Lato 2018 w FoE - Dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Co z tego że w teorii są diamenty, jak w praktyce ich NIE MA !!
Najnowsze badania wydajności studni/fontanny:
Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg


Tak naprawdę to nikogo z nas nie obchodzi to, czy i jak będziesz grał, co będziesz stawiał lub czego nie będziesz stawiał, to Twoja gra i Twoje wybory.
Przedstawiamy tylko na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia możliwości jakie daje gra.
 
Ostatnia edycja:

Von Grun

Wicehrabia
Studnie dają diamenty i to nie jest mit. Im więcej studni tym większa szansa na diamenty, co oczywiście nie jest jakimś odkryciem, czy prawdą objawioną. ;)
 

DeletedUser13672

Guest
Ja mam 10na głownym I.dwie na pobocznym, czyli szansa ze na 12 cos wpadnie jest.
 

DeletedUser13672

Guest
Liczac 10-15studni na każdym świecie, to zawsze cos wpadnie ciekawego.
 

Borisel

Hrabia
Mimo że event jeszcze się nie skończył to jednak moge dać mocne 9/10 .
Plusy:
+ Gwarantowana nagroda główna (porobić zadania , koła losowań)
+ Zestawy jako ciekawostka
+ Całkiem fajne okręty
+ Kto chciał mógł za diaxy zdobyć armadę okrętów
+ Ciekawa historia w zadaniach
+ Łatwość zdobycia nagród za zapełnianie mapy skarbów
Minusy:
- Troche lipne niektóre nagrody (za dużo śmieci typu 2 PR , mała ilość monet/zaopatrzenia)
- Brak nagrody rozszerzenia terenu

Ogólnie mozna powiedzieć , że nagroda główna jest dostępna dla każdego - pod warunkiem systematyczności wykonywania zadań . Bardzo łatwo można zdobyć nagrody ulepszania za losowania z koła , więc każdy kto to brał udział - mógł zdobyć upragniony okręt . Dodatkowo mam jeszcze jedno ulepszenie więcej. Na pobocznym świecie zacząłem grać w połowie eventu , a dziś zdobyłem na nim okręt piracki - więcej komentować nie trzeba . Jedynym mankamentem tego eventu są niektóre nagrody z koła typu np. 2 PR - nie wiem , nie można było dać np 10 PR ? Nawet nie narzekałem jak mi wylosowało jednostki wojskowe - na pobocznym świecie zawsze się przyda . A kto miał diaxy to mógł zdobyć kilka okrętów - zrobić armadę . Więc ogólnie wyszedł im dobry event . Pozdrawiam
 

piotresz

Hrabia
Podpisuję się pod wpisem @Borisel. Dobra główna nagroda. Statek Królewski zajmuje 21 pól i daje 6 pr (plus dodatki) co daje wartość pola 0,29 punktu. Z budynków eventowych tylko Kolumna Bohaterów ma lepszy wskaźnik 0,33 ( 9 pól i 3 pr).
 

Fatherland

Książę
Jakoś musieli wcześniej przygotować grunt pod planowane zbalansowanie Terakoty :) czysty PR :) choć w Inno Games ono w sumie nie jest zbyt dobre

Mi się event nawet podoba, jest gwarancja nagrody plus kilka dobrych nagród na kole o ile ktoś dojrzał do tego że w tym evencie trzeba odświeżać koło
 

DeletedUser14806

Guest
Zatrzymywanie koła jest jakieś dziwne. Raz się zatrzymuje prawie od razu po kliknięciu na STOP a następnym razem zrobi jeden albo dwa obroty i dopiero się zatrzymuje.

Nieee to wcale nie jest dziwne:) Dlatego że zanim to koło się zatrzyma to już w momencie klikniecia skrypt wie jaka nagroda będzie dla ciebie, to kręcenie się koła to takie kręcenie ciebie i twojej nadziei na to ze zatrzyma się tam gdzie ty chcesz:) I nie wiem jak byś próbował kombinował to zgarniesz to co skryp ci przydzieli a nie to co sam "ustrzelisz". Ktoś tu już pokazywał fajny artykuł na temat tych gier losowych w grach online że to jest czysty hazard i robienie nas w konia. Owszem jak wydasz kasy to i nagle koło lepiej się kręci;) Ale prawdę mówiąc niema to nic wspólnego z losowością. Koło jest ustawione i dlatego zatrzymuje się różnie. Na B zakręciłem 3 razy z rzędu odswiezając koło i za każdym razem inaczej się zatrzymało i 3 głowne nagrody z koła zdjęte...to prosty przykład na to że to było już ustalone przez skrypt. A teraz już pewnie przez kilkadziesiąt kręceń dostanę za to same śmieci ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Na B zakręciłem 3 razy z rzędu odswiezając koło i za każdym razem inaczej się zatrzymało i 3 głowne nagrody z koła zdjęte...to prosty przykład na to że to było już ustalone przez skrypt.
Wynik każdego losowania jest znany dopiero przy zakręceniu, nigdy wcześniej.

Owszem jak wydasz kasy to i nagle koło lepiej się kręci;)
Przykro mi to stwierdzić, ale to tzw. "miejska legenda" (coś jak z tym, że w pierwszym evencie wielkanocnym trzeba było kliknąć na pisankę jak podskakiwała, to wtedy rzekomo wypadało więcej). Taka funkcjonalność po prostu nie istnieje :).
 
Do góry