Lato 2018 w FoE - Dyskusja

DeletedUser11629

Guest
ogłaszam, że gracz iluzjon4 ze świata B odświeżył koło na którym była Studnia Życzeń, każdego kto spotka tego niegodziwca na swojej drodze w FoE prosi się, by uprzykrzał mu grę maksymalnie

a teraz na A inny gracz też...

8, 7 dublonów straconych bo jaśniesąsiadom się zachciewa koło odświeżać - mam dość tego eventu

Buhahahahaha :D Och jeju, jeju, dziecko nie płacze, dziecko dostanie dobosza, głask głask :D

Swoją drogą, jak jest jedyna nagroda na kole warta cokolwiek, to nie opłaca się kręcić w kółko, te nagrody wpadają częściej przy odświeżaniu :)
 

schwimmen

Wójt
Cieszę, się że w końcu treści zadań coś wnoszą do eventu(jakas historia opowiedziana). Bo wcześniej to tragedia była. Oby tak dalej.
 

DeletedUser222

Guest
ogłaszam, że gracz iluzjon4 ze świata B odświeżył koło na którym była Studnia Życzeń, każdego kto spotka tego niegodziwca na swojej drodze w FoE prosi się, by uprzykrzał mu grę maksymalnie

a teraz na A inny gracz też...

8, 7 dublonów straconych bo jaśniesąsiadom się zachciewa koło odświeżać - mam dość tego eventu
Też bym odświeżył, gram tylko na jednym świecie i te studnie nie przydają mi się absolutnie do niczego.
 

bartekmod

Książę
Też bym odświeżył, gram tylko na jednym świecie i te studnie nie przydają mi się absolutnie do niczego.

czy to tak trudno pojąć, że jeżeli ktoś losuje tzn że nagrody mu odpowiadają i na jakąś poluje... zwyczajnie można poczekać aż nikt nie będzie kręcił i wtedy odświeżyć...
ale lepiej cebulacko w trakcie czyjegoś kręcenia odświeżyć koło niech somsiad traci walutę eventową na darmo
 

Kaluta

Wójt
Pytanie - jak zestaw kupiecki wygrałam w PM a przejdę do WSP to po otwarciu zestawu dostanę towary z PM czy z WSP? :?
 

DeletedUser11629

Guest
czy to tak trudno pojąć, że jeżeli ktoś losuje tzn że nagrody mu odpowiadają i na jakąś poluje... zwyczajnie można poczekać aż nikt nie będzie kręcił i wtedy odświeżyć...
ale lepiej cebulacko w trakcie czyjegoś kręcenia odświeżyć koło niech somsiad traci walutę eventową na darmo

Ja bym w ogóle sąsiadów zlikwidowała, nie wiem, po co to tałatajstwo. Atakujo, plondrujo, w perły wrzucajo, a tera jeszcze koło odświeżajo... O.o
 

bartekmod

Książę
Ja bym w ogóle sąsiadów zlikwidowała, nie wiem, po co to tałatajstwo. Atakujo, plondrujo, w perły wrzucajo, a tera jeszcze koło odświeżajo... O.o

wreszcie jakiś głos rozsądku, tylko przeszkadzajo :p

odświeżanie jak ktoś inny losuje jest błędem strategicznym - zamiast pozwolić się komuś losującemu nagrodę wykosztować z waluty, tak by później nie miał na przeszkadzanie, to się odświeża i pozwala zachować sąsiadowi większą ilość dublonów, by sam później mógł złośliwie odświeżać innym :p gdzie tu sens, gdzie tu logika...
 

DeletedUser17554

Guest
Jaki jest sens tworzenia nowych NIC nie wartych eventów? Użytkownicy przyzwyczaili się do eventu letniego, oczekują nagród, jak co roku (budynków poprzednich eventów, budynków wojskowych, dużych paczek PR..), a tu co? Ekipa
foe ma w nosie starych wyjadaczy i pakuje te swoje nowe wykastrowane pomysły w coraz to gorsze sreberko. Czemu baran odpowiedzialny za eventy jeszcze tam pracuje?
 

