Halloween 2022 - komentarze

wSCIEKLY23

Wicehrabia
By nie stracić wątku tematu - warto robić kalendarz jednak - 2 ulepszenia to nie w kij dmuchał jednak. Jednak dobrze by było gdyby ta nieszczęsna naklejka pojawiła się szybciej niż po zużyciu kilkunastu świec , latarek i lampionów.
A mi się wydaje, że nie warto, bo trzeba codziennie odsłaniać planszę, lepiej nie odsłaniać i nie wydawać narzędzi, a przeznaczyć je na odpowiednią nagrodę dnia. Nagroda główna nie jest jakaś extra by za wszelką cenę ją mieć, a przykładowo wczoraj nagrodę dnia był zestaw domu strachów, który jest 100% lepszy od głównej nagrody. I przy takich nagrodach warto poświęcić narzędzia na odkrywanie planszy, bo przy dobrym losowaniu, można ze 2-3 sety domu wilka postawić
 
A mi się wydaje, że nie warto, bo trzeba codziennie odsłaniać planszę, lepiej nie odsłaniać i nie wydawać narzędzi, a przeznaczyć je na odpowiednią nagrodę dnia. Nagroda główna nie jest jakaś extra by za wszelką cenę ją mieć, a przykładowo wczoraj nagrodę dnia był zestaw domu strachów, który jest 100% lepszy od głównej nagrody. I przy takich nagrodach warto poświęcić narzędzia na odkrywanie planszy, bo przy dobrym losowaniu, można ze 2-3 sety domu wilka postawić
Naklejkę mamy z dziennej. Więc tylko to przypilnować i kalendarz będzie a że 2 lvl są za niego to jest bardziej pewne niż szukanie dodatkowych 80 żarówek we mgle. No i misja "nic" nas nie kosztuje. Jokery to tylko opcja ratunkowa na kalendarz. Wczoraj miałem do dyspozycji prawie 2 komplety za te 400 kuponów i zostało mi resztki a wcale nie nazbierałem wielu rzeczy jak by się wydawało do ilość kuponów. Więc nawet jak wydaje się że mamy dużo lepiej nie szarżować i marnować kuponów a skupić się na żarówkach. Nagrody dzienne z dynii każdy ma inne. Ale mi one wpadały często przy okazji otwierając przestrzeń latarką lub lampą. Generalnie nie jest źle brakuje tylko 90 żarówek , kalendarz do przypilnowania i max lvl będzie. Ale pamiętając że misji coraz mniej a zatem kuponów tez będzie ograniczona ilość to jeszcze trzeba uważać i wykorzystywać co się tylko da.
 

Futryna

Rycerz
Naklejkę mamy z dziennej. Więc tylko to przypilnować i kalendarz będzie a że 2 lvl są za niego to jest bardziej pewne niż szukanie dodatkowych 80 żarówek we mgle. No i misja "nic" nas nie kosztuje. Jokery to tylko opcja ratunkowa na kalendarz. Wczoraj miałem do dyspozycji prawie 2 komplety za te 400 kuponów i zostało mi resztki a wcale nie nazbierałem wielu rzeczy jak by się wydawało do ilość kuponów. Więc nawet jak wydaje się że mamy dużo lepiej nie szarżować i marnować kuponów a skupić się na żarówkach. Nagrody dzienne z dynii każdy ma inne. Ale mi one wpadały często przy okazji otwierając przestrzeń latarką lub lampą. Generalnie nie jest źle brakuje tylko 90 żarówek , kalendarz do przypilnowania i max lvl będzie. Ale pamiętając że misji coraz mniej a zatem kuponów tez będzie ograniczona ilość to jeszcze trzeba uważać i wykorzystywać co się tylko da.
Widać, że grasz dosyć krótko bo ten budynek eventowy to jest naprawdę średniak. Poprzednik właściwie podsumował cały event, tylko nagroda dzienna w postaci docelowego Domu Wilka zbierasz bilety na maks i jak trafiasz na dzienną nagrodę "zestaw domu strachu" to jedziesz na maksa zbierając dynie
 
