Nowe nagrody i dodatki w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
@ siorprajs mówisz że tak bardzo zbieracie opinie ze wszytkich stron świata,powiedz mi więc proszę ile razy użytkownicy prosili w sklepie play o poszukiwacza skarbów w aplikacji mobilnej?? Podpowiem,duuuuuuuzo razy;)jaki z tego wniosek?? A no taki,że informacji to wy może i zbieracie dużo, ale macie gdzieś to co gracze do was piszą,co podpowiadają, o co proszą,robicie tylko i wyłącznie tak żeby Wam pasowało. Pytanie zasadnicze tworzycie grę dla graczy czy dla siebie??
Oczywiście, że bez Graczy FoE by nie istniało i to dla nich tworzymy grę. I faktycznie Gracze domagają się Poszukiwacza skarbów, więc możliwe, że w przyszłości się pojawi, jak znajdzie się chwila czasu na jego dodanie wśród innych ambitnych planów. :) Nie chodzi o to, że głosy są ignorowane, bo jesteśmy świadomi, że Gracze by się ucieszyli z dodania Poszukiwacza na aplikacjach, ale inne sprawy czy nowości mają na ten moment większy priorytet.

Proszę jednak do powrotu do rozmów na temat nowych dodatków i nagród w wyprawach. :)
 

DeletedUser17272

Guest
@siorprajs - prosze wytlumacz mi w zwiazku z tym calym balansem, jakim cudem w nowej wersji 1.95 juz udalo Wam sie zaimplementowac oslabienie kulturowych pierdolek bo byly za mocne Waszym zdaniem natomiast mlotki i moenty w 4 lvl jak byly tak sa???

Dla mnie to wyglada tak: cos za dobrego wprowadzacie dla graczy Waszym zdaniem to nastepna porawka i juz jest dla Was ok, natomiast po tygodniach i tygodniach feedbacku na becie o mlotkach i monetach w 4 lvl i naprawde tutaj juz tez kazdy to Wam powiedzial, nie mozecie po prostu tego zrobic??? przeciez to dla mnie po prostu zly balans jest bo to jest tragicznie slaba nagroda za potyczke w 4 LVL....

slabo to wyglada to Wasze balansowanie narazie, bardziej pod Wasze widzimisie niz to co gracze z bety i tu i na innych krajowych serwerach podaja ;)
 

DeletedUser13998

Guest
Takie pytanie (ale chyba retoryczne): czy testując na becie nowe nagrody nikt nie zauważył, że są zbyt "potężne"? To już drugi numer ostatnimi czasy, gdzie ludzie pozbywają się czegoś dla Waszych nowości, a po tygodniu okazuje się, że zostali z niczym. Jakbym był twórcą spaliłbym się ze wstydu i nie wychodził z domu. I po co beta? skoro i tak wychodzą takie kwiatki. Może lepiej potestować poprawkę tydzień-dwa dłużej, niż wprowadzać gnioty. Aż się boje co będzie jak wejdzie nowa epoka i ludzie zaczną przebudowywać miasta
 

DeletedUser17272

Guest
no bo oni maja terminy i musza sie nich trzymac ;) a ze sie nie wyrabiaja to wychodza takie kwiatki na live servery i juz ;)

a ze te kulturalne pierdolki mozna zdobyc po 5-6 w wyprawie to niestety stwierdzili za za dobre i tak to zalatwili.....a fajniejszym rozwiazeniem byloby zrobienie tak aby je trudniej bylo mozna zdobyc, kazdy by sie ucieszyl a tak to teraz bede mial za pol roku 100 takich pierdolek w inwentarzu i zadnej nie uzyje bo sa beznadziejne....balans ;)
 

DeletedUser16512

Guest
@siorprajs,@Bryfft,@Zyleta1991 patrzcie co się dzieje;) jedna z mega wypasionych nagród morderczego czwartego poziomu,jest do wyrwania w karnawale za jedyne 350 serduszek:) tak potężny i porządany budynek w tak niskiej cenie,mega okazja,bierem za wszytkoe serca jakie mam haha. Po co mi świątynie,galerie sław,kryjówki lotrow, to nie są nagrody tak zacne,jak zacna stała się ostatnio wieża Zwycięstwa;)ludzie kupujcie,warto chociażby dla samego balansu haha
 

DeletedUser14308

Guest
Kurde jakbym wiedział ze ten super jak ze wyjątkowy i trudno dostępny budynek będzie do zdobycia za 350 serduszek (co jednocześnie pokazuje jaki jest słaby dla porównania swiatynia wiedzy 6500 serduszek) to bym nie wydał wszystkiego na próbę wyrwania ze skrzynek właśnie świątyni.Za to co już poszło miałbym pewnie że 60 tych wspaniałych wież i robilbym w mieście tylko medale co tydzień.Mam nadzieję że niektórzy zrozumieją że to sarkazm.
 