DeletedUser16897

Guest
@Tropico ma rację. Miejsca na te budynki do ulepszania już ledwo starcza, są coraz bardziej kiczowate. Kiedyś eventy były dużo bardziej klimatyczne, z fajnymi nagrodami. No i event letni to zawsze był ten, na którym wygrywało się nagrody z poprzednich, a teraz... na kole jakieś bieda-premie, 2 PR, jednostki (jakby w wyprawach mało się ich wygrywało), zwykłe budynki... tylko na studnie życzeń, świątynie wiedzy/isnpiracji i zestawy kupieckie/królewskie/pirackie opłaca się polować.
 

DeletedUser11196

Guest
Dobrze pisze,polac Mu,o to mi chodzilo,statkii ladne,fakt ale nic poza tym
 

DeletedUser11196

Guest
Liczylem na ulepszenia tolosa potrzebuje 2 i nie stawialem tego ale sie przeliczylem
 

DeletedUser17530

Guest
Na H są na kole studnie życzeń? Na E i F studnie widzę kilka razy dziennie na kole, za to na H nie widziałem ani razu od początku eventu. 2 dni temu odświeżałem na H koło 30 razy i ani razu nie było studni, kilka dni wcześniej odświeżałem 15 razy, a studni ani widu ani słychu. Oprócz tego na H kilka-kilkanaście razy dziennie wchodzę sprawdzić koło i oczywiście ani razu nie było tam studni
 

DeletedUser18834

Guest
Ja mam to samo na D. 70 dublonów ukiszonych i jedna studnia.A na F studni w inwentarzu już 11. A na wszystkie 5 światów wchodzę identycznie.To ten sławny,wcale nie mityczny balans FOE.
 

DeletedUser15227

Guest
Ja mam to samo na D. 70 dublonów ukiszonych i jedna studnia.A na F studni w inwentarzu już 11. A na wszystkie 5 światów wchodzę identycznie.To ten sławny,wcale nie mityczny balans FOE.

To nie balans to rachunek prowodpodobiwnstwa, lub jak kto woli...szczęście lub jego brak :).
 

DeletedUser17142

Guest
Do czego Wam tak bardzo potrzebna ta Studnią życzeń ??
Ja mam tylko jedną w mieście i pewnie za chwilę wyleci.
Prawie zawsze nagrody z niej to pieniądze albo młotki. Coś w miarę sensownego trafia się mi mniej więcej raz na tydzień.
Nagrody w obecnym ewencie takie sobie.
Jednak główna nagroda (statek na 7 poziomie) łatwa do zdobycia na kilka dni przed wykonaniem wszystkich zadań.
 

DeletedUser13672

Guest
Ze studni życzeń, masz szanse trafić 50diamentòw,oraz towary młotki ,piniązki ,pr
 

kasia2389

Arcyksiążę
Do czego Wam tak bardzo potrzebna ta Studnią życzeń ??
Ja mam tylko jedną w mieście i pewnie za chwilę wyleci.
Prawie zawsze nagrody z niej to pieniądze albo młotki. Coś w miarę sensownego trafia się mi mniej więcej raz na tydzień.
Nagrody w obecnym ewencie takie sobie.
Jednak główna nagroda (statek na 7 poziomie) łatwa do zdobycia na kilka dni przed wykonaniem wszystkich zadań.
A teraz sobie wyobraź, że masz 300 studni.
Ale to przecież chodzi o drugi statek, a może i trzeci.
 

DeletedUser17142

Guest
Co z tego że w teorii są diamenty, jak w praktyce ich NIE MA !!
I gdzie mam te studnie stawiać ???
Może wywalę np Arkę ???
Może zagram w totolotka, jak trafie kilka milionów to starczy mi na dostatnie i miłe życie..
U mnie studnia się w praktyce NIE sprawdza.
 

HuanMing

Książę
Jezeli sie u Ciebie nie sprawdza, nie buduj. Resztki strategicznosci tej gry polegaja wlasnie na tym by miasto bylo wydajne, dobrze zaplanowane a cenna przestrzen wykorzystana jak najlepiej. Ja studnie mam, na glownym swiecie bo innego nie posiadam i daja mi duzo dobrych rzeczy.
(Wbaczcie brak polskich znakow, moj telefon nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia).
 
Do góry