Widać, że grasz dosyć krótko bo ten budynek eventowy to jest naprawdę średniak. Poprzednik właściwie podsumował cały event, tylko nagroda dzienna w postaci docelowego Domu Wilka zbierasz bilety na maks i jak trafiasz na dzienną nagrodę "zestaw domu strachu" to jedziesz na maksa zbierając dynie
Ja nie napisałem który budynek jest lepszy. Zwróciłem uwagę że najprawdopodobniej każdy Nagrody Dnia ma inne ponieważ wspomnianego przez kolegę nie miałem ani raz.
Nie mówię co ktoś ma wybrać , bo każdy ma swoje wybory. Tak jak pisałem wcześniej gram 4 miesiące co oznacza że pierwszy raz stykam się z tym eventem. A ponieważ zapewne tu jest wielu mi podobnych to dzielę się swoimi spostrzeżeniami by nikt nie musiał komuś mówić że nie używa mózgu bo nie zdobył budynku max lvl.
Kolejna podpowiedź: Misje za miśki/lalki można odpalić jednocześnie każdego rodzaju. Dzięki temu możemy kilka misji robić jednocześnie np wydać ileś pr 1x ale z zaliczeniem 2-3 misji jednocześnie. Po za tym niektóre misje trwają dłużej , albo czekamy na możliwość jej zrobienia. W międzyczasie można robić inne dostępne.
Zaczynam rozumieć dlaczego na tym forum panuje cisza.....
Ale spoko gier jest pełno...
 
Widać, że grasz dosyć krótko bo ten budynek eventowy to jest naprawdę średniak. Poprzednik właściwie podsumował cały event, tylko nagroda dzienna w postaci docelowego Domu Wilka zbierasz bilety na maks i jak trafiasz na dzienną nagrodę "zestaw domu strachu" to jedziesz na maksa zbierając dynie
Rzecz w tym, że co człowiek, to inne podejście. Dobrze by było, gdyby event docelowo pozwalał postawienie nowego budynku na max lvlu, przy zastosowaniu wszelkich możliwych środków. Nie patrząc na to czy budynek jest na takich sterydach, że wszyscy będą się o niego bić, czy jest tak przeciętny, że nawet handlarz niewiele za niego da. Zawsze znajdzie się ktoś, kto mimo wszystko będzie chciał go postawić. Skoro więc traci się 3 tygodnie na intensywne zbieranie czego się da i wykonywanie wszystkich zadań, niech da podstawowa nagroda będzie pewna.

Inna rzecz, że w tym evencie ładnie widać różne ścieżki, którymi podążają gracze. Jedni skupią się na szukaniu misiów i lalek, żeby mieć więcej narzędzi do odkrywania mgły i szukania dyni w ten jeden gdzieś, gdy będzie właśnie zestaw domu strachów czy psychiatryka. Inni zamiast dyni będą szukać żarówek, żeby śmignąć z linią nagród i w ten sposób coś ugrać. A jeszcze inni, w tym ja, porzucą dynie i hurtowe szukanie halogenów i LEDówek na rzecz codziennej naklejki z kalendarza, żeby zdobyć nową nagrodę na maksymalny poziom.

I wiecie co? To jest fajne w sumie, bo każdy znajdzie dla siebie coś dobrego, wilk będzie syty, owca cała, a i inne żywe istoty nie ucierpią. Nie ma co sugerować komuś, kto woli kolor czarny, że jedyną słuszną barwą jest nieskazitelnie czysta biel. Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki, tak było, jest i będzie.

Dobrze by było, gdyby wszyscy mieli równe, realne szanse, by spełnić swoje marzenie i obraną ścieżkę zrealizować do końca, osiągając zamierzony cel.
 

smerfova

Baron
Dzisiaj sobie policzyłam i bez problemu skończę event z mx budynkiem. Mam 6 ulepszeń, a jeszcze 2 wpadną z kalendarza i 1 z linii zadań, więc brakuje mi tylko 2, czyli jakieś 70-80 żarówek.
I wcale jakoś się nie starałam i bardziej skupiałam się na dyniach z nagrodami dziennymi. Lalki też same wpadały i już jedną kolekcję skończyłam, do drugiej brakuje 2 lalek.
Wydaje mi się, że to jeden z łatwiejszych eventów do zrobienia.
 

Marik

Książę
Dzisiaj sobie policzyłam i bez problemu skończę event z mx budynkiem. Mam 6 ulepszeń, a jeszcze 2 wpadną z kalendarza i 1 z linii zadań, więc brakuje mi tylko 2, czyli jakieś 70-80 żarówek.
I wcale jakoś się nie starałam i bardziej skupiałam się na dyniach z nagrodami dziennymi. Lalki też same wpadały i już jedną kolekcję skończyłam, do drugiej brakuje 2 lalek.
Wydaje mi się, że to jeden z łatwiejszych eventów do zrobienia.
To co piszesz nie ma sensu, nie da się ,,bardziej skupiać na dyniach z nagrodami dziennymi,, i zrobić cały kalendarz, albo robisz kalendarz i budynek na max albo robisz tylko konkretną nagrode dzienną rezygnując z kalendarza. Idąc w kalendarz, dynie możesz zbierać co najwyżej przy okazji.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To co piszesz nie ma sensu, nie da się ,,bardziej skupiać na dyniach z nagrodami dziennymi,, i zrobić cały kalendarz, albo robisz kalendarz i budynek na max albo robisz tylko konkretną nagrode dzienną rezygnując z kalendarza. Idąc w kalendarz, dynie możesz zbierać co najwyżej przy okazji.
no ale zebranie naklejki to jest raptem tylko kilka użyć narzędziami, to nie jest tak absorbują
zazwyczaj wystarczy jakby całą plansze "raz czy dwa przesunąć" o te 8/16 kolumn i naklejka jest
 

LimakT

Baronet
Jest sens robienia kalendarza w tym evencie? Zawsze olewałem kalendarz a i tak miałem budynek główny na maksa bez używania diamentów. W tym roku jest ciężej ,że tak wszyscy cisną kalendarz?
 

Marik

Książę
Jest sens robienia kalendarza w tym evencie? Zawsze olewałem kalendarz a i tak miałem budynek główny na maksa bez używania diamentów. W tym roku jest ciężej ,że tak wszyscy cisną kalendarz?
Nie ma sensu, ponieważ nie ma sensu zbierać głównej na maxa. 5x4 to masa miejsca, większośc graczy ma i tak miast po brzegi wypchane, a ten budynek jest przeciętny
 
Jest sens robienia kalendarza w tym evencie? Zawsze olewałem kalendarz a i tak miałem budynek główny na maksa bez używania diamentów. W tym roku jest ciężej ,że tak wszyscy cisną kalendarz?
Jeśli masz życzenie postawić budynek eventowy na maksa, to naturalnie, że jest sens robić kalendarz. Jedni twierdzą, że jest to znaczne ułatwienie, inni że wręcz konieczność.
 
Jeśli masz życzenie postawić budynek eventowy na maksa, to naturalnie, że jest sens robić kalendarz. Jedni twierdzą, że jest to znaczne ułatwienie, inni że wręcz konieczność

Jeśli masz życzenie postawić budynek eventowy na maksa, to naturalnie, że jest sens robić kalendarz. Jedni twierdzą, że jest to znaczne ułatwienie, inni że wręcz konieczność.
Dokładanie. Każdy według własnego wyboru, według stopnia rozwoju swojego miasta, według preferencji np jeden w budynkach poszukuje pr, inny ataku , inny obrony itd. Po za tym , wszyscy uważają że w poprzednich latach było łatwiej , więc nigdy się nie wie jak będzie w tym. Nigdy nie wie się jak z mgły będą wypadać różne przedmioty. Z kalendarzem jest akurat najmniejszy problem bo dzięki dziennej misji mamy codziennie naklejkę/Jokera więc jeśli tylko ktoś gra nawet trochę to kalendarz zrobi bez wysiłku. Czy warto? Dla jednych budynek , dla innych 200pr a dla wielu ani to ani to już nie jest wielką rzeczą. Wolny wybór. Tak jak to żeby brać udział w tym evencie. Wielu nie bierze. A wielu robi to dla zabawy.
 

maciej3011

Szlachcic zagrodowy
A mi się wydaje, że nie warto, bo trzeba codziennie odsłaniać planszę, lepiej nie odsłaniać i nie wydawać narzędzi, a przeznaczyć je na odpowiednią nagrodę dnia. Nagroda główna nie jest jakaś extra by za wszelką cenę ją mieć, a przykładowo wczoraj nagrodę dnia był zestaw domu strachów, który jest 100% lepszy od głównej nagrody. I przy takich nagrodach warto poświęcić narzędzia na odkrywanie planszy, bo przy dobrym losowaniu, można ze 2-3 sety domu wilka postawić

Dokładnie, nagroda główna nie wiele warta, a nagrody dzienne już tak, to chyba jedyny plus tego eventu, domy wilka, dziś place zwycięstwa może coś jeszcze się trafi, były też sceny po zmianie nagrody, Tylko gdzie to pomieścić ......
 

