Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Tak jeszcze zapytam, bo nigdzie nie doczytałem. Czy gdziekolwiek była mowa o tym, że nagrody, które miały pojawić się jako nowe za przechodzenie konfliktów poziomu 4 zostaną również wrzucone do reliktów? Byłem święcie przekonany, że budowle typowo azteckie, majowe czy też inkowe to mają być wyjątkowe nagrody do zdobycia jedynie na poziomie 4, a tutaj okazuje się, że z reliktów nagle też wypadają.
 

DeletedUser15836

Guest
O ile wiem, w wielkich nagrody miały się zmieniać... Z 16. konfliktu zestaw do renowacji u mnie.
Świat C.

A nagrody z reliktów też chyba miały wypadać z reliktów... W końcu miały być urozmaiceniem za robienie wypraw, a nie dodatkiem tylko na poziom 4. - po to 2 tematy. W sumie na 1. poziomie u mnie cały czas karylion
 

DeletedUser15954

Guest
Nowe nagrody są cudowne, znaczy cudownie nieprzemyślane.
Pakiet motywacji i masowej motywacji? no serio? Aktywny gracz ma porządną gildię i sporo znajomych, dzięki czemu masowa motywacja do niczego mu się nie przyda, czyli mamy kolejną zapchajdziurę w inwentarzu. Brawo dla twórców!
Dodatkowe podejścia? Ukończenie trzech poziomów wypraw, to trzy dni (góra cztery), więc nawet z czwartym ukończenie całości w sześć dni nie jest problemem.
Nowe dekoracje - no to po prostu żart z graczy. Skoro wszyscy narzekają na dekoracje z wypraw to po prostu zmieńmy ich wygląd, a zapewne się skręcą z radości.
I wisienka na torcie - brak pakowania pr w paczki. Po co ma sobie użyć zdobytych pr, za jakiś czas, żeby dokończyć komuś perłe i zgarnąć nagrody, albo rozwinąć technologię z zadania eventowego.
Gratuluję. Twórcom udało się sknocić jeden z najciekawszych elementów gry!
 

DeletedUser13517

Guest
Ogólnie poziom nagród nie adekwatny do poziomu trudności na 4 poziomie ( medale kasa i młotki to porażka tam)

Ogólnie nagrody z tym co było na becie też poszły w dół.
No i jeszcze nowa oaza. A tyle szumu było że to nikomu nie potrzebny szajs o 1000% wolał bym dostać paczkę 20 towarów
 

DeletedUser14308

Guest
Czyli w takim razie robienie 4 poziomu przez kogokolwiek mija się z celem skoro te budynki wypadają każdemu z reliktow.Co więcej robienie 4 poziomu może być idiotyzmem bo towaru czy wojska tracimy wiele a nagrody beznadziejne a na dodatek przy odrobinie szczęścia ktoś kto zrobi w wyprawach 4 walki może zdobyc z reliktow cos super z nowych budynkow a inny robiąc 64 nie dostanie ich wogole.
 

DeletedUser14308

Guest
Troche tworcy nie pomyśleli bo najlepsze nagrody pwinny być na 4 poziomie i tylko tam.Z jednej strony będą się czuli pokrzywdzeni ci którzy tam nie dojda ale będą mieli motywacje żeby się szybko podciagnac by wkoncu tam wejść ci ktorzy już tam walcza/negocjują będą to robic by dostac te wyjtkowe budowle w innym razie po co tam wchodzić.No i te budowle pojawalyby się stopniowo powoli a nie zaraz będą je mieli wszyscy skoro wypadają wszędzie.
 

DeletedUser16730

Guest
Dowiemy się dlaczego na 4 poziomie ludzie mają różne nagrody za ten sam etap, czy to jest tajemnica?
 

DeletedUser17450

Guest
szkoda gadac te dodatkowe podejscia dodali i ! na 10 walk 8 wylosowanych dodatkowych podejsc buuuhehe jesli wydam na ta gre zlotowke to poprosze kogos aby mnie skopał a 4 poziomu nawet nie dopuszczam do mysli zeby robic dno
 

DeletedUser15836

Guest
Ja podejść prawie nie miałem, w efekcie 20 K medali poszło
 

DeletedUser5256

Guest
Jak podaliśmy w ogłoszeniu, zmiany są oparte na posiadanych przez nas danych dotyczących ilości ukończonych przez Graczy konfliktów. Znaczy bonusy zostały obniżone w przypadku konfliktów, które przysparzały Graczom kłopoty. :)
Buuhahhaahhhaaaaaaa jako że większość altów do zbierania diamentów jest na niskich poziomach to geniusze wydedukowali że ludzie nie przechodzą bo za trudno, bubhhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

DeletedUser16730

Guest
Czy w zielonych smokach z wyjątkiem przechowajek i ulepszaczy jest coś jeszcze? Teraz po tych "dobrych zmianach" bedę miał więcej przechowajek niż budynków do schowania.
 

DeletedUser16730

Guest
I na koniec przechowajka, będzie ich teraz jak pomników...
Serio, czy to taki wyczyn intelektualny wymyślić żeby sobie wziąć na doradców kilkunastu aktywnych graczy z doświadczeniem z różnych serwerów, zamiast obstawiać się "wazelinowymi kolegami" którzy nie wiedzą nawet ile razy można negocjować za diamenty?
Już dawno temu powiedzenie ludowe głosiło, że "Pochlebca z deszczu robi pogodę."
 

DeletedUser16730

Guest
Czyli tarasy, przechowajka i wiadro są traktowane na równo. Muszą mieć nie lada speca od wartościowania gadżetów. Ciekawe czy jakby się pojawiły w evencie to miałyby taką samą cenę.
 

DeletedUser16965

Guest
czy tarasy rolne bedą w zawsze do wylosowania ze skrzyni 4 etapu?? gdzie bezie mozna je zdobyc ??
 

DeletedUser16965

Guest
a czy support mogl coś odpowiedzieć.. w informacjach bylo ze na koncu miala być farma.. jesli farma ma sie pokawiac tylko co ktorąś wyprawe to jaki jesrt sens zabijania sie na tym 4 etapie.. po jakąś sydnie zyczen ?? nagrody mialy byc adekwatne do trudności narazie nie sądze zeby tak bylo..
 

DeletedUser17272

Guest
dokladnie, a tu support milczy....a pozmieniali tak relikty ze zloty relikt to teraz kupka medali :S no sorry ale 100 pr a 150 medali w zlotym relikcie to jakas pomylka.....

oczywiscie na jakies 20 osob ktore skonczyly 4 lvl tylko jedna dostala ta fontanne, poczekam az wiecej skonczy ale na czacie ludzie tez w wiekszsoci wygraywaja przechowaj budynek.....takie mi to 50/50

support na becie pisal ze wycofaja monety i mlotki z 4 lvl....a tu prosze nadal sa :/

mam juz po jednej wyprawie 4 twarze costamcostam.......kulturowy 2x2.....to pewnie to bedzie nowy hit na wyprawach teraz ^^
 

DeletedUser16730

Guest
Dobra, jestem w stanie zrozumieć, że po trudniejszym etapie są dwie nagrody 50/50 gdzie jedna jest super, a druga gorsza.
Pomijam fakt, że jakieś wieże zwycięstwa, czy inne śmieci to nie są dobre nagrody nawet na tę gorszą połowę z 50/50, a są dawane jako lepsze. (nota bene nadal nikt nie dał odpowiedzi dlaczego zmieniono nagrody z tych które były na becie i dlaczego są różne dla różnych graczy, ale to widać taka lokalna tradycja).
Zastanawia mnie dlaczego uparcie dają jako dobre nagrody rzeczy których nagle mamy pod sufit w schowku, a nie jest ich potrzebnych nawet 10% z tego. Przedtem były różnego rodzaju pomniki, teraz będą przechowajki. Ile można mieć przechowajek? Są przydatne od czasu do czasu, ale bez jaj. Zaraz będzie ich tyle, że będziemy budynki chować i stawiać dla zabawy.
Ciężko zrozumieć, że popularna nagroda, czyli taka która wpada często to ma być nagroda często używana? Serio harvard trzeba skończyć żeby mieć takie oczywiste konkluzje?
 

DeletedUser16965

Guest
bardzo duza paczka moneto po rozwiązaniu 58 konfliktu ????????:o:o:o:o:o:o:o:o

no chyba se jaja robicie :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser16965

Guest
Na podstawie feedbacku z Bety.

rozumiem ze gracze z bety porosili o obniżenie atrakcyjności nagród

to feedback ode mnie gracza z polskiej wersji jest taki:
nagrody są niewspółmiernie niskie do trudności IV etapu..

Jest kilka zestawów, które losowo zmieniają się co tydzień.

niech się zmieniają, ale niech zawsze będzie farma, a druga nagroda niech się zmienia.
 
Do góry