Halloween 2022 - komentarze

Azulena

Baron
- Daunting Tower (1 x 1) - Aktywny: 50% bonus do ataku dla armii atakującej; Aktywna przez 1 dzień...

Jak to dobrze, że ja nie przepadam za tym eventem... :p

- 1 fragment przedmiotu Zakończ wszelką produkcję zaopatrzenia (po zmotywowaniu)
Tego troszkę będzie szkoda, ale przeżyję. ;)

Rozumiem, że przy takiej (nadmiernej!!) ilości eventów w roku, nie mogą być za każdym razem ekstra nagrody. Ale nagroda jednodniowa... no nie wiem, może ja jestem już rozpieszczona za bardzo, gram kilka lat, miejsca w mieście już i tak nie mam... może innym Graczom spodoba się ta wieżyczka. ;)
 

Natalia1984

Rycerz
A co to niby za event?! Jak można nazwywać eventem coś co powtarza się co jakieś 2-3 tygodnie. Rzygam już tymi ,,eventami,, zamiast zrobić 4 w roku to spamujecie tym ile się tylko da, hajs hajs i jeszcze raz hajs. Czas najwyższy zacząć je olewać po całości

Przecież nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w eventach. Nie podoba się ? To nie rób. Ja je bardzo lubię , sto razy bardziej wolę robić eventy niż klepać jak zombie PCH.
 
Chociaż kolejny rok z rzędu robić to samo jest faktycznie nużące już, to jednak się cieszę. Nawet miejsce na nowy budynek już znalazłam :D Zawsze to dodatkowe urozmaicenie dla standardowego klikania. Ale, ale... Jak zauważyła Azulena, budynek dający 50% bonusu do ataku dla armii atakującej, aktywny dzień... W dodatku do zdobycia za dużo diamentów. Naprawdę? JEDEN DZIEŃ? Wykupię sobie premię na 30% na 24h w tawernie, dodam do tego butelkę 20% i będę mieć to samo. ZNACZNIE TAŃSZYM kosztem. Młody gracz się nadzieje, być może zachwycony taką nagrodą, ale starej gwardii nie zadowolicie pozłacanym orderem. I chociaż ten niewątpliwej urody, za to wątpliwej jakości budynek można zdobyć jako nagrodę dnia, będzie dostępny również w linii dodatkowej, za diamenty. A jeśli można go zdobyć za diamenty, niemałą ich ilość, to jego wartość katastrofalnie maleje.
 

Midi

Baronet
Przecież nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w eventach. Nie podoba się ? To nie rób. Ja je bardzo lubię , sto razy bardziej wolę robić eventy niż klepać jak zombie PCH.

Dokładnie, jak ktoś dojechał do końca epok, i czeka ROK na nową to eventy utrzymują przy grze, gdyby nie one to pozostałoby klepanie WG, PCH i pereł... przez rok, dlatego wg. mnie ilość eventów jest OK a kto nie chce i komu się wywraca przecież może nie uczestniczyć lub dać sobie przerwę w grze, żeby nabrać znowu chęci do klikania.
 
Przecież nikt Cię nie zmusza do uczestniczenia w eventach. Nie podoba się ? To nie rób. Ja je bardzo lubię , sto razy bardziej wolę robić eventy niż klepać jak zombie PCH.
Klepanie w kółko tych samych, nazywanych błędnie, eventów, czymś się różni od klepania, bezmyślnego zresztą, GPC? Zmieniają się tylko nagrody, a tak to są to CYKLICZNE linie zadań, nie eventy.
 

Bezio95

Baronet
Rozstrzał Ataku w budynku głównym 19-22% tragiczny, w niskich epokach jest ok, w najwyższych jest już kiepski. Wydaje mi się że jakby był przedział 19-27% to budynek wypadłby zdecydowanie lepiej.
 