Futryna

Rycerz
Dzisiaj sobie policzyłam i bez problemu skończę event z mx budynkiem. Mam 6 ulepszeń, a jeszcze 2 wpadną z kalendarza i 1 z linii zadań, więc brakuje mi tylko 2, czyli jakieś 70-80 żarówek.
I wcale jakoś się nie starałam i bardziej skupiałam się na dyniach z nagrodami dziennymi. Lalki też same wpadały i już jedną kolekcję skończyłam, do drugiej brakuje 2 lalek.
Wydaje mi się, że to jeden z łatwiejszych eventów do zrobienia.
Z lalkami to jest loteria. W tej edycji eventu zebrałem już dwa pełne komplety lalek, pierwszy raz odkąd gram w FoE, a jest to dobrych kilka lat

Dokładanie. Każdy według własnego wyboru, według stopnia rozwoju swojego miasta, według preferencji np jeden w budynkach poszukuje pr, inny ataku , inny obrony itd. Po za tym , wszyscy uważają że w poprzednich latach było łatwiej , więc nigdy się nie wie jak będzie w tym. Nigdy nie wie się jak z mgły będą wypadać różne przedmioty. Z kalendarzem jest akurat najmniejszy problem bo dzięki dziennej misji mamy codziennie naklejkę/Jokera więc jeśli tylko ktoś gra nawet trochę to kalendarz zrobi bez wysiłku. Czy warto? Dla jednych budynek , dla innych 200pr a dla wielu ani to ani to już nie jest wielką rzeczą. Wolny wybór. Tak jak to żeby brać udział w tym evencie. Wielu nie bierze. A wielu robi to dla zabawy.
Z dziennej misji masz fragment naklejki, dokładnie 1/5. Więc naklejkę masz za 5 dni, za cały event wyjdzie chyba z dziennych (jeżeli zrobisz wszystkie codziennie) na 4 naklejki
 
Z dziennej misji masz fragment naklejki, dokładnie 1/5. Więc naklejkę masz za 5 dni, za cały event wyjdzie chyba z dziennych (jeżeli zrobisz wszystkie codziennie) na 4 naklejki
Gdyby było tak jak piszesz to naklejkę mielibyśmy co 5 dzień ,
ps misja 40 , dużo kuponów więc 260 żarówek, bingo
 
Ostatnia edycja:
Ale wiesz, że właśnie tak jest? Robiąc misje dzienne codziennie, wyciągasz 20 fragmentów naklejki dżokera, co przekłada się na 4 pełne naklejki, jedną co 5 dni.
hmm powiem tak , Na 99% jestem pewny ale sprawdzę w kolejnym dniu. Naklejka do kalendarza. Jeśli po 24.00 użyje się jokera podniesionego z mgły on jest jako naklejka. Tak samo jeśli pierwszy użyty jest ten z misji dziennej wówczas też dostaje się go jako naklejkę. Każdy kolejny joker czy to znaleziony z mgły czy z dziennej idzie do kompletu 5/5. Dlatego aktualnie mam 11/5 mimo że już 2 x użyłem 5/5
 
Ostatnia edycja:
hmm powiem tak , Na 99% jestem pewny ale sprawdzę w kolejnym dniu. Naklejka do kalendarza. Jeśli po 24.00 użyje się jokera podniesionego z mgły on jest jako naklejka. Tak samo jeśli pierwszy użyty jest ten z misji dziennej wówczas też dostaje się go jako naklejkę. Każdy kolejny joker czy to znaleziony z mgły czy z dziennej idzie do kompletu 5/5. Dlatego aktualnie mam 11/5 mimo że już 2 x użyłem 5/5
Czyli za dużo zbierasz naklejek z mapy. Bo wychodzi, że miałbyś 21/5 naklejek, czyli po jednej z dziennych, a dziennych tyle nie było. Chyba trzeba Ci wytłumaczyć - jako dzienne rozumiemy zadania dzienne, dostępne tam, gdzie reszta zadań. Tam raz na 24 godziny dostajesz linię zadań do wypełnienia. Możesz wybrać czy chcesz dostać z nich fragment naklejki dżokera, czy też coś innego. Fragmenty naklejek dostępne są tylko na czas trwania eventu, czyli możesz dostać max 21 fragmentów, co przekłada się na 4 pełne naklejki, które możesz użyć w eventowym kalendarzu, jeśli przegapisz naklejkę na dany dzień. Dzięki temu, jeśli wykonujesz zadania dzienne z dżokerową naklejką, codziennie, wystarczy zdobyć we mgle 17 naklejek.

Do tej pory dziennych zadań z fragmentami było 10, czyli 10/5 co daje nam 2 pełne naklejki. Jeśli już użyłeś 2x 5/5 to znaczy, że zbierasz we mgle za dużo. We mgle szukasz tylko do tego momentu, gdy znajdziesz pierwszą naklejkę w danym dniu. Bo tylko pierwsza liczy się jako pełna, zaliczająca dany dzień. Każda kolejna, którą w danym dniu zbierzesz, jest traktowana jako fragment, stąd masz 11 nadprogramowych fragmentów. A w tym tempie, skoro już 2 x 5/5 zużyłeś, braknie ci świeczek, latarek i lamp, żeby znaleźć odpowiednią ilość do zapełnienia kalendarza. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem również.

A tyle razy różni gracze tutaj pisali, w tym ja - jeśli zależy ci na głównej nagrodzie na maksymalnym poziomie, to odkrywasz mgłę raz dziennie, do momentu, gdy znajdziesz pierwszą naklejkę. Zbierasz ją i czekasz na następny dzień, by powtórzyć to samo. Wówczas kalendarz jest pomocny, bo jego wypełnienie 21/21 daje dodatkowe 2 ulepszenia. Jeśli jednak nagrody głównej nie zamierzasz stawiać, wówczas kalendarz jest tylko dodatkiem, a naklejki w zasadzie nie muszą cię interesować. Wtedy albo zbierasz tylko żarówki i lecisz z linią nagród za te właśnie żarówki, albo zbierasz kupony i czekasz, aż w nagrodach dziennych znajdzie się coś dla ciebie interesującego, wtedy lecisz z odkrywaniem mgły i szukaniem dyń.
 
Można połączyć kompletowanie kalendarza z konkretnym zdobywaniem dziennej nagrody, a mianowicie kupić za diaxy wszystkie naklejki i czekać na konkretną nagrodę dnia.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ja się dziwie co wy tak się uparliście na ten kalendarz i budynek główny na maksa, przecież ta nagroda jest słaba, a wydając narzędzie pod nagrodę konkretną nagrodę dnia, wychodzi się 100 razy lepiej na tym evencie, w szczególności, że jest zestaw domu wilka, gdzie na maksymalnym poziomie daje bonus 15% do ataku i 15% do obrony armii atakującej i to z 12 kratek ( w najwyższej epoce), do tego jest jeszcze scena epok
 
Czyli za dużo zbierasz naklejek z mapy. Bo wychodzi, że miałbyś 21/5 naklejek, czyli po jednej z dziennych, a dziennych tyle nie było. Chyba trzeba Ci wytłumaczyć - jako dzienne rozumiemy zadania dzienne, dostępne tam, gdzie reszta zadań. Tam raz na 24 godziny dostajesz linię zadań do wypełnienia. Możesz wybrać czy chcesz dostać z nich fragment naklejki dżokera, czy też coś innego. Fragmenty naklejek dostępne są tylko na czas trwania eventu, czyli możesz dostać max 21 fragmentów, co przekłada się na 4 pełne naklejki, które możesz użyć w eventowym kalendarzu, jeśli przegapisz naklejkę na dany dzień. Dzięki temu, jeśli wykonujesz zadania dzienne z dżokerową naklejką, codziennie, wystarczy zdobyć we mgle 17 naklejek.

Do tej pory dziennych zadań z fragmentami było 10, czyli 10/5 co daje nam 2 pełne naklejki. Jeśli już użyłeś 2x 5/5 to znaczy, że zbierasz we mgle za dużo. We mgle szukasz tylko do tego momentu, gdy znajdziesz pierwszą naklejkę w danym dniu. Bo tylko pierwsza liczy się jako pełna, zaliczająca dany dzień. Każda kolejna, którą w danym dniu zbierzesz, jest traktowana jako fragment, stąd masz 11 nadprogramowych fragmentów. A w tym tempie, skoro już 2 x 5/5 zużyłeś, braknie ci świeczek, latarek i lamp, żeby znaleźć odpowiednią ilość do zapełnienia kalendarza. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem również.

