Halloween 2022 - komentarze

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Dom Wilka nie miałem ani raz , po za tym owszem on ma 15% do ataku i obrony ale drobny szczegół zapomniałeś dodać jak jesteś w Epoce Kosmicznej. Więc jak chcesz to czekaj na ten Dom, może się doczekasz...
Po pierwsze zestaw domu wiilka był jakoś 3-4 dni temu , jako nagroda dnia i raz mi wpadł po zmianie nagrody
Po drugie, jakbyś przeczytał uważnie mój post, to było tam dodane, że w najwyższej epoce
Mało tego jeśli trafisz akurat w dzień w którym nie masz za wielu przedmiotów ( świec , latarek, lamp) to nawet nie masz czym szukać dyń żeby sceny trafiać
Dlatego nie wydaje się codziennie narzędzi, żeby odkrywać kalendarz, bo wtedy zawsze będzie brakować narzędzi. Wraz ze startem eventu w 3-4 dni możesz nadgonić zadania( zrobić ze 30 zadań), więc po tych dniach masz już wystarczająco narzędzi by wydać je na odpowiednią nagrodę, która może się pojawić, ale to trzeba trzymać te narzędzia i trzeba być cierpliwym
 
Po pierwsze zestaw domu wiilka był jakoś 3-4 dni temu , jako nagroda dnia i raz mi wpadł po zmianie nagrody
Po drugie, jakbyś przeczytał uważnie mój post, to było tam dodane, że w najwyższej epoce

Dlatego nie wydaje się codziennie narzędzi, żeby odkrywać kalendarz, bo wtedy zawsze będzie brakować narzędzi. Wraz ze startem eventu w 3-4 dni możesz nadgonić zadania( zrobić ze 30 zadań), więc po tych dniach masz już wystarczająco narzędzi by wydać je na odpowiednią nagrodę, która może się pojawić, ale to trzeba trzymać te narzędzia i trzeba być cierpliwym
Być może ty wiesz przed rozpoczęciem eventu , jak on będzie wyglądał, być może wiesz jakie będą Nagrody Dnia i kiedy. Ja tego nie wiem. Widzę że nie przyjmujesz do wiadomości że to że ty miałeś któregoś dnia jakiś budynek nie znaczy że inni mają je również. Więc ....miłego zbierania Domu Wilka.
 
Ogólnie główny budynek z tych ostatnio dawanych nie jest taki zły. 1 % ataku na kratkę 10 pr, towary, monety, 20 kratek. Może i są lepsze, ale jak ktoś ma miejsce to będzie dobrze postawić go, o ile nie polujemy na coś lepszego. Druga sprawa, że wydajniejsze w zdobywaniu nagrody dnia jest nie robienie kalendarza, ale ja ze względu na to, że nie mam parcia na robienie nagród dnia, kalendarz sobie skompletuje. Na becie go zdobyłem bez problemu.
 

Bożka123

Hrabia
Być może ty wiesz przed rozpoczęciem eventu , jak on będzie wyglądał, być może wiesz jakie będą Nagrody Dnia i kiedy. Ja tego nie wiem. Widzę że nie przyjmujesz do wiadomości że to że ty miałeś któregoś dnia jakiś budynek nie znaczy że inni mają je również. Więc ....miłego zbierania Domu Wilka.
Każdy może wiedzieć jakie będą nagrody dnia. Każdy ma tę samą nagrodę dnia w danym dniu, losowa jest ta z zamiany. Każdy może wiedzieć jaka nagroda dnia będzie jutro. To Ty dyskutujesz z faktami, a nie oponenci.
 