DeletedUser16512

Guest
Ludzie włosy z głów rwa na czwartym poziomie wypraw,żeby dostać tak zacna nagrodę,a tu taka promocja,dziękujemy Inno Games;)
 

DeletedUser16512

Guest
Świątynia wiedzy,zacny budynek którego nie dostaniecie w nagrodę za żaden konflikt w morderczym 4 poziomie wypraw kosztuje 6500 serduszek. Wieża zwycięstwa, budynek do wygrania na 4 poziomie tych że wypraw,dokładnie w 56 konflikcie,jest do kupienia w większym evencie za 350 serduszek. @siorprajs wytłumacz więc mi i szerszej publiczności tu zgromadzonej, gdzie Ty tu widzisz ten wasz " balans";)? Bo jak dla mnie,ten przykład ostatecznie pokazuje jak bardzo robicie z ludzi idiotow obiecując gruszki na wierzbie,a w rzeczywistości dajecie w nagrodę śmieci niewspółmierne do poniesionych kosztów i stopnia trudności wypraw.
 

DeletedUser8110

Guest
Gdzieś juz pisałam, ale powtórzę - no właśnie w tym, że to eventy mają służyć do zdobywania indywidualnych nagród, zaś w wyprawach są one one jedynie dodatkową motywacją. :) Jako, że to potencjał jest głównym celem wypraw.
 

DeletedUser16512

Guest
@siorprajs spodziewałem się takiej odpowiedzi;) Widzisz tylko jeśli jest tak jak mówisz,to po co zamieszczaliscie dwie informacje na ścianie,najpierw O NOWYCH SUPER NAGRODACH DLA GRACZY, a później że wprowadzacie 4 poziom wypraw? Jeśli nagroda miał być tylko potencjał, powinno być tylko ogłoszenie o 4 poziomie,wtedy na pretensje graczy,mogłabyś napisać że nagroda jest większy potencjał dla gildi:) Ja widziałem dwa ogłoszenia,ba widziałem nagrody na becie,które były dużo lepsze od tych które dostaliśmy w finalnej wersji. Pytam soe więc gdzie się one podziały?? A sorki,odpowiedź @Bryfta już była,gracze prosili o balans i mniejsze nagrody ;) Piszesz,że nagroda jest potencjał gildi,a gildia ma czwarty poziom odblokowany za free? To spore koszty,żeby ten poziom odblokować,już w tym tygodniu przewodniczący gildi pytają swoich graczy,czy jest sens odblokować ten czwarty poziom,czy są chętni. I wiesz co? Chętnych nie ma,a wiesz dlaczego? Bo gildia to gracze,a gracze nie będą robić niczego po kosztach,nawet dla gildi:) Możecie sobie gadać że tu liczy sie potencjał, że balans bla bla bla. Większość gildi zatrzymuje się na 80-90 procentach,i ma gdzieś te Wasze 133 procent;) Z jednym sie z Tobą zgodzę,nagrody mają być dodatkowa motywacja,ale niestety nie są, dlaczego nie są napisałem wyżej na przykładzie porównania wyceny przez Was wieży zwyciestwa i świątyni wiedzy. Nagrody na 4 poziomie to bubel, jeśli tego nie zmienicie to długo ten poziom wypraw nie nie pociągnie,a szkoda bo pomysł był dobry ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15756

Guest
W przedostatniej duzej wiezy na 4 poziomie jest do wygrania zestaw do ulepszenia lub budynek kulturowy...ale nie za diamenty tylko zwykly...fajnie jest za taki konflikt wygrać coś co mozna kupić za młotki i złoto a lrzecież nagrody w wyprawach mają być "wyjątkowe" ;)))))))))))
 

DeletedUser16512

Guest
Balans ludzie,balans;) nie wiem czego wy nie rozumiecie:) prosta polityka,podkrecimy wymagania żeby więcej surek,wojska medali i diamentów wydawali,w zamian damy jakieś badziewia które zalegają nam na stanie. Jak zaczną marudzić,będziemy im wkręcac walki, że to dla ich dobra, nasciemniamy i będzie git. Normalnie mógłbym u nich pracować haha
 

DeletedUser14806

Guest
Gdzieś juz pisałam, ale powtórzę - no właśnie w tym, że to eventy mają służyć do zdobywania indywidualnych nagród, zaś w wyprawach są one one jedynie dodatkową motywacją. :) Jako, że to potencjał jest głównym celem wypraw.

A ja ci powtórzę przestań kłamać jak ten bryffcio przed tobą kłamał..przestań wciskać ciemnote i robić idiotów z ludzi.
 

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs czyli według Ciebie gracze w końcówce 3 poziomu i na całym 4 poziomie wypraw mają dostawać słabe nagrody (np. wieża zwycięstwa lub paczka monet / zaopatrzenia / medali) za trudne konflikty, czy tak?
 

DeletedUser16730

Guest
Lubię logikę i konsekwencję, wiem, że Siorprajs sugeruje, że nie jest konieczna, ale jest. Zawsze wynikiem przyczyny jest skutek i to co robi Inno to są przyczyny, a skutkiem jest ogólna irytacja. Jeśli wyprawy mają przynosić potencjał to zlikwidujcie nagrody. Jeśli mają być nagrody za wyprawy to niech będą uczciwe. Konsekwentnie i logicznie. Bo rzucaniem tych ochłapów traktujecie graczy jak meneli spod monopolowego. Wy nas nie szanujecie więc my nie będziemy was! (Siorprajs lubi wytłuszczać ważne informacje wiec i ja sobie na to pozwolę)
Jestem w stanie zrozumieć, że nie może był łatwo, że to nie może być tak, że co wyprawa każdy się obławia. Jestem w stanie zrozumieć, że nie możecie sobie pozwolić na rozdawanie nagród bo musicie mieć ruch w diamentach. Ja to wszystko rozumiem. Nie może być tak, że na koniec każdy wychodzi z tarasami bo za pół roku nie będzie gdzie ich postawić, a sami nie sprzedacie nic za diamenty. Dlatego rozumiem, że musi być te 50/50, że muszą być rotacje nagród. Ale dlaczego rozdajecie tonami rzeczy które są nikomu niepotrzebne? Przyczyna, skutek, logika i konsekwencja. Tak mają wyglądać nasze miasta? W szachownicę z wież zwycięstwa i wież sygnałowych, a magazyny pełne przechowajek i motywajek? Na co komu motywajki? Każdy kto chwilę w to gra wie, że od czasu do czasu przydaje się wsparcie... ale motywajka. Przechowajka to dobra nagroda... od czasu do czasu, a nie kilka w tygodniu. To wszystko wyszło wam z feedbacka? Statystyki pokazują, że ludzie wyciągają, chowają, wyciągają, chowają, wyciągają...?
Jak już wam żal tyłek ściska, że będzie za bogato to zróbcie 30/70, ale niech te 30 będzie dobre, a 70 przydatne. Jak nie macie co dać to dajcie pr/towary, a nie zmyślajcie "radosnych " nagród.
Bo skoro tak się lubujesz w ostatnio modnym i na wszystko dobrym balansie to konsekwentnie, w wyprawach balansu nie ma. Nie ma balansu między trudnością, czasem klikania i tym co można dostać. Dlatego lepiej jak te nagrody wywalicie, wyprawy będą dla potencjału, a my nie będziemy czuli, że nas macie za żebraków.
 

DeletedUser8110

Guest
Większość gildi zatrzymuje się na 80-90 procentach,i ma gdzieś te Wasze 133 procent;)
I takie też mają prawo. :) W końcu to od Graczy zależy to jak mocno angażują się w grę.

Z jednym sie z Tobą zgodzę,nagrody mają być dodatkowa motywacja,ale niestety nie są
Rozumiem i takie też uwagi przekazuje dalej.

@siorprajs skąd Ty masz na świecie A tyle zakątków mówcow?:) to ja już wiem gdzie są moje i dlaczego od roku żadnego nie zdobyłem;)
Kiedyś na forum uzupełniałam tabelę z danymi i potrzebowałam przetestować ile punktów daje Zakątek mówców w każdej epoce. :)
 

DeletedUser14757

Guest
Osobiście mam nadzieję, że już przy następnej aktualizacji pojawi się informacja, że monety i młotki w IV poziomie to nieporozumienie i zostaną one zastąpione świątyniami wiedzy dla każdego kto trafił te super nagrody.
 

DeletedUser17573

Guest
Nie wiem jak nazwa brzmiala w oryginale, ale to nie fontanna mlodosci, a zrodlo mlodosci.Fontanna strzela w gore, a to jest zrodlo:)
 

DeletedUser16730

Guest
Skoro już jesteśmy przy semantyce to w kontekście nagród zrozumiałem dlaczego napisali, że 4 poziom jest dla najbardziej zdeterminowanych graczy.
 

DeletedUser16965

Guest
Drogi suporcie chciał bym przekazać backup, by Monety, które juz po raz drugi dostaje z IV etapu wyprawy odesłać w moim imieniu do kierownictwa Inno, z uprzejmą acz stanowcza prośba aby sobie to wsadIli tam gdzie słońce nie dochodzi..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry