Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16512

Guest
@jan-maria-scyzoryk bo widzisz chodzi cały czas,non stop o balans:) szkoda tylko że ten balans poprawiają cały czas na swoją korzyść kosztem nas graczy, ale karma wraca
 

DeletedUser8110

Guest
Przejrzałem bardzo dokładnie forum bety i nigdzie nie widziałem prośby o zmianę nagród na mniej wartościowe.
Z kogo wy próbujecie wariatów zrobić?

Skoro nasz team widział prośby o zmianę nagród to poproszę o chociaż jednego screena. Udowodnijcie to.
Nikt nie twierdzi, że Gracze prosili o słabsze nagrody. Jednak nagrody muszą być zbalansowane, więc jeśli Gracze poprosili o jedną zmianę, pociągnęło to za sobą zmianę kolejną. Bo tak jak napisał @Mariusz 866:
bo widzisz chodzi cały czas,non stop o balans:)
 

DeletedUser16512

Guest
@siorprajs chyba nie załapałas mojej drwiny z tego waszego " balansu":) jeżeli Ty,albo ktokolwiek inny z tego waszego dream teamu uważa że obecne nagrody są adekwatne do ponoszonych kosztów, i jest między zachowany między nimi balans,to znaczy że nie wiecie co słowo " balans" wogole oznacza. Podpowiem więc,że balans to inaczej równowaga, przenosząc to na język gry, inwestując w przejście jednego konfliktu około 50 surek, nagroda w postaci wieży zwyciestwa czy chowania budynków do inwentarza jest żenujące,skandaliczna wręcz. To nie balans,tylko robienie graczy w balona. Rzuciliscie na betę fajne nagrody,żeby ludzie zobaczyli,złapali przynętę i po wprowadzeniu 4 poziomu na wszytkie wersję językowe rzucili się na nie nie patrząc na koszty i wydając diamenty za badziewne nagrody . Zwykle zdzierstwo
 

DeletedUser16730

Guest
Nikt nie twierdzi, że Gracze prosili o słabsze nagrody. Jednak nagrody muszą być zbalansowane, więc jeśli Gracze poprosili o jedną zmianę, pociągnęło to za sobą zmianę kolejną.

Bardzo ciekawe. Można poznać więcej szczegółów? O jaką zmianę poprosili gracze której efektem jest to, że za pokonanie 4 poziomu dostajemy śmieci?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jeśli coraz mniej osób będzie wykonywało 4. poziom wypraw, to uwierz mi, posiadając takie dane, twórcy zaczną się zastanawiać co jest nie tak i wprowadzą zmiany :)
Póki co, jest jeszcze za wcześnie by jednoznacznie stwierdzić, czy 4. poziom spełnił swoją rolę czy też nie.
Odnośnie nagród - powiecie, że to dlatego że jestem z teamu, ale powiem, że są w porządku, za wyjątkiem młotków i monet, których naprawdę nie powinno być. Może jeszcze medale - jak już to duża lub wielka paczka medali i tylko na samym początku, w jednym z pierwszych 3 konfliktów. Pozostałe nagrody moim zdaniem są w porządku :)
Dodam jeszcze, że nie można robić ze wszystkiego perpetum mobile :) Obecnie z wypraw zbieram tyle jednostek, że mając tylko i wyłącznie kryjówkę łotrów wybudowaną w mieście (wraz z alcatraz oczywiście), spokojnie mogę wykonywać wyprawy i wciąż zyskiwać jednostki z AP. Wykonując poziomy 1-3, przynoszę same zyski, nawet nie wliczając w to reliktów, jako dodatek. Poziom 4. przynosi dla Gracza większe straty niż zyski, ale nie zapominajmy o tym, że Wyprawy nie bez powodu są Gildyjne - ważniejsze powinno być zdobywanie potencjału, niż indywidualne zyski. Poziom czwarty w tym aspekcie sprawdza się przyzwoicie - Gracze zmuszeni są do ponoszenia wreszcie jakichś kosztów, w zamian zdobywają dla Gildii ogromne ilości potencjału - tak moim zdaniem powinno być od początku, lecz nie było.
Jednak, czy koszty te rzeczywiście takie ogromne? To już zależy od indywidualnego podejścia oraz nie przeczę, szczęścia przy okazji zdobywania nagród - wiele osób wykonuje czwarty poziom negocjacjami i ponoszą ogromne koszty w towarach, jednak w zamian maja możliwość zdobycia Diamentów, lub budynków - nie od razu dostanie się wszystkie o jakich się marzy, ale jak to z inwestycjami bywa, najpierw trzeba ponieść jakieś koszty, by potem zbierać z tego plony. Większość zapewne marzy o budynku dającym 5PR i jak odpowiednio dużo zainwestują w Wyprawy, to w końcu ten budynek zdobędą. Jak już go zdobędą, raz, może dwa, może więcej, to potem taka osoba powinna się zastanowić, czy warto było tyle poświęcić by ten budynek zdobyć - albo inny, na którym komuś zależy :)
 