Każdy może wiedzieć jakie będą nagrody dnia. Każdy ma tę samą nagrodę dnia w danym dniu, losowa jest ta z zamiany. Każdy może wiedzieć jaka nagroda dnia będzie jutro. To Ty dyskutujesz z faktami, a nie oponenci.
:D:D:D naprawdę bardzo cieszę się że mogę tu spotkać tak doinformowanych graczy. A teraz niech każdy zajmie się swoją grą.
 

smerfova

Baron
Dlatego nie wydaje się codziennie narzędzi, żeby odkrywać kalendarz, bo wtedy zawsze będzie brakować narzędzi.
Robię kalendarz (tylko z planszy) i udało mi się zdobyć cały zestaw na dom wilka (niestety, nie miałam tego dnia czasu i niestety tylko jeden uzbierałam). Oprócz tego kilka zestawów placu zwycięstwa, rotund i posterunków. Aktualnie mam narzędzi odpowiednio 92, 37 i 47 i czekam na coś ciekawego jeszcze. No i dalej robię kalendarz.
Także da się zrobić kalendarz i upolować coś ciekawego z dziennych.
 
Robię kalendarz (tylko z planszy) i udało mi się zdobyć cały zestaw na dom wilka (niestety, nie miałam tego dnia czasu i niestety tylko jeden uzbierałam). Oprócz tego kilka zestawów placu zwycięstwa, rotund i posterunków. Aktualnie mam narzędzi odpowiednio 92, 37 i 47 i czekam na coś ciekawego jeszcze. No i dalej robię kalendarz.
Także da się zrobić kalendarz i upolować coś ciekawego z dziennych
Dokładnie, bo kalendarz robi się bez użycia narzędzi :haha::haha::haha:
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ogólnie główny budynek z tych ostatnio dawanych nie jest taki zły. 1 % ataku na kratkę 10 pr, towary, monety, 20 kratek. Może i są lepsze, ale jak ktoś ma miejsce to będzie dobrze postawić go, o ile nie polujemy na coś lepszego. Druga sprawa, że wydajniejsze w zdobywaniu nagrody dnia jest nie robienie kalendarza, ale ja ze względu na to, że nie mam parcia na robienie nagród dnia, kalendarz sobie skompletuje. Na becie go zdobyłem bez problemu.
Nie jest zły, bo nawet nie mając miejsca można go wymienić np. za psychiatryka, który jest słabszy od niego przeliczając atak na kratkę, ale nie jest też na tyle dobry by za wszelką cenę go postawić, na koniec eventu się okaże czy bez kalendarza da radę zdobyć się go, choć biorąc pod uwagę ile wpadło kuponów za lalko to pewnie nie będzie z tym problemu
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Być może ty wiesz przed rozpoczęciem eventu , jak on będzie wyglądał, być może wiesz jakie będą Nagrody Dnia i kiedy. Ja tego nie wiem. Widzę że nie przyjmujesz do wiadomości że to że ty miałeś któregoś dnia jakiś budynek nie znaczy że inni mają je również. Więc ....miłego zbierania Domu Wilka.
wystarczy sprawdzić w Internecie....
 

Borisel

Hrabia
Muszę to napisać - ale pierwszy raz w tej grze się zdenerwowałem się . Jakim cudem , żeby zdobyć JEDNĄ jedyną naklejkę musiałem wydać ponad 60 świec , 20 latarek i 13 latarni . Nie liczę jeszcze zdobytych światełek zdobytych w czasie szukania tej naklejki . Szkoda że nie dało tej naklejki jeszcze dalej - bym stracił wszystkie światła - a co ? Będzie zabawnie

P.S. Muszę coś wypić na uspokojenie - żeby tak mnie rozsierdziło takie coś w grze ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Borisel

Hrabia
Wydać ponad 80% światła , które miałem w zapasie żeby znaleść tą naklejkę . Nic mnie nie ruszało i wkurzało przez 10 lat gry - dopiero takie coś , zwykłe chamstwo . Już się cieszyłem że miałem dużo tego światła + jeszcze 2k kuponów oraz 10 kawałków naklejki - ale nie , stop Boris , stop , nie zapędzaj się , nie. Wsadzimy daleko tą rzecz , byś wydał jeszcze więcej światełek - będzie zabawnie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry