Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

Margolka

Szlachcic zagrodowy
Po zebraniu 8 Q koniczynek nie mogę przejść do kolejnego miasta tylko mi ulepsza. Potem zebrałam 16 Q i dalej mi ulepsza. Nie działa przycisk przejdź do kolejnego tylko kontynuuj. Nie mam możliwości otworzenia nawet tych darmowych skrzynek. Co robię nie tak ?
Należy nacisnąć kontynuuj.
tak robię i nie działa :(
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Po zebraniu 8 Q koniczynek nie mogę przejść do kolejnego miasta tylko mi ulepsza. Potem zebrałam 16 Q i dalej mi ulepsza. Nie działa przycisk przejdź do kolejnego tylko kontynuuj. Nie mam mozliwości otworzenia nawet tych darmowych skrzynek. Co robie nie tak ?
Najlepiej zgłosić się do supportu i dodać załącznik ekranu pokazujący event po wciśnięciu przycisku kontynuuj.

Bo powinno tak działać że po naciśnięciu kontynuuj na dole jest możliwość zapłaty 8.4 Q na następne miasto. Jeżeli nie ma się koniczynek do zapłaty ten przycisk jest nieaktywny.
 

Margolka

Szlachcic zagrodowy
Po zebraniu 8 Q koniczynek nie mogę przejść do kolejnego miasta tylko mi ulepsza. Potem zebrałam 16 Q i dalej mi ulepsza. Nie działa przycisk przejdź do kolejnego tylko kontynuuj. Nie mam możliwości otworzenia nawet tych darmowych skrzynek. Co robię nie tak ?

tak robię i nie działa :(
Jest juz ok. :)
 

Azulena

Baron
Ja już się zupełnie pogubiłam w tych poradnikach, poradach, itp.

Nigdzie nie ma w dodatku jednej konkretnej informacji. W ubiegłym roku było przekazywane, żeby NIE kupować skrzyń za złoto, po zakończeniu miasta, wziąć TYLKO tę bezpłatną.

Teraz czytam, że aby mieć wszystkie ulepszenia budynku, trzeba kupować te skrzynie!

Czy może mi ktoś jasno powiedzieć, czy rzeczywiście w skrzyniach za złoto / lub ZA wykupienie wszystkich skrzyń/ PO ukończeniu każdego miasta, są ulepszenia budynku???

Po zrobieniu pierwszego miasta, wzięłam tylko bezpłatną skrzynię. Robię drugie miasto, miałam je skończyć, ale teraz nie wiem co robić.
Nie, żeby mi jakoś straszliwie zależało na tym budynku - Terakotowa Winiarnia jeszcze nie postawiona, bo zaraz był już ten event i trzeba miejsca na Kowali.
Ale jak już robię ten event, to chcę wiedzieć, czy jest sens robić go dalej, czy od razu odpuścić, bo już coś straciłam.. . :(
 

Blade1984

Książę
Masz dwie opcje albo zrobic mniej miast i kupowac skrzynie, przy czym ulepszenia masz nie w skrzyniach ale za otwarcie wszystkich 6. Druga opcja to brac tylko darmowe skrzynie ale to tedy trzeba zrobic wiecej miast. W obu przypadkach trzeba oszczednie wydawac kase na kierowników. Jedno ulepszenie powinnas dostac w pudle ktore dawali za poprzedni event, dwie masz za linie zadan wiec z miast potrzebujesz 6 ulepszeń jesli nie e otwierasz skrzyn za granki ze zlotem. Ja chyba pojde torem bez otwierania skrzyn, zobacze jeszcze jesli bedzie mi brakowac tylko jednego ulepszenia a bede mial odpowiednia ilosc garnkow ze zlotem to otworze wszystkie skrzynie
 

Azulena

Baron
Mam ulepszenie z pudełka z poprzedniego eventu.

Ale nadal czegoś nie rozumiem. ;)
Jeśli z linii zadań - z górnego paska? - są tylko dwa ulepszenia, to skąd brakujące 6 ulepszeń za miasta?
Jeśli NIE otworzę skrzyń za złoto, a tylko jedną bezpłatną po każdym mieście?