DeletedUser17561

Guest
Odpowiedzi się nie doczekamy... Bo to nie jest odpowiedź. Jeśli coś jest za dobre to szybko zmniejszacie profity dla Nas. A jak coś za słabe to...
Wiem. Cierpliwość jest cnotą.
 

DeletedUser14806

Guest
Jeśli coraz mniej osób będzie wykonywało 4. poziom wypraw, to uwierz mi, posiadając takie dane, twórcy zaczną się zastanawiać co jest nie tak i wprowadzą zmiany :)
Póki co, jest jeszcze za wcześnie by jednoznacznie stwierdzić, czy 4. poziom spełnił swoją rolę czy też nie.
Odnośnie nagród - powiecie, że to dlatego że jestem z teamu, ale powiem, że są w porządku, za wyjątkiem młotków i monet, których naprawdę nie powinno być. Może jeszcze medale - jak już to duża lub wielka paczka medali i tylko na samym początku, w jednym z pierwszych 3 konfliktów. Pozostałe nagrody moim zdaniem są w porządku :)
Dodam jeszcze, że nie można robić ze wszystkiego perpetum mobile :) Obecnie z wypraw zbieram tyle jednostek, że mając tylko i wyłącznie kryjówkę łotrów wybudowaną w mieście (wraz z alcatraz oczywiście), spokojnie mogę wykonywać wyprawy i wciąż zyskiwać jednostki z AP. Wykonując poziomy 1-3, przynoszę same zyski, nawet nie wliczając w to reliktów, jako dodatek. Poziom 4. przynosi dla Gracza większe straty niż zyski, ale nie zapominajmy o tym, że Wyprawy nie bez powodu są Gildyjne - ważniejsze powinno być zdobywanie potencjału, niż indywidualne zyski. Poziom czwarty w tym aspekcie sprawdza się przyzwoicie - Gracze zmuszeni są do ponoszenia wreszcie jakichś kosztów, w zamian zdobywają dla Gildii ogromne ilości potencjału - tak moim zdaniem powinno być od początku, lecz nie było.
Jednak, czy koszty te rzeczywiście takie ogromne? To już zależy od indywidualnego podejścia oraz nie przeczę, szczęścia przy okazji zdobywania nagród - wiele osób wykonuje czwarty poziom negocjacjami i ponoszą ogromne koszty w towarach, jednak w zamian maja możliwość zdobycia Diamentów, lub budynków - nie od razu dostanie się wszystkie o jakich się marzy, ale jak to z inwestycjami bywa, najpierw trzeba ponieść jakieś koszty, by potem zbierać z tego plony. Większość zapewne marzy o budynku dającym 5PR i jak odpowiednio dużo zainwestują w Wyprawy, to w końcu ten budynek zdobędą. Jak już go zdobędą, raz, może dwa, może więcej, to potem taka osoba powinna się zastanowić, czy warto było tyle poświęcić by ten budynek zdobyć - albo inny, na którym komuś zależy :)


Na podstawie jakich to danychtwórcy zastanawiaja sie co jest nie tak? bo mi sie wydaje że tylko i wyłącznie na podstawie danych sprzedaży i przyjemność z gry oraz zadowolenie to dane które kompletnie nie sa brane po uwage. A przecież gdyby ruszyć mózgo=wnicą to można by pogodzić i sprzedaż i zadowolenie graczy , wiec wnioski sa proste to zwykła arogancja ze strony twórców ze wszystkie zmiany sa robione tylko i wyłacznie na zmaksymalizowanie zysków nie biorąc pod uwage komfortu graczy , dostaja po Tyłku wszyscy i ci co na gre dają cięzkie pieniądze i ci co graja za darmo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17561

Guest
Tylko tu zachwiana jest ekonomia. W przeliczeniu na dochody statystycznego Polaka 1 szt. diamentu ma inną, o wielę wyższą wartość niż w D, UK czy gdzie tam jeszcze.
TU WPROWADŹCIE BALANS
... (pomiędzy ekonomią a zdrowym rozsądkiem)...
 

DeletedUser16512

Guest
@Zyleta1991 gratki dla Ciebie,naprawdę przemówienie godne prezesa wielkiego corpo:) jeśli dla Ciebie drogi Panie wieża zwycięstwa jest spoko nagroda jak na czwarty poziom,to módlmy się żebyśmy na pierwszych trzech poziomach za chwilę nie mieli samych paczek młotkow i monet haha róbcie dalej z graczy idiotow bajkami o bilansie,o sorki miało być balansie, balans w języku gracza oznacza adekwatne nagrody do wkładu,a dla was balans oznacza że bilans finansowy musi sie zgadzać,nie dogadamy się
 

DeletedUser16730

Guest
ale nie zapominajmy o tym, że Wyprawy nie bez powodu są Gildyjne - ważniejsze powinno być zdobywanie potencjału, niż indywidualne zyski

Wręcz przeciwnie, to Wy nie zapominajcie o tym, że Wasza nomenklatura nie spowoduje tego, że ludzie będą coś używali zgodnie z waszym założeniem. Jeśli sobie nazwiecie przetykacz do muszli szczoteczką do zębów to nikt z tego powodu nie zacznie myć tym zębów.
Ponieważ to popyt kreuje podaż, a nie odwrotnie. Skoro ludzie to traktują (a traktują) indywidualnie to Wasze założenia są tylko założeniami i niczym więcej, a Wy chcecie nam udowodnić, że właśnie i tak zrobimy tak jak chcecie.

Na dodatek perełka. Wisienka na torcie konfabulacji.
Póki co, jest jeszcze za wcześnie by jednoznacznie stwierdzić, czy 4. poziom spełnił swoją rolę czy też nie.
Wprawdzie za wcześnie, aleZyleta wie, że jest dobrze...
Poziom czwarty w tym aspekcie sprawdza się przyzwoicie - Gracze zmuszeni są do ponoszenia wreszcie jakichś kosztów, w zamian zdobywają dla Gildii ogromne ilości potencjału - tak moim zdaniem powinno być od początku, lecz nie było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17561

Guest
Twoim zdaniem czy zdaniem Supportu? Tu akurat jest różnica.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Na podstawie jakich to danychtwórcy zastanawiaja sie co jest nie tak?

