Lato 2018 w FoE - Dyskusja

DeletedUser15836

Guest
Taka zasada ze znajomymi, spowodowana pewnie tym że na początku jak zrobili tawerne to wystarczylo nowego znajomego znalezc na czacie i wejsc do tawerny i skasowac. By takie sytuacje nie mialy miejsca programisci wprowadzili zasade 24h
Precyzyjnie - działa to, jeśli obie strony NIE wymieniły ~20 znajomych, wtedy można od razu wejść.
 

DeletedUser2383

Guest
mam całe 3 tarasy xD nie wiem skąd, czy można je było trafić jeszcze w jakimś evencie? ale za ten 4 poziom to dostałem św obserwatorium akurat

Tutaj -> https://forum.pl.forgeofempires.com...sc-dziennych-zbiorow-pr-punkty-rozwoju.16120/
napisałeś:
też ponad 400

Ponad 400 pr bez tarasów? Czyżby wszystkie perełki co dają pr są wybudowane na nieosiągalnym dla zwykłego śmiertelnika poziomie?


P.S.
@Shelian Statki mają dodawać czy zabierać ludność? Z opisu wynika, że dają, a w praktyce zabierają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12301

Guest
Czy ulepszenia statków pojawią się na kole?
I drugie pytanie,Nie mozna było dac samych ulepszeń jako nagroę bez tych przerywników na świątynię czy studnię zyczen? Nie mozna było dac tego dziadostwa na koło? Przeciez oprócz tych zestawów nie ma praktycznie nic ciekawego do wygrania. Nie ma budynków za diamenty czy innych nagród które pojawiały się w letnich ewentach w poprzednich latach, Przeciez inwentarze uginają się od tych studni czy świątyń Po co mi kilkanaście zestawów pirackich,kupieckich czy królewskich jak wybudowac będę mógł pewnie jeden statek?
 

DeletedUser19275

Guest
Witam! :) Pomimo zdobycia ulepszenia statku - poz. 3 to eventowe ulepszenie nie działa, tylko zalega w inwentarzu gracza. Proszę pomóc graczowi w rozwiązaniu tego problemu. Gracz: Madeleine1990 swiat: East-Nagach, epoka: Jesień Sredniowiecza. Serdecznie dziękuję.
 

DeletedUser20168

Guest
wie ktoś może czemu na światach E F G nie mogę podnieść statku na kolejny poziom?
 

DeletedUser18989

Guest
Już nie mogę doczekać się, na dodatkową mapę potyczek i bitew morskich, dysponując statkiem handlowym, można by było wymieniać się, surowcami, monetami, narzędziami z sąsiadami i znajomymi drogą morską. Natomiast, dysponując, okrętem wojennym, pirackim np: korwetą... można plądrować statki kupieckie, potyczki z piratami.... Oczywiscie, statki, okręty w zależnosci od epoki w jakiej jestesmy. Do tego potrzebne dwa nowe budynki, nad brzegiem morza port handlowy i wojenny, aby można było przejsć na mapę morską. Największym atutem, byłby okręt wojenny "niewidzialny" niezniszczalny, oczywiscie tylko o najwyższych parametrach uzbrojenia i szybkosci. W które sami moglibysmy wyposażać nasz okręt. Co o tym myslicie? :) To tylko moja wizja... ;)
Bierzesz coś naprawdę mocnego i dobrego :D
 

Von Grun

Wicehrabia
To zrozumiałe. Tylko głowną nagrodą na kole jest podstawowa wersja staku którą losujesz właściwie za kazdym razem , a szans na ulepszenie tego więcej niz raz nie ma praktycznie żadnych.
Od nie pamiętam kiedy, masz pewną główna nagrodę za skończenie eventu, nawet jak w losowaniu nie będziesz miał szczęścia. To jest ok i to jest na +. Jak chcesz więcej statków to zapewne będziesz musiał wydać diaxy na kolejne podejścia i to też jest ok. Kto chce więcej niech sobie wydaje kasę, mi to loto. Ja robiąc event w całości, chciałem mieć gwarantowana główna nagrodę, więc nie mam na co narzekać.
 

DeletedUser16897

Guest
Wybór statku zależy od osobistych preferencji gracza. Ja raczej będę celował w królewski, ze względu na przychód aż 6 PR dziennie.

Muszę jednak powiedzieć, że nagrody w letnim kasynie to w tym roku jakiś dramat. Premie do monet, zaopatrzenia, albo po prostu monety, zaopatrzenie, jednostki, zwykłe budynki... nie opłaca się w ogóle kręcić kołem. Przed rozpoczęciem eventu było podawane, że do wygrania będą też budynki z poprzednich eventów - jedyną taką rzeczą, jaką zobaczyłem do tej pory na kole była oaza, jeden jedyny raz. Kiedyś, w starych letnich eventach, takie budynki stanowiły połowę rzeczy na kole, a kręcenie nim to była czysta przyjemność. Teraz event zupełnie stracił klimat...
 

HuanMing

Książę
Przyznam, że też kręcę kołem zupełnie bez entuzjazmu i nie czekam w radosnym oczekiwaniu na nagrodę. Cieszę się jednak, że kończąc event normalnie będę miała statek na najwyższym poziomie :)
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Muszę jednak powiedzieć, że nagrody w letnim kasynie to w tym roku jakiś dramat. Premie do monet, zaopatrzenia, albo po prostu monety, zaopatrzenie, jednostki, zwykłe budynki... nie opłaca się w ogóle kręcić kołem. Przed rozpoczęciem eventu było podawane, że do wygrania będą też budynki z poprzednich eventów - jedyną taką rzeczą, jaką zobaczyłem do tej pory na kole była oaza, jeden jedyny raz. Kiedyś, w starych letnich eventach, takie budynki stanowiły połowę rzeczy na kole, a kręcenie nim to była czysta przyjemność. Teraz event zupełnie stracił klimat...

To się czeka, aż na kole będę porządne nagrody i wtedy się losuje, a nie jak się uzbiera kilka dublonów i od razu je wydaje na losowania, ja tam zawsze czekam i tak wpadły mi 4 SW
 

bartekmod

Książę
ogłaszam, że gracz iluzjon4 ze świata B odświeżył koło na którym była Studnia Życzeń, każdego kto spotka tego niegodziwca na swojej drodze w FoE prosi się, by uprzykrzał mu grę maksymalnie

a teraz na A inny gracz też...

8, 7 dublonów straconych bo jaśniesąsiadom się zachciewa koło odświeżać - mam dość tego eventu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Wszystkie 10 dublonów wydałem i się obłowiłem medalami i jednostkami tak mocnymi jak dobosz i chorąży. Nie wpadła ani jedna Świątynia wiedzy.
 
Do góry