

DeletedUser4340

Guest
Czyli wychodzi na to, że szansa na zwiększenie szansy znalezienia planu wynosi 0. Przynajmniej wiemy, na czym stoimy.

stoimy na wielkiej kupie .... po szyje i nadal brniemy w to głebiej póki gramy
póku IG ma zyski z diamentowych dzieci nic niezmieni by one nie podniosły wrzawy


up^ nie 2% ale twierdzi jeden pan z teamu ze 50% ze albo sie trafi albo nie

smiech na sali
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Bartek zagraj sobie w FoE jako zwykły gracz to inaczej będziesz śpiewał ... Ja nie miałbym aż takich wyrzutów do IG gdyby tylko te części za diamenty zrobili ale do tego jeszcze dorzucili możliwość kupienia towarów, których nam może brakować i to było chyba nie najlepszym posunięciem ... Gdzie tutaj jest sprawiedliwość do cholery !!!!

Skoro ktoś ma kase to niech sobie kupi te części ale też niech się namęczy i te towary zdobędzie , a nie wszystko można jak się ma kase!!! Wkurzać już mnie zaczyna takie coś i chyba przerzucę się na BOT-a do FoE bo szkoda czasu na te Perły ;/

Przynajmniej BOT jest za darmo i są większe zyski niż z tych zakichanych Pereł, które w zasadzie nie da się postawić przez najbliższy ROK !!
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
Wkurzać już mnie zaczyna takie coś i chyba przerzucę się na BOT-a do FoE
Przypominam, że wszelakie boty nie są dozwolone.

Apocalypto napisał:
Gdzie tutaj jest sprawiedliwość do cholery !!!!
Więcej wykrzykników niż trzy nie spowoduje, że Twoja wypowiedź będzie bardziej wyrazista.

BTW Twój podpis jest delikatnie mówiąc "dziwny" ;). Powiem tylko, że każdy sprzedawca na świecie (przynajmniej w warunkach wolnego rynku) ma prawo ustalić za swój towar taką cenę, jaka mu odpowiada. Klienci albo będą kupować, albo nie. Jeżeli uznają, że towar/produkt jest za drogi by go kupić, lub nie dość dobry, to po prostu go nie kupią.
Cytując pewnego, moim zdaniem mądrego, człowieka (z pamięci, więc pewnie niedokładnie):
"Jeśli nie chcesz kupić biletu na autobus - idź pieszo. Jeśli nie stać Cię na kino - oglądaj telewizję. Jeśli nie chcesz za coś płacić - nie płać, ale nie wymagaj, by było Ci to dane."
Proszę więc o dojrzalsze zachowanie, ponieważ głoszenie haseł "wyzwolenia od ucisku InnoGames" do takowego się nie zalicza, a na pewno nie przystaje do Twojego wieku (chyba, że fałszywy podałeś).

Widzę, że niektórzy na moje wyjaśnienie zareagowali normalnie, za co dziękuję. Proszę by inni także poszli po rozum do głowy.
 

DeletedUser4428

Guest
co do mnie powiem tyle:
pieniądze za plany itp. są ok, ale racja częsztrze ich zdobywanie było by dobre
 
Do góry