A tyle razy różni gracze tutaj pisali, w tym ja - jeśli zależy ci na głównej nagrodzie na maksymalnym poziomie, to odkrywasz mgłę raz dziennie, do momentu, gdy znajdziesz pierwszą naklejkę. Zbierasz ją i czekasz na następny dzień, by powtórzyć to samo. Wówczas kalendarz jest pomocny, bo jego wypełnienie 21/21 daje dodatkowe 2 ulepszenia. Jeśli jednak nagrody głównej nie zamierzasz stawiać, wówczas kalendarz jest tylko dodatkiem, a naklejki w zasadzie nie muszą cię interesować. Wtedy albo zbierasz tylko żarówki i lecisz z linią nagród za te właśnie żarówki, albo zbierasz kupony i czekasz, aż w nagrodach dziennych znajdzie się coś dla ciebie interesującego, wtedy lecisz z odkrywaniem mgły i szukaniem dyń.
Dzięki za długie wytłumaczenie. Rozumiem je jak o chęć pomocy. Ale chyba nie do końca zrozumiałaś co ja napisałem. Ja defacto już zdobyłem budynek na max lvl , Musze tylko dojechać do końca z zadaniami ev bo tam na końcu jest 1 lvl i wypełnić kalendarz za co dostanę 2 lvl. Żarówek już mam ponad 260 co oznacza właśnie że budynek na max lvl będzie. To co pisałem bardziej miało formę informacyjną dla potencjalnych czytających. Ja gram codziennie i żeby uzbierać kalendarz nie potrzebuję jokerów z mgły wystarczy że będę robił misję dzienną ( na naklejkę bo oczywiście tam mogę wybrać drugą linię nie eventową o której również napisałaś ) To o czym pisze jest dla tych którzy nie grają codziennie a więc opuszczają co którąś misję dzienną. To dla nich jest dodatkowa opcja uzbierania jokerów 5/5 by mieli szansę na kalendarz. A więc to że ja mam nadmiar jokerów nie jest problemem i nadgorliwością. Nie tracę na ich odkrywanie świeczek bo one są z latarek i lamp czyli przy okazji. No a skoro są odkryte to zbiorę. Najistotniejszą informacją jaką podkreślam jest....niektórzy idą spać wcześniej i nie grają po 24.00. Rano jeśli pierwszą rzeczą jaką zrobią będzie misja dzienna z nagrodą ev to za nią dostaną naklejkę do kalendarza. Ale ci którzy grają po 24.00 jeśli po tej godzinie odbiorą z mgły jokera to również dostaną naklejkę do kalendarza. Ci rano jeśli wybiorą dzienną z nagrodą ev za nią dostaną zamiennie już jokera a wiec 1/5.
Ja się dziwie co wy tak się uparliście na ten kalendarz i budynek główny na maksa, przecież ta nagroda jest słaba, a wydając narzędzie pod nagrodę konkretną nagrodę dnia, wychodzi się 100 razy lepiej na tym evencie, w szczególności, że jest zestaw domu wilka, gdzie na maksymalnym poziomie daje bonus 15% do ataku i 15% do obrony armii atakującej i to z 12 kratek ( w najwyższej epoce), do tego jest jeszcze scena epok
Scenę epok miałem 1 dzień. Grając od początku przecież nie wiesz czy ją będziesz mieć. Mało tego jeśli trafisz akurat w dzień w którym nie masz za wielu przedmiotów ( świec , latarek, lamp) to nawet nie masz czym szukać dyń żeby sceny trafiać. Podobnie z innym budynkami jako Nagrody Dnia z dyń. Już nie wspomnę o tym że nawet jak masz ten dzień ze sceną, to przecież ona jest jedną z nagród z dyń , więc możesz jej nie trafić Więc .... Dom Wilka nie miałem ani raz , po za tym owszem on ma 15% do ataku i obrony ale drobny szczegół zapomniałeś dodać jak jesteś w Epoce Kosmicznej. Więc jak chcesz to czekaj na ten Dom, może się doczekasz...
 
Ostatnia edycja:
Do góry