Jak wspominałem, jeśli coraz mniej osób będzie wykonywało 4. poziom wypraw :) Do tego oczywiście dojdą jeszcze głosy niezadowolenia Graczy, o czym nie wspomniałem wyżej, choć też powinienem. No i nie wiem czy już się zastanawiają, czy dopiero będą, ale jeśli to co tu pisze większość, będzie miała swoje pokrycie z czynami dokonywanymi w grze, prędzej czy później zaczną :)

gratki dla Ciebie,naprawdę przemówienie godne prezesa wielkiego corpo

Dziękuję :)

jeśli dla Ciebie drogi Panie wieża zwycięstwa jest spoko nagroda jak na czwarty poziom

Owszem, jest spoko, jak każda inna unikalna nagroda, której kupić, ani zdobyć w standardowy sposób nie można :)

to módlmy się żebyśmy na pierwszych trzech poziomach za chwilę nie mieli samych paczek młotkow i monet

Nie musicie się modlić, choć nie ja wprowadzam zmiany w tej grze, to mogę zapewnić, że tak nie będzie :) Są nagrody, które zasługują być na niższych poziomach i są też takie, którym nic nie brakuje by znaleźć się na wyższych :)

Wręcz przeciwnie, to Wy nie zapominajcie o tym, że Wasza nomenklatura nie spowoduje tego, że ludzie będą coś używali zgodnie z waszym założeniem.

Zgadzam się. Cieszy mnie zatem fakt, że wiele gildii wie o co chodzi w Wyprawach i ustalają odgórnie pewne limity dla swoich członków - bo wiedzą, że jest to z korzyścią dla Gildii. Gdyby Wyprawy były traktowane przez Graczy jako walki dla własnej korzyści, żadna Gildia by takich wymagań nie stawiała.

Ponieważ to popyt kreuje podaż, a nie odwrotnie. Skoro ludzie to traktują (a traktują) indywidualnie to Wasze założenia są tylko założeniami i niczym więcej, a Wy chcecie nam udowodnić, że właśnie i tak zrobimy tak jak chcecie.

Są i tacy, nie przeczę. Ale wśród tak dużego społeczeństwa nie można oczekiwać, że każdy będzie zgodny, cokolwiek by to nie było - zawsze stworzy się podział na pewne "obozy" (że tak to nazwę), które będą miały swoje przekonania i będą grały na swój sposób.
I dla jasności, nie twierdzę, że jest to złe. W końcu gra ma być elastyczna. Nawet przeciwnie, cieszę się, że są takie osoby, które mimo odgórnie ustalonego schematu, odbiegają od niego, które od głównego nurtu odchodzą i grają w inny sposób :) To sprawia, że gra jest bardziej urozmaicona i uszczęśliwi większą część odbiorców :)

Wprawdzie za wcześnie, aleZyleta wie, że jest dobrze...

Polecam przeczytać uważniej :)
Dla ułatwienia, szersza część wypowiedzi:
Poziom 4. przynosi dla Gracza większe straty niż zyski, ale nie zapominajmy o tym, że Wyprawy nie bez powodu są Gildyjne - ważniejsze powinno być zdobywanie potencjału, niż indywidualne zyski. Poziom czwarty w tym aspekcie sprawdza się przyzwoicie - Gracze zmuszeni są do ponoszenia wreszcie jakichś kosztów, w zamian zdobywają dla Gildii ogromne ilości potencjału - tak moim zdaniem powinno być od początku, lecz nie było.

Może jeszcze dodam, że to w związku z licznymi głosami na forum, że nie opłaca się, nie warto, że szajs w nagrodach i tak dalej :)

To tak na wypadek, jakby ktoś kiedyś skleił z fragmentów moich wypowiedzi, że chcę zostać prezydentem :)

Twoim zdaniem czy zdaniem Supportu? Tu akurat jest różnica.

