Halloween 2022 - komentarze

Kronoxus

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie, wydawało się że 10-15 minut i wszystkie narzędzia pójdą a ostatecznie przez dobre 2 godziny surfowałem na fali narzędzi z maskotek, z kolekcji, z labiryntu i z pakietów za kupony... 5 kompletów maskotek i szósty, którego już miałem dosyć
 

Borisel

Hrabia
Event skończony. Czas na końcową ocenę - i się tutaj zastanawiam jaką dać notę by nie była subiektywna. Z jednej strony udało mi się skompletować kalendarz , lalki i ulepszenia chyba +2 więcej. Z drugiej strony pojawienie się naklejek z użyciem mnóstwa narzędzi i niektórych lalek pod koniec eventu daje dużą wątpliwość w losowość w tej grze. W sumie jest możliwe zdobycie budynku głównego bez kompletowania kalendarza by skupiać się na dyniach. Jakieś nagrody dnia też były ciekawe do zdobycia . Łyżką dziegciu w beczce miodu są te dziwne budynki "jednorazowego" użytku oraz losowość naklejek i lalek. Więc mogę dać z czystym sumieniem ocenę 8/10 dla tego eventu - co według mnie jest chyba dobrą oceną.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Inno dawało jakis trash w postaci przechowajek, medali etc - źle
dali budynki "czasowe" i hejt

Czyli lepiej jak był trash? Nie dadzą stałych budynków z tak "zepsutym" bonusem przecież....
 

mastika

Wicehrabia
Event zrobiony na pełnym luzie, nagroda jest, górką trzy razy up plus podstawka. Z dziennych uzbierałem komplet domu strachów, to będę miał już pełen zestaw trzech różnych (brakowało demona). Odniosłem wrażenie, że brak pudełka eventowego został wyrównany i nie ma po czym płakać. Nagrody czasowe są dla mnie ok, to taki soczek z gumi jagód, tyle że +50 i samemu trzeba zadbać o recycling "pojemnika" :)
 

JrzyMrk

Szlachcic
Na każdym z trzech światów mam budynek główny na max bez pakietów z kalendarza, a w ogóle nie przykładałem się do zbierania żarówek. Event zdecydowanie za łatwy, jak większość nie wymagający angażowania mózgu.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Jak może być event udany mając tylko budynek główny, który jest tylko taki sobie i kilka dodatkowych UPów, które można sprzedać u handlarza. I po jakiego było robić ten kalendarz, przecież tam nagrody z dupy są.
2 światy, kalnedarz miałem w 4 literach, tylko skupienie na nagrodzie dnia:
-- na głównym świecie 5 setów domu wilka, 5 posterunków wartownika i główny budynek na maksa,
-- na drugi świecie 4 sety domu wilka, 2 sceny epok i główny na maksa
To mogę uznać za udany event
 
3 domy strachów
Główna nagroda na max poziomie
6 Scen epok
2 zestawy lalek zrobione
Event rzeczywiście łatwy, choć nagrody bardziej pod początkujących graczy. Skrzyni za diamenty nie otwierałem. Choć czasowe nagrody mogą się przydać myślę, np: bonus 50% do ataku, żeby przejść WG w parę minut jak się przeskakuje epokę czy coś w tym rodzaju.
 
Do góry