Lato 2018 w FoE - Dyskusja

adaskowr

Szlachcic zagrodowy
Super nagroda i sam pomysł na różne wersje jest w deche...ale rozmiar tego statku jest powlający. Ciekawe gdzie znajdę miejsce na to cudeńko :(
Zgadzam się z Tobą piotresz - powinna być jednocześnie nagroda pod postacią terenu na takie zdobycze, np za wykonanie wszystkich zadań z eventu :)
 

DeletedUser18834

Guest
A czy można będzie mieć więcej niż jeden statek?
 

DeletedUser2427

Guest
statek handlowy produkuje towary z bieżącej epoki czy towary potrzebne do wyprodukowania towarów z bieżącej epoki?
 

piotresz

Hrabia
Rozumiem ironię ale czy naprawdę na etapie Wirtualnej potrzebne są Needle, Zamek, Kolosseum, Babel, Lotos czy nawet Atomium.
Materiałów dostarczają mniej niż budynki eventowe a miejsca zajmują jednak sporo.
 

DeletedUser11629

Guest
Rozumiem ironię ale czy naprawdę na etapie Wirtualnej potrzebne są Needle, Zamek, Kolosseum, Babel, Lotos czy nawet Atomium.
Materiałów dostarczają mniej niż budynki eventowe a miejsca zajmują jednak sporo.

Babel na 70 jest gorszy od budynku eventowego? Nie kumam...
Reszta pereł, które wymieniłeś, jest w najlepszym wypadku "kolekcjonerska", ale i tak nie jest to większość, więc? Jakieś argumenty na poparcie tezy, czy tak se z czapki rzuciłeś?
 

DeletedUser17801

Guest
a co daje statek ? bo jak 7x3 to powinien dziennie dawać min. 6 PR. A ile czego daje przy trzech wersjach? bo tak mało danych.... :(
 

piotresz

Hrabia
@Finkadel
Nie rzuciłem z czapki. Gram 2,5 roku, robię teraz Wirtualną, gram praktycznie sam, bez wielkiej gildii - bo tak sobie założyłem. Zbieram ok. 200 pr dziennie plus czasami wpadnie coś ekstra z wypraw, mapy mam teraz wszystkie podbite. Największa moja perła PC ma 23, WI ma 21. Podniesienie poziomu PC to 4-5 dni i to przy pomocy sąsiadów. Poziom 70 Babel to dla mnie jakaś abstrakcja - ile musiałbym zbierać pr-ów żeby je wydać na taki lvl Babel ??? Na Babel - gdzie inne Perły ??? Skąd wytrzasnąć tyle planów ??? Skoro masz taki wysoki Babel to mniemam, że pozostałe perły też masz max ? Przeglądam czasami miasta sąsiadów i wyjść z podziwu nie mogę jak można mieć miasto z wszystkimi perłami na max.
Dlatego ponieważ nie mam miejsca na nagrody z eventów skasowałem te 6 Pereł (miały mniej więcej 6 lvl) uznając je za zbyteczne. Eventy stanowią dla mnie esencję gry, może innych jarają wojny i być może z tego są takie przychody dające możliwość budowania Pereł na max, tak ? Czy tylko przez jakiś dziwny handel widoczny na czacie ? Czy też grę na kilku światach ?
Sorki, może nie jestem takim rozgarniętym graczem żeby wyczuć wszystkie niuanse ;) ale gram tak jak umiem i chyba mogę się wypowiedzieć na tym forum.
 

Von Grun

Wicehrabia
Jeżeli ty, zbierając z miasta 200 pr budujesz perłę 4 -5 dni, to nie umiesz grać, a sąsiedzi ci nie pomagaja, tylko zarabiaja pr na twoich perłach ;)
 

piotresz

Hrabia
Jeżeli ty, zbierając z miasta 200 pr budujesz perłę 4 -5 dni, to nie umiesz grać, a sąsiedzi ci nie pomagaja, tylko zarabiaja pr na twoich perłach ;)

Może i nie umiem ale matematyka jest prosta - 23 lvl PC kosztuje 1214 pr - zbieram 200 dziennie = wychodzi 6 dni
Inni zarabiają ? Mają Arkę to korzystają - po to jest Arka
 
Do góry