Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
@siorprajs albo @Bryfft tak serio serio,wy gracie wogole w te grę? Jeśli tak,to jako gracz,serio uwazalibyscie że wieża sygnałowa albo mega paczka monet jest tak wypasiona nagroda żeby dawać ja do wygrania w morderczym etapie? Czekam na szczere odpowiedźi
Oczywiście, że gramy i to nie na jednym serwerze. Jednak staramy się również dostrzegać szerszą perspektywę i rozumieć punkt widzenia zarówno Graczy i twórców gry. :) @mppierlak napisał kilka zdań, które też warto przemyśleć:
Wyprawy gildyjne, jak sama nazwa wskazuje sa dla gildii, a nie indywidualne, wiec glowna nagroda jest potencjal dla gildii, a nagrody indywidualne sa tylko dodatkiem dla gracza (przynajmniej ja wychodze z takiego wniosku). Odnosnie nagrod, ktore sie teraz pojawily budowac bede raczej tylko tarasy rolne :)
Na samym początku, gdy pojawiły się wyprawy podkreślaliśmy, że główną nagrodą za rozwiązywanie konfliktów jest potencjał gildyjny. Jednak jak możecie kojarzyć, Gracze nie byli zadowoleni z takiego rozwiązania, więc dodaliśmy Świątynie Reliktów i pojawiło się więcej możliwości zdobywania nagród indywidualnych. Oczywiście, nie każdemu przypadnie do gustu każda nagroda, jednak naszym celem jest zachowanie pewnej różnorodności i balansu, które wcale nie są proste do osiągnięcia.
 

DeletedUser16730

Guest
Oczywiście, nie każdemu przypadnie do gustu każda nagroda, jednak naszym celem jest zachowanie pewnej różnorodności i balansu, które wcale nie są proste do osiągnięcia.

Nie chodzi o gust tylko o przydatność i wartościowanie.
Ten feedback Bryffta co to się okazał nie być feedbackiem tylko jakimś tajemnym tworem był feedbackiem, ale nie Bryffta. Ludzie pisali na becie, że jest za dużo nagród dekoracyjnych. I to była prawda, wszyscy mieli tego pod sufit. Chcieli żeby te nagrody powymieniać częściowo na bardziej popularne. To wymieniliście na jeszcze mniej popularne. Dodatkowo zaniżyliście obiektywną wartość nagród w 4 poziomie w stosunku do tego co było na becie.
Wieża zwycięstwa? Serio uważasz, że może się to przydać komuś kto jest w stanie zrobić 4 poziom? 2PR jest od tego lepsze. A takich kwiatków jest więcej.
Nagrody żeby cieszyły muszą:
1. być przydatne
2. mieć porównywalną wartość do poziomu trudności.
W innym przypadku można śmiało stwierdzić, że dajecie śmieci.
 

DeletedUser16512

Guest
@siorprajs rozumiem że za stracone wojsko i masę towarów,nieraz i diamentów, będziesz zadowolona jak otrzymasz wieże zwycięstwa? Upierasz się że jest to nagroda adekwatna do poziomu wypraw i ma cokolwiek wspólnego z balansem?
 

DeletedUser16512

Guest
Walczy czy nie,czwarty etap miał być hardkorowy,i jest,za ten czwarty etap miały być wyjątkowe nagrody,a nie są,więc jakby nię patrzeć jest to oszustwo na graczach i tyle
 

DeletedUser8110

Guest
To co mi przypadnie do gustu jest tu mało istotne. :) Istotna jest opinia Graczy i widzę, iż jest ona negatywna w kwestii nagród na czwartym poziomie.
 
To co mi przypadnie do gustu jest tu mało istotne. :) Istotna jest opinia Graczy i widzę, iż jest ona negatywna w kwestii nagród na czwartym poziomie.

I w związku z tym niezadowolenie graczy (w tym względzie) zostało przez Ciebie przekazane dalej w formie wiadomości, raportu czy zwykłej informacji (nie wiem w jaki sposób komunikujesz się z tymi wyżej)?
 

DeletedUser16965

Guest
fountainofyouth.png
moje marzenia się spełniły.. teraz korzystając z mocy fontanny młodości, która jest tak naprawdę studnia życzeń, życzę sobie pokoju na świecie, bo jest to chyba bardziej realne niż to, że prośby nas graczy kiedyś zostaną wysłuchane;)
 

DeletedUser16512

Guest
@kubagra81 brawo Ty:)gratuluję tej prawie tak zacnej nagrody jak moja wieża zwycięstwa:)
ps. Na koniec też trafiłem studnie, aaaa nie sory,fontannę dzięki której wszyscy będziemy wiecznie młodzi;)
 

DeletedUser16965

Guest
@Mariusz 866 może specjalnie dali wszystkim tą nagrodę, bo lepsze nagrody planują w dalekiej przyszłosci i chcą żebyśmy jeszcze tego dożyli;)
 
Czepiacie się tej fontanny młodości ;) Akurat mi bardzo podoba się pomysł, że po prosty zmieniają wygląd niektórych budynków. Jest to przynajmniej jakieś urozmaicenie krajobrazu miasta bez strat. Nie trzeba tutaj wybierać między jednym, a drugim budynkiem, które często dają coś innego. Nie mówię oczywiście, że zmiana oprawy graficznej zawsze zadziała, ale w tym wypadku moim zdaniem jest to jeden z nielicznych plusów tych zmian.
 

DeletedUser16730

Guest
Dobra zupełnie poważnie. Szukam osoby z losowością 100% na lepsze fanty! Jednej!
Medale vs diamenty, wieża zwycięstwa vs. diamenty, inny szajs vs. diamenty... 100% losuje szit! Znam zasady probabilistyki! Zatem pytam się, kto ma kurczę moje diamenty?

//PablooS
Proszę o zachowanie poziomu wypowiedzi. Idzie pisać posty nie używając słów uważanych za wulgarne. Nawet jeśli słowo lub niektóre litery są zagwiazdkowane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
Czepiacie się tej fontanny młodości ;) Akurat mi bardzo podoba się pomysł, że po prosty zmieniają wygląd niektórych budynków. Jest to przynajmniej jakieś urozmaicenie krajobrazu miasta bez strat. Nie trzeba tutaj wybierać między jednym, a drugim budynkiem, które często dają coś innego. Nie mówię oczywiście, że zmiana oprawy graficznej zawsze zadziała, ale w tym wypadku moim zdaniem jest to jeden z nielicznych plusów tych zmian.

fontanny bym się nie czepiał gdyby była w 3 skrzyni, zresztą już stoi w mieście, choć wolał bym aby to była farma;)
 

DeletedUser12238

Guest
Niestety IV poziom okazuje się być totalną porażką :( z ałtomatu na bitwy nie ma co ruszać bo praktycznie się przegrywa, co do negocjacji wyczyściłem się totalnie z towarów a o ilość straconych diamentów nie wspomne. Ok. Miał być hardcorowy poziom IV i jest....ale...no właśnie. Ostatnia nagroda nie powinna być typu 50/50 % że albo dostanę fontanne młodości albo 1 x do przechowania budynku....powinno być gwarantowany budynek premiowy a nie 50/50 w dodatku nagrody miały być wartościowe a takie nie są. 30 czy 45k. zaopatrzenia czy monet....mam kilka mln. nie potrzebuje monet czy młotków a budynków, wartościowych lub pakietów z pr. W dodtku Świątynia Reliktów ostatnio nie daje bonusów...Weźcie to pod uwagę, bo jha sporo wydaje kasy na diaxy i chciałbym mieć adekwatną grę za to :(
 

DeletedUser12238

Guest
@kubagra81 brawo Ty:)gratuluję tej prawie tak zacnej nagrody jak moja wieża zwycięstwa:)
ps. Na koniec też trafiłem studnie, aaaa nie sory,fontannę dzięki której wszyscy będziemy wiecznie młodzi;)
a ja pakiet do przechowania budynków zamiast fontanny....Zenada. Wielu gracz z ilościa 10-20 milionów punktów też tak uważa.
 

DeletedUser16512

Guest
@kaznodziej21 ja się fontanny nie czepiam,przeciwnie,po wieży zwyciestwa jak ja trafiłem byłem meeeega szczęśliwy:) Tylko wiesz,nie żebym się czepiał,ale jak dobrze pamiętam,zwykła studnia życzeń była do trafienia kiedyś w finale trzeciego poziomu, teraz mamy czwarty,mega trudny,nie sądzisz więc,że dawanie praktycznie tego samego tylko w innej szacie,za dużo większy trud włożony w wyprawy jest trochę nie fair??
 
Jak zaznaczyłem już we wcześniejszych wpisach. Nagrody naprawdę są fatalne na 4 poziomie wypraw. Były obiecywane cudawianki i na obiecywaniu w sumie skończyło się. Jedyne co mi się podoba to to, że nowe-stare nagrody mają odświeżony wygląd i w sumie chyba tylko w kwestii wyglądu nowy przedmiotów Inno wywiązało się z obietnicy.
 

DeletedUser8110

Guest
I w związku z tym niezadowolenie graczy (w tym względzie) zostało przez Ciebie przekazane dalej w formie wiadomości, raportu czy zwykłej informacji (nie wiem w jaki sposób komunikujesz się z tymi wyżej)?
Wszystkie opinie Graczy przekazuje na bieżąco "tym wyżej". :)

Niestety IV poziom okazuje się być totalną porażką :( z ałtomatu na bitwy nie ma co ruszać bo praktycznie się przegrywa, co do negocjacji wyczyściłem się totalnie z towarów a o ilość straconych diamentów nie wspomne. Ok. Miał być hardcorowy poziom IV i jest....ale...no właśnie. Ostatnia nagroda nie powinna być typu 50/50 % że albo dostanę fontanne młodości albo 1 x do przechowania budynku....powinno być gwarantowany budynek premiowy a nie 50/50 w dodatku nagrody miały być wartościowe a takie nie są. 30 czy 45k. zaopatrzenia czy monet....mam kilka mln. nie potrzebuje monet czy młotków a budynków, wartościowych lub pakietów z pr. W dodtku Świątynia Reliktów ostatnio nie daje bonusów...Weźcie to pod uwagę, bo jha sporo wydaje kasy na diaxy i chciałbym mieć adekwatną grę za to :(
Dziękuję serdecznie za wszystkie posty, w których tak jak @TomekHappy87 się rozpisujecie i podajecie szczegółowo dlaczego nie odpowiadają Wam nagrody i co mogłoby być zrobione lepiej. :) Właśnie tego typu wiadomości są dla nas najcenniejsze. Wiadomości których piszecie dokładnie powody, dla których obecny system nie jest zadowalający. Oczywiście, wiadomość "nagrody są beznadziejne" również przekazuje opinię, jednak jej nie uzasadnia, a właśnie konstruktywna krytyka jest dla nas najbardziej wartościowa.

Jedyne co mi się podoba to to, że nowe-stare nagrody mają odświeżony wygląd
Cieszymy się, że grafika się podoba. :)
 
Do góry