Halloween 2022 - komentarze

smerfova

Baron
Losowość w tej grze widocznie nieźle kuleje. Wydając połowę tyle świec i podobną ilość reszty narzędzi trafiłam 5 naklejek.
No ale za to tylko jedną nagrodę dnia...
 

smerfova

Baron
Zużyłam sporo narzędzi i wpadło mi 7 naklejek, ale tylko 2 nagrody dnia... No i jak tu się nie denerwować?
 

Bożka123

Hrabia
Ten event nie budzi we mnie żadnych emocji. Piąty Dom Wilka stoi, do szóstego bardzo blisko. Jak będzie z wymiany nagrody dnia do będzie i szósty.
Kolejny event jest dużo bardziej emocjonujący, a też ma naklejki, sorry kluczyki.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Ten event nie budzi we mnie żadnych emocji. Piąty Dom Wilka stoi, do szóstego bardzo blisko. Jak będzie z wymiany nagrody dnia do będzie i szósty.
Kolejny event jest dużo bardziej emocjonujący, a też ma naklejki, sorry kluczyki.
U mnie narazie wpadło 18 zestawów domu wilka, więc 3 sety z tego będą tylko muszę u handlarza podstawy dostać, no i zapas narzędzi jest, więc może jeszcze się pojawi jako nagroda dnia lub przy zmianie nagrody. Na kalendarza nie zwracam uwagi, a czy na koniec eventu będzie budynek na maksa to się okaże, choć wszystkich żarówek nie odkrywam, bo szkoda na to narzędzi
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Nie dowiem się tego. Sprzedaję na bieżąco.
Jak nie będzie maksa to też sprzedam, jak będzie to wymienię, klosy już słabo wychodzą, psychiatryki też, więc można wymieniać, nie wspominając w moim przypadku o placu zwycięstw, bo budynki bez PRów są dla mnie tym bardziej zbędne
 
Zużyłam sporo narzędzi i wpadło mi 7 naklejek, ale tylko 2 nagrody dnia... No i jak tu się nie denerwować?
I widzisz, jeden na taką losowość narzeka, inny by się cieszył. Chcesz naklejkę - ta jest daleko. Ale chcesz nagrody dnia - naklejki sypią się jak liście na jesień. Chyba trzeba zamienić słowo "losowość" na "złośliwość".
 

aza III

Wójt
Postanowiłem robić kalendarz(Inno ostatnio tak leci w kulki że mnie zmotywowało) i szczerze mówiąc mam już dość. Początkowo szło dosyć dobrze ale ostatnie 3 dni to masakra. Tak jak pisał Borisel, wydać ponad 100 narzędzi dziennie aby znaleźć naklejkę to lekka przesada. Żeby nie było nagrody dnia też nie sypią się hurtowo;)
 

LimakT

Baronet
Trafił ktoś w dziennych na posterunek wartownika?
Ja trafiłem używając zmiany nagrody dziennej. Nagrody dzienne fajnie lecą. O wiele lepiej niż rok temu. Na 5 światach losowałem i takie wyniki mam:
A->273 lampki-> 4740 biletów + komplet misków Zdobyto: 5 posterunków
B->221 lampki-> 4345 biletów ___________________ Zdobyto: 12 posterunków
D->240 lampki-> 4740 biletów ___________________ Zdobyto: 10 posterunków
F->285 lampki-> 5530 biletów ___________________ Zdobyto: 10 posterunków
J->235 lampki-> 4345 biletów + komplet misków Zdobyto: 11 posterunków
 

aza III

Wójt
Dzizas...4 dzień z rzędu gdzie trzeba było ponad 100 narzędzi wydać na naklejkę. Serio, to już lekka przesada.
Ale za to lalki sypią się jak głupie:)
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Jak teraz, na obecny event, słychać płacz i zgrzytanie zębów (po części słuszny), to na Zimowy się pochlastamy, a nagrody dzienne nas zabiją
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jak teraz, na obecny event, słychać płacz i zgrzytanie zębów (po części słuszny), to na Zimowy się pochlastamy, a nagrody dzienne nas zabiją
xD
bo w tych eventach się wybiera
albo nagroda główna
albo nagroda dzienna

nie da się mieć ciastka i zjeść ciasto. Skończcie marudzić, że inno nie daje, bo nie musi dawać.
ja juz widze, że będe miał 10 lvl nagrody przy skupieniu się tylko na nagrodach dziennych.
Czyli jakbym się skupił na kalendarzu - czyli wydane by było tyle samo narzędzi, ale systematycznie, nagroda główna by była. Tyle w temacie
 
xD
bo w tych eventach się wybiera
albo nagroda główna
albo nagroda dzienna

nie da się mieć ciastka i zjeść ciasto. Skończcie marudzić, że inno nie daje, bo nie musi dawać.
ja juz widze, że będe miał 10 lvl nagrody przy skupieniu się tylko na nagrodach dziennych.
Czyli jakbym się skupił na kalendarzu - czyli wydane by było tyle samo narzędzi, ale systematycznie, nagroda główna by była. Tyle w temacie
Ot i zatoczyliśmy koło ....czyli jednak ....każdy wybiera ( się wybiera) co chce. Ja bym do tego dodał.....czy możesz nam powiedzieć co będzie każdego dnia jako Nagroda Dnia bo wiesz nie wiem czy to co bym chciał w ogóle będzie i może się okazać że w oczekiwaniu spełnienia mojego życzenia okaże się że moja upragniona Nagroda nie nadeszła. A wtedy zwyczajnie zmarnuje 3 tygodnie siedzenia przed kompem. Z tym kalendarzem to nie trzeba się strasznie nad nim skupiać , W większości robi się go przy okazji (jeśli ktoś używa mózgu) cytując klasyka. Mało tego jak się go zrobi jak również lalki to raczej wychodzi się na tym do przodu jeśli chodzi o koszty w postaci narzędzi, a co przekłada się na jeszcze większe możliwości bo masz dodatkowe narzędzia. A wtedy jednak może się okazać że będziesz miał i ciastko i zjesz ciastko, ale tego nigdy nie wiesz w momencie startu.
Tu bardziej chodzi o skumulowanie narzędzi w odpowiedniej ilości by mieć je pod ręką w momencie gdy upragniona Nagroda Dnia nadejdzie. Ale nie wiesz czy i kiedy. I z tym kumulowaniem bywa różnie. Teraz jak już wiadomo że budynek będzie a Nagroda Dnia jest taka co mi nie pasuje , to czekam , jokery mam pod ręką gdyby okazało się że naklejka się nie znajduje ...i tyle. Po co więc złośliwości? Ja nie narzekam , mam nadmiar tego co myślałem że będzie , a jeszcze przecież ponad 8 dni. Nic się nie zmarnuje....
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
xD
bo w tych eventach się wybiera
albo nagroda główna
albo nagroda dzienna

nie da się mieć ciastka i zjeść ciasto. Skończcie marudzić, że inno nie daje, bo nie musi dawać.
ja juz widze, że będe miał 10 lvl nagrody przy skupieniu się tylko na nagrodach dziennych.
Czyli jakbym się skupił na kalendarzu - czyli wydane by było tyle samo narzędzi, ale systematycznie, nagroda główna by była. Tyle w temacie
Poważnie?
Ja dotychczas, zawsze, miałem i nagrodę główną (a czasami nawet 1 lub 2 upy więcej) i nagrodę(-y) dzienne ile wlazło (czyt. ile IG pozwoliło ;)) Musisz coś robić źle, skoro musisz wybierać ;) Oczywiście dużo zależy od "szczęścia", które nam funduje IG, o czym może się przekonać każdy, kto gra więcej niż na jednym świecie, choć tego pewnie nie muszę Tobie mówić. W każdym razie, kluczem do zdobycia nagrody głównej, dziennej... wydaje się być systematyczność 8>
W moim poście wyżej, wspomniałem o "pochlastaniu się" w kontekście nadchodzącego eventu i nagród dziennych, no chyba, że np. ̶*3̶ ̶c̶z̶ę̶ś̶c̶i̶ ̶K̶r̶y̶j̶ó̶w̶k̶i̶ ̶ł̶o̶t̶r̶ó̶w̶,̶ ̶Ś̶w̶i̶ą̶t̶y̶n̶i̶ ̶w̶i̶e̶d̶z̶y̶,̶1̶0̶0̶ ̶m̶e̶d̶a̶l̶i̶.̶.̶.̶ (o większej ilości udogodnień :omożna poczytać o wer.beta) będzie dla Ciebie wystarczającą nagrodą. Krótko mówiąc, z czym pewnie się zgodzisz, skoro grasz nie od dziś, że IG zaczęło przykręcać śrubę i to pod każdym kątem i kontem ;)

*IG zaktualizowało swoje nagrody 8>
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
.czy możesz nam powiedzieć co będzie każdego dnia jako Nagroda Dnia bo wiesz nie wiem czy to co bym chciał w ogóle będzie
tak jestem w stanie to powiedzieć
srednio o 22/23 wiadomo co jest jutro.

Przed rozpocząciem eventu znane są nagrody jakie będą - z bety.

Raz jeden inno pozwoliło sobie zmienić liste i fala hejtu się na nich wylała - gdy usuneli szachownicę na którą wtedy wszyscy czekali
 
Do góry