Lato 2018 w FoE - Dyskusja

DeletedUser7795

Guest
Zatrzymywanie koła jest jakieś dziwne. Raz się zatrzymuje prawie od razu po kliknięciu na STOP a następnym razem zrobi jeden albo dwa obroty i dopiero się zatrzymuje.
 

DeletedUser18834

Guest
Czy na becie były może na kole ulepszenia statków, w wikiaforge o tym nie wspominają?
 

hddk

Hrabia
Nie było. A ponieważ w trakcie testów event przeszedł sporo poprawek, dodano 1 ulepszenie do linii zadań, zwiększono ilość dublonów, a także mapek z koła, to szczerze wątpię by jeszcze dodano ulepszenia na koło. I tak zdaje się dublonów będzie więcej niż potrzeba na 3 ulepszenia z map (wg Wiki 4 komplety = 80 mapek, bo po drodze ŚW wpadnie). Ale jak coś się zmieni na plus albo na minus to się nie zdziwię :p
 

DeletedUser11196

Guest
Dla mnie taki event to szalenstwo,kazdy na to czeka,lodzie za wioske tak jak wczesniej Ktos pisal ladnie by to wygladalo,dac Gracza wiecej tych monet do losowania niech sie naciesza,ja bym wstawil na kolo na caly event z 4 rozszerzenia zamiast tych monet czy narzedzi,juz nie wspomne ze obliczane sa dublony ale jak napoci sie ktos z zadaniami i wylosuje baobab albo kraba to lipa troche,wiecej budynkow,wiecej miejsca dajcie zaszalec.
 

kasia2389

Arcyksiążę
ja bym wstawil na kolo na caly event z 4 rozszerzenia zamiast tych monet czy narzedzi
Gdybyś był wydawcą i musiał płacić całej masie pracowników oraz za utrzymanie serwerów z cała pewnością byś tak nie postąpił, albowiem to zmniejszyło by wpływy za sprzedaż diamentów.
 

DeletedUser11196

Guest
Zgodze sie z Toba,wiadomo gra jest dla nas ale musi zarabiac,nie bylo tematu bo widze ze wyciagnelas z mojej wypowiedzi to co Tobie pasowalo a to tylko byl przyklad ,rozszerzenia za diaksy wszystkie kupilem potrzebuje jeszcze z 10 na dzisiaj,zaplace.
 

DeletedUser19491

Guest
Natyrałem się cały dzień, wydałem nawet diamenty żeby odsłonić mapę skarbu zdobyłem ulepszenie statki i ... nie działa. nie mogę ulepszyć statku - dlaczego? Coś źle robię?
 

bartekmod

Książę
ciekawe czy we wtorek będę pamiętał, by negocjować wyprawy na początku za darmo beztowarowo, bo szkoda na sektory tracić... przypomnijcie mi ktoś przed nowymi wyprawami :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Natyrałem się cały dzień, wydałem nawet diamenty żeby odsłonić mapę skarbu zdobyłem ulepszenie statki i ... nie działa. nie mogę ulepszyć statku - dlaczego? Coś źle robię?
Generalnie dużo lepiej to działa jak statek jest w mieście a nie w inwentory.
Potem pod ulepszeniem klikasz na łapkę z młotkiem i na statek.
 

DeletedUser17220

Guest
Czy to ja mam zwidy, czy coś się pozmieniało? Wydaje mi się, że pod złotą nagrodą były 3 fragmenty mapy, a z ostatnich wypadały po 2. Czy to się też zmienia losowo?
 

DeletedUser20153

Guest
Natyrałem się cały dzień, wydałem nawet diamenty żeby odsłonić mapę skarbu zdobyłem ulepszenie statki i ... nie działa. nie mogę ulepszyć statku - dlaczego? Coś źle robię?
Też mam ten sam problem mam ulepszenie statku, które nie działa.
 

Kaluta

Wójt
Nagrody na kole będą się zmieniać? Pisano, że będzie można ustrzelić budynki z innych eventów, portrety itp. a na razie w kółko to samo ;/ :?:\
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. nie wyczytałam :)
2. awatary pewnie są, albo ich nie ma, może ktoś trafi, to są budynki z obecnego, a nie poprzednich ewentów. Chociaż kilka budynków jest z poprzednich ewentów np. palma, czy baobab, że o studniach i świątyniach nawet nie wspomnę.
 

Kaluta

Wójt
1. nie wyczytałam :)
2. awatary pewnie są, albo ich nie ma, może ktoś trafi, to są budynki z obecnego, a nie poprzednich ewentów. Chociaż kilka budynków jest z poprzednich ewentów np. palma, czy baobab, że o studniach i świątyniach nawet nie wspomnę.

dlatego się pytam o nagrody, czy będą zmiany na kole ;) nie widziałam żadnego portretu a zazwyczaj jak już kręcę to z odświeżeniem koła 8>
 

hddk

Hrabia
Sprawdź czy masz wystarczającą liczbę ludności w mieście. W chwili ulepszenia statek na moment znika z miasta i liczba ludności spada. Jak masz jej za mało to nie ulepszysz.
 

DeletedUser7795

Guest
A w wiadomościach znowu jakieś ogłoszenie o konkursie, które tylko zajmuje miejsce :mad:
 
Do góry