Moim zdaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Żeby tyle samo czasu co nasze słupy poświęcają na szukanie zadowalających lud odpowiedzi poświęcali ci developerzy to czuje że była by to świetna gra dla większości graczy , a obecnie to jest to gra która zmierza w kierunku katastrofy bo zmiany nie są wystarczająco długo przemyślane i biją w większość graczy czyli coś zupełnie odwrotnego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16512

Guest
@Zyleta1991 napisał - Owszem, jest spoko, jak każda inna unikalna nagroda, której kupić, ani zdobyć w standarowy sposób nie można :)
Naprawdę mam wrażenie że bijemy głowa w mur:) jak w pewnym powiedzonku, które mówi że z pewnym osobami nie ma sensu dyskutować,bo najpierw sprowadza Cie do swojego poziomu,a później pobija doświadczeniem;) jak mamy z wami rozmawiać o nagrodach czy waszym ulubionym " balansie" jak wy nie macie pojęcia o czym piszecie,albo piszecie to co jest dla waszych zwierzchnikow wygodne:) to co piszesz jest zwyczajnie śmieszne,budynków w tej grze wymyślono już wiele. Jeśli Dla Ciebie unikalnym budynkiem jest wieża zwycięstwa, to ja się Ciebie pytam jakim budynkiem jest chociażby zakątek mówcow? Mega ultra unikalnym? Nie udało mi się w ciągu ponad roku zdobyć ani jednego,a jakby był do wygrania w wyprawach na 4 poziomie napewno woecej osób by się cieszyło niż z wieży zwyciestwa których na mieście mam 14 a w inwentarzu nawet nie wiem. Skończcie się kompromitowac i weźcie do roboty,bo niedługo możecie szukać nowej pracy
 

DeletedUser16730

Guest
Dla ułatwienia, szersza część wypowiedzi:

No teraz z tych podkreśleń z kolei wychodzi, że poziom sprawdza się przyzwoicie bo gracze mają większe straty niż zyski. Myślę, że w końcu uzyskaliśmy konsensus myślowy. Ja od początku sugeruję, że te wszystkie zmiany to coraz większa polityka grabieżcza.

Ale wśród tak dużego społeczeństwa nie można oczekiwać, że każdy będzie zgodny, cokolwiek by to nie było - zawsze stworzy się podział na pewne "obozy" (że tak to nazwę), które będą miały swoje przekonania i będą grały na swój sposób.
I dla jasności, nie twierdzę, że jest to złe. W końcu gra ma być elastyczna. Nawet przeciwnie, cieszę się, że są takie osoby, które mimo odgórnie ustalonego schematu, odbiegają od niego, które od głównego nurtu odchodzą i grają w inny sposób :) To sprawia, że gra jest bardziej urozmaicona i uszczęśliwi większą część odbiorców :)

Czyli tak. Ci co chcą mieć trudno jak Ty są zadowoleni. Ci co chcą mieć łatwo odchodzą od głównego nurtu, grają w inny sposób, więc też chyba są zadowoleni.
Czyli skąd to niezadowolenie na forum? Mutanty mentalne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Albo nagrody zostaną zmienione na bardziej wartościowe albo gracze zwyczajnie będą mieli w gdzieś ten czwarty poziom, bo za takie ochłapy to się nie opłaca tracić ani wojska ani diamentów. Zrobiliście nas w balona i przestańcie się do cholery wypierać.
 

DeletedUser13998

Guest
Przeleciałem ostatnie wpisy i nic nie znalazłem na temat, który mnie interesuje. A mianowicie: dlaczego zmieniono parametry ozdób zdobywanych w wyprawach???? W ubiegłym tygodniu za twarz starożytnych miałem ponad 1700 pkt. dziś mam 1930 po motywacji !!!! Proszę o odpowiedź, dlaczego?? I nie przyjmuje banałów o balansie gry, bo to już nudne jest!
...........................
Żeby nie było usunąłem altanki, które dawały po motywce 2200 pkt i nagle ZONK. Po raz kolejny gracie nie fair.
 

Załączniki

  • 2017-02-22.png
    2017-02-22.png
    513,1 KB · Wyświetlenia: 14
  • 2017-02-22 (2).png
    2017-02-22 (2).png
    868,6 KB · Wyświetlenia: 13
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Przeleciałem ostatnie wpisy i nic nie znalazłem na temat, który mnie interesuje. A mianowicie: dlaczego zmieniono parametry ozdób zdobywanych w wyprawach???? W ubiegłym tygodniu za twarz starożytnych miałem ponad 1700 pkt. dziś mam 1930 po motywacji !!!! Proszę o odpowiedź, dlaczego?? I nie przyjmuje banałów o balansie gry, bo to już nudne jest!
...........................
Żeby nie było usunąłem altanki, które dawały po motywce 2200 pkt i nagle ZONK. Po raz kolejny gracie nie fair.

No jak to czemu, były ZBYT POTĘŻNE (oryginalny zwrot z ogłoszenia)
 

DeletedUser16512

Guest
@bigstern to się nazywa balans:) wielki,wszechobecny, potężny, który dba o nasze dobre samopoczucie i przyjemność z gry:) to dla naszego dobra,przecież na becie ludzie zapewno masowo o to prosili,bo ozdoby były zbyt potężne:) @Bryfft napewno przedstawi Ci na to jakiś dowód z bety
 

DeletedUser8110

Guest
@siorprajs chyba nie załapałas mojej drwiny z tego waszego " balansu":) jeżeli Ty,albo ktokolwiek inny z tego waszego dream teamu uważa że obecne nagrody są adekwatne do ponoszonych kosztów, i jest między zachowany między nimi balans,to znaczy że nie wiecie co słowo " balans" wogole oznacza. Podpowiem więc,że balans to inaczej równowaga, przenosząc to na język gry, inwestując w przejście jednego konfliktu około 50 surek, nagroda w postaci wieży zwyciestwa czy chowania budynków do inwentarza jest żenujące,skandaliczna wręcz. To nie balans,tylko robienie graczy w balona. Rzuciliscie na betę fajne nagrody,żeby ludzie zobaczyli,złapali przynętę i po wprowadzeniu 4 poziomu na wszytkie wersję językowe rzucili się na nie nie patrząc na koszty i wydając diamenty za badziewne nagrody . Zwykle zdzierstwo
Nie do końca chodzi jedynie o to, czy nagrody są adekwatne do ponoszonych kosztów, ponieważ wyprawy dają również potencjał. I to właśnie on jest celem wypraw nie zaś nagrody indywidualne. :) Czy biorąc udział w wojnach gildyjnych masz jakiekolwiek zyski w odniesieniu do wydanych towarów i jednostek? Zyskiem w tym przypadku jest potencjał. Nic więcej.
Wiem, że się rozpisałam ale raz jeszcze poproszę o przeczytanie mojej wcześniejszej wypowiedzi:
Gdy wprowadzaliśmy wyprawy gildyjne, również słyszeliśmy głosy, iż nagrody są za słabe, niewspółmiernie do tego ile wysiłku trzeba włożyć w rozwiązanie konfliktów. I o ile rozumiem, że w przypadku czwartego poziomu pojawiają się podobne opinie, to chciałabym przypomnieć to, co pisaliśmy już zaraz po wprowadzeniu wypraw - wyprawy gildyjne miały od początku być zabawą dla gildii i właśnie gildiom jako takim dawać profity w postaci potencjału. Potencjału, który przekłada się na bonusy Graczy w gildii. Nagrody z rozwiązania konfliktów miały być jedynie dodatkiem. Również w przypadku wojen gildyjnych nie ma nagród indywidualnych za stracone jednostki i towary, ponieważ i one mają być głównie źródłem potencjału dla gildii. Oczywiście, medale, budynki, specjalne przedmioty czy inne nagrody są miłym dodatkiem zachęcającym do brania udziału w wyprawach, nie powinny być one jednak ich głównym celem.

Dlatego też, o ile przekażę oczywiście Wasze uwagi i niezadowolenie dalej, nie mogę obiecać, że jakiekolwiek zmiany zostaną w kwestii nagród wprowadzone. Ponieważ po prostu nie są i nigdy nie były one głównym celem wypraw gildyjnych. Nagrody indywidualne są w grze również istotne jednak ich głównym źródłem powinny być eventy, nie zaś wyprawy. Wyprawy są dają możliwość zmotywowania gildii do współpracy w celu realizacji wspólnego celu. Celem tym jest zdobycie potencjału, dzięki któremu gildia może się dalej rozwijać i zapewniać Graczom coraz lepsze bonusy.

Na podstawie jakich to danychtwórcy zastanawiaja sie co jest nie tak? bo mi sie wydaje że tylko i wyłącznie na podstawie danych sprzedaży i przyjemność z gry oraz zadowolenie to dane które kompletnie nie sa brane po uwage. A przecież gdyby ruszyć mózgo=wnicą to można by pogodzić i sprzedaż i zadowolenie graczy , wiec wnioski sa proste to zwykła arogancja ze strony twórców ze wszystkie zmiany sa robione tylko i wyłacznie na zmaksymalizowanie zysków nie biorąc pod uwage komfortu graczy , dostaja po Tyłku wszyscy i ci co na gre dają cięzkie pieniądze i ci co graja za darmo.
Analizowane są opinie Graczy wyrażane na poszczególnych wersjach językowych, komentarze w szeroko pojętych social media, a także w sklepach z aplikacjami, zaangażowanie Graczy w poszczególne elementy gry, częstotliwość logowania do gry i wiele innych... Generalnie wszelkie dane, które możemy zebrać i które są w jakiś sposób przydatne. :)
Nie jest naszym celem unieszczęśliwianie Graczy. Z prostego powodu - jeśli Gracze są niezadowoleni to nie będą grać i pójdą do konkurencji.

to dla naszego dobra,przecież na becie ludzie zapewno masowo o to prosili,bo ozdoby były zbyt potężne:)
Nikt nie twierdzi, że prosili, po prostu w porównaniu do innych budynków są one zbyt dobre i tyle. :) Naprawdę nie zdarza się raczej, żeby Gracze sami z siebie twierdzili, iż gra jest za prosta a nagrody zbyt duże. :p
 

DeletedUser14308

Guest
Tyle piszecie o tym balansie.To ja poproszę o zbalansowanie chorazych i doboszy bo może w niskiej epoce jest jako taki budynek ale wyżej to już nawet na zapchajdziure się nie nadaje.Używacie z budynków i jednostek bo za mocne to dodajcie w tych bo zbyt słabe.
 

DeletedUser16730

Guest
Analizowane są opinie Graczy wyrażane na poszczególnych wersjach językowych, komentarze w szeroko pojętych social media, a także w sklepach z aplikacjami, zaangażowanie Graczy w poszczególne elementy gry, częstotliwość logowania do gry i wiele innych... Generalnie wszelkie dane, które możemy zebrać i które są w jakiś sposób przydatne. :)
Nie jest naszym celem unieszczęśliwianie Graczy. Z prostego powodu - jeśli Gracze są niezadowoleni to nie będą grać i pójdą do konkurencji.

Korporacyjna gadka rodem z BOKu sieci telefonicznej.
Ciężko nawet dyskutować takim dictum bo nie ma tutaj żadnego konkretu z wyjątkiem opinii na poszczególnych wersjach językowych z których nie potrafiliście zacytować jednej opinii popierającej zmiany nagród z bety.
 

DeletedUser16512

Guest
@ siorprajs mówisz że tak bardzo zbieracie opinie ze wszytkich stron świata,powiedz mi więc proszę ile razy użytkownicy prosili w sklepie play o poszukiwacza skarbów w aplikacji mobilnej?? Podpowiem,duuuuuuuzo razy;)jaki z tego wniosek?? A no taki,że informacji to wy może i zbieracie dużo, ale macie gdzieś to co gracze do was piszą,co podpowiadają, o co proszą,robicie tylko i wyłącznie tak żeby Wam pasowało. Pytanie zasadnicze tworzycie grę dla graczy czy dla siebie??
 
Do góry