Deshock

Szlachcic zagrodowy
Główny budynek zdecydowanie pod nowy świat oraz dla początkujących. Na dalszym etapie do handlarza - ucieszy się :D Maksymalnie 1.1% na kratkę to poniżej średniej do jakiej w ostatnim czasie przyzwyczaiło nas FoE.
 

denis0011

Szlachcic zagrodowy
A będzie szło zdobyć główny budynek normalnie czy znowu tylko opcja albo diaxujemy albo nie ma? bo po ostatnim jesiennym bez pudła wyszło tak że jak się wydało diaxy na jednym świecie to nie było juz potem szans zdobyć na innych bo przecież albo diax albo nie ma full budynku bo braknie. No i te wpadające składniki to porażka było. Zadanie dzienne 5x z rzędu jabłko...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A będzie szło zdobyć główny budynek normalnie czy znowu tylko opcja albo diaxujemy albo nie ma? bo po ostatnim jesiennym bez pudła wyszło tak że jak się wydało diaxy na jednym świecie to nie było juz potem szans zdobyć na innych bo przecież albo diax albo nie ma full budynku bo braknie. No i te wpadające składniki to porażka było. Zadanie dzienne 5x z rzędu jabłko...
he he nie. W jesiennym pełny budynek był bez diax
w tym tez tak będzie
 

maciej3011

Szlachcic zagrodowy
Szkoda - bo ładujecie event za eventem, nagrody może by się stawało niektóre, tylko gdzie ?
Tyle eventów, co 14 dni kolejny, czyli co 2 tyg nagroda główna, gdzie my to mamy stawiać ?
Może ktoś by pomyślał o tym i zróbcie event z nagrodą główną w postaci rozszerzenia, ale nie taki, co trzeba by w niego władować kilka k diaxów :D
 

mastika

Wicehrabia
@aza III , powiedziałbym, że lepiej skupić się na zbieraniu żarówek i zrobieniu w ten sposób nagrody, niż na polowaniu na kawałki kalendarza, tak mi się coś kojarzy z ubiegłego roku :)
 

aza III

Wójt
Zawsze olewam kalendarze ale pamiętam był kiedyś jeden event(chyba zima) przy ktorym było na styku i ci co poszli w kalendarz mieli większy spokój. A patrząc na to co Inno zaserwowalo przy evencie jesiennym znowu może być problemowo
 
No więc 12lvl . 3 w linii zadań pozostałe z linii "żarówek" gdzie trzeba dojechać do 340 i to jeszcze we mgle :haha: No jak będzie dużo waluty eventowej ....bo wydawać na coś tak niepewnego diamenty to trzeba być desperatem. Tym razem optymistą nie jestem. Ale bawimy się ....lepsze to niż monotonia i nuda:p Co będzie to będzie.
 

piotresz

Hrabia
W tym evencie czy bardzo podobnym Archeo zawsze warto zrobić kalendarz co przecież wcale nie jest trudne. Wystarczy trochę spokoju i cierpliwości żeby zbierać tylko 1 naklejkę dziennie, nie więcej, tylko jedną. Przeszukiwać teren tylko do momentu znalezienia naklejki. Nie przejmować się żarówkami, na to przyjdzie czas na koniec a losowość nagród dziennych, które można wygrać z odkrywania dyni jest zbyt mała i ja tym się nie zajmuję.
Naklejek dziennych wystarczy 17, pozostałe 4 zbierzemy z kawałków z zadań dziennych w głównej linii zadań.
Oczywiście trzeba rozwiązywać też zadania dodatkowe wynikające z zebrania zabawek żeby zbierać dodatkowe kupony aczkolwiek nie nastawiam się na zebranie kompletu bo w ostatnich eventach ani razu mi się to nie udało.
Tak więc kalendarz przede wszystkim a główny budynek powinien się zrobić bez problemów.
 

thomas256

Szlachcic
Czy też tak macie, że za specjalną linię nagród trzeba zapłacić 59,99 zł a nie jak było na beta że diamentami ?
 
Do góry