Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Daje Medale. :) Które mogą się komuś przydać.

Mogą to słowo klucz. Kumpla ojciec miał chorobę złomową i zbierał z ulicy różne śrubki jak znalazł bo jak twierdził "może się kiedyś przydać".

Zmiany dokonywane są na podstawie wypowiedzi Graczy, ale także na podstawie danych, które udaje nam się w międzyczasie zebrać tudzież przemyśleniach ze strony twórców gry

Bryfft pisał o feedibacku, przemyslenia chyba do niego nie należą. Skupmy się zatem na wypowiedziach których jak rozumiem nie ma bo nikt ich nie chce pokazać. Zostają te tajemnicze dane, czyli nie wypowiedzi tylko dane. Coś można więcej na ten temat?

Gracze zawsze chcą więcej, lepszych nagród

Utrapienie z tą bandą.

jednak nie zawsze możliwe w realizacji.

Niemożliwe czy niekorzystne? Tutaj semantyka jest ważna.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie będziemy kopiować postów z bety, bo mija się to z celem. Nie do tego służy forum. :) Istotny jest fakt, że nasza polska społeczność jest niezadowolona i to przyjmujemy do wiadomości.
 

DeletedUser

Guest
W którymś konflikcie miałem dostać albo podejścia albo coś tam innego. Surprise - dostałem tubylców.
Pytam się??? Kto tu z kogo robi debila?

Dla jasności- godzine temu na E.
 

DeletedUser8110

Guest
W którymś konflikcie miałem dostać albo podejścia albo coś tam innego. Surowe - dostałem tubylców.
Pytam się??? Kto tu z kogo robi debila?
Napisz proszę do Supportu podając konkretnie, o który konflikt chodziło - sprawdzimy czy w grze nie pojawił się jakiś błąd.
 

DeletedUser

Guest
Napisz proszę do Supportu podając konkretnie, o który konflikt chodziło - sprawdzimy czy w grze nie pojawił się jakiś błąd.
Myślisz że nie mam nic innego do roboty tylko screeny i notować który konflikt?

>>>Wystarczy jak napiszesz do Supportu kiedy mniej więcej się pojawiła sytuacja. - siorprajs

Nie sprawdzaj czy pojawil się błąd bo każdy wie na 133% że błąd jest zawsze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
Nie będziemy kopiować postów z bety, bo mija się to z celem. Nie do tego służy forum.

Z jakim celem się mija? Z celem, że ktoś wciska kit i nie do tego służy forum żeby to potwierdzić?

nasza polska społeczność jest niezadowolona i to przyjmujemy do wiadomości.

Łał, nie wiem jak inni, ale ja jestem szczęsliwy, że przyjmujecie do wiadomości. Szkoda tylko, że na przyjmowaniu do wiadomości zawsze się kończy.

Zostają te tajemnicze dane, czyli nie wypowiedzi tylko dane. Coś można więcej na ten temat?

Na temat tych tajemniczych danych coś więcej? Czy te dane są tak tajemnicze, że są tajemnicą?
 

DeletedUser16512

Guest
Spokojnie ludziska,@Bryfft pewnie już w pocie czoła zbiera te wszytkie prośby z bety o słabsze nagrody,niedługo ujrza światło dzienne haha
 

DeletedUser16512

Guest
@kubagra81 my tu narzekamy,jako nieliczni,a zaraz się zdziwimy jak nam @Bryfft przedstawi suche fakty,i okaże się ilu było za tym żeby nagrody były słabsze;)
 

DeletedUser14308

Guest
Nie znam dobrze angielskiego dlatego tez nie pcham się tam gdzie trzeba go dobrze znac żeby potem głupot nie wypisywać jak niektórzy ale o ile dobrze zrozumialem to z nastepna aktualizacja zmniejszają ilość zadowolena które będą dawac te 2 nowe budowle i jest to w arktycznej z 1706 na 965.
 

DeletedUser9022

Guest
"Za małe konflikty możecie otrzymać Diamenty, towary, medale, podejścia i inne przedmioty użytkowe. Nagrodą za duże konflikty są głównie budynki, Diamenty i przedmioty użytkowe."
Miało nie być nagród typu paczka monet i paczka zaopatrzenia a się pojawiają, ktoś wprowadza graczy w błąd
 

DeletedUser3

Guest
Spokojnie ludziska,@Bryfft pewnie już w pocie czoła zbiera te wszytkie prośby z bety o słabsze nagrody,niedługo ujrza światło dzienne haha
Haha! :D
...Dobra, koniec żarcików :|.
Być może byłem nie dość konkretny w swojej poprzedniej wypowiedzi, która następnie została nieprawidłowo zinterpretowana.
Feedback z Bety jest przekazywany jako jedna całość, a następnie po kawałkach w miarę zbierania kolejnych uwag (czyli w sumie jest relatywnie ciągły). Taki też feedback całościowy miałem na myśli, nie zaś konkretną, pojedynczą uwagę dotyczącą określonej nagrody w danym miejscu Wypraw.
Balansowanie Wypraw, czy w ogóle gier, to trudna sprawa. Jak coś się gdzieś zabiera (np. monety), to trzeba je umieścić w innym miejscu (albo znaleźć jakiś ekwiwalent o podobnej wartości). Tak też stało się w tym przypadku. Nie dlatego, że Użytkownicy poprosili o zmianę tej konkretnej nagrody, ale jako wynik całościowej analizy feedbacku.

Mam nadzieję, że to rozjaśni nieco moją poprzednią wypowiedź.
Miłego dnia.
 

DeletedUser16965

Guest
Mam nadzieję, że to rozjaśni nieco moją poprzednią wypowiedź.

faceci_w_czerni.jpg
oczywiście ze rozjaśni:)
 

DeletedUser3

Guest
Raczej nie konfabulujesz.

Ale jedno zrozumiałem, masz nasz za idiotów...

Cóż... Co mogłem zrobić, to zrobiłem :). Jeżeli nadal nie chcesz rozumieć i ogólnikowe "masz nas za idiotów" ma być odpowiedzią na mojego posta, to nie jest to już mój problem :).
Jeszcze raz życzę miłego dnia!
 

DeletedUser16512

Guest
@Bryfft niestety niczego to nie wyjaśnia. Kiedy zobaczyłem na becie ogłoszenie o nowym poziomie wypraw,mega trudnym i o nowych nagrodach,adekwatnych do trudu tych wypraw,bardzo sie ucieszyłem. Miał to być exclusiv, dla najlepszych. A co dostaliśmy? Jedyne co się zgadza to poziom trudności,jest wypasiony,przejść kolejne wysepki wojskiem jest niemal niemożliwe. Koszt negocjacji bardzo wysoki. I było by to nawet do zaakceptować, gdybu nie nagrody w zamaost za ten trud:) Wy tam na górze serio uważacie,że będę tracił swoje zasoby dla jakiejś wieży zwyciestwa,albo o zgrozo paczek złota czy młotkow których mam już miliony??oszukaliscie nas,powiem więcej,moim zdaniem to bardzo nieładny skok na kasę, bo jako że to nowość,wiadomo było że ludzie będą lecieć do końca czwartej wyprawy,za każdą cenę,nawet diamentów. Jakże więc byli rozczarowani,widząc nagrody na tym morderczym etapie. W takiej konfiguracji,czwarty etap szybko umrze śmiercią naturalną
 

DeletedUser16730

Guest
Cóż... Co mogłem zrobić, to zrobiłem

Mogłeś bo więcej nie możesz?

Jeżeli nadal nie chcesz rozumieć i ogólnikowe "masz nas za idiotów" ma być odpowiedzią na mojego posta

Sorry, a co Ty napisałeś konkretnego?
to?:
Feedback z Bety jest przekazywany jako jedna całość, a następnie po kawałkach w miarę zbierania kolejnych uwag (czyli w sumie jest relatywnie ciągły). Taki też feedback całościowy miałem na myśli, nie zaś konkretną, pojedynczą uwagę dotyczącą określonej nagrody w danym miejscu Wypraw.

To jest konkret?

Nie było ani jednego głosu który by sugerował, że należy zmniejszyć wartości nagród. Jedynie były narzekania (słuszne), że jest za dużo dekoracji którymi ludzie mają zawalone schowki.
O jakiej całości mówimy? Żeby była całość muszą być elementy składowe! Nie jesteś w stanie pokazać palcem jednego, a piszesz o całości.
 

DeletedUser3

Guest
Wy tam na górze
Nie jestem na żadnej górze :D.

W takiej konfiguracji,czwarty etap szybko umrze śmiercią naturalną
To będzie bardzo łatwo zmierzyć. Jak umrze, to będzie znaczyło, że trzeba go przerobić. Natomiast przewidywanie tego rodzaju jest bardzo ryzykowne bez posiadania żadnych danych. Tworzenie czegokolwiek, w tym też nowych elementów gry, też jest z natury rzeczy ryzykowne.

Jakże więc byli rozczarowani,widząc nagrody na tym morderczym etapie
Przykro mi, że czujesz się rozczarowany :(.

O jakiej całości mówimy? Żeby była całość muszą być elementy składowe! Nie jesteś w stanie pokazać palcem jednego, a piszesz o całości.
Wydaje mi się, że opisałem to wcześniej:
Taki też feedback całościowy miałem na myśli, nie zaś konkretną, pojedynczą uwagę dotyczącą określonej nagrody w danym miejscu Wypraw. (...) Jak coś się gdzieś zabiera (np. monety), to trzeba je umieścić w innym miejscu(...). Tak też stało się w tym przypadku. Nie dlatego, że Użytkownicy poprosili o zmianę tej konkretnej nagrody, ale jako wynik całościowej analizy feedbacku.

W ostatecznym rozrachunku po części rację ma @Mariusz 866 - jeżeli 4 poziom okaże się nie dość dobry, to umrze i tyle. Nie ma tu jakiejś filozofii :). To jest właśnie ryzyko naturalnie zawarte w tworzeniu i edytowaniu gier, o którym napisałem wyżej.
 

DeletedUser16512

Guest
@Bryfft napisz mi może proszę definicje gry:) Dla mnie gra,to coś co ma mi przynosić radość i przyjemność z brania udziału w grze,rozwijania się,poznawania nowych ludzi. Gramy dla przyjemności,oczywiście rozumiem że ktoś kto robi grę,chce też na niej zarobić. Jeśli mam wydać fortunę w czwartym etapie żeby uzyskać wieże zwycięstwa która to mogę za bezcen dostać chociażby w karnawałowym evencie,to gdzie tu jest zabawa? Gdzie zachęta do gry,nie mówiąc już o zachęcie do wydawania diamentów a więc kasy dla twórców. Wy to tłumaczycie balansem? Kolejny przykład,w dalszych konfliktach,w negocjacjach nie ma nawet opcji,żeby przekupic tubylców kasa czy młotkami. Na jakiego mi więc grzyba mega paczki monet i młotkow jako nagrody?to są pospolite nagrody,które ośmieszaja ten wasz mega trudny poziom wypraw,kompromituja go w oczach graczy którzy nie dadzą się nabrać. Gdzie jest 100 PR ze złotego reliktu?co rozwój pereł za bardzo kwitl że trzeba byli wcisnąć zamiast tego medale? W balona delikatnie mówiąc nas robicie,nie tedy droga Panowie
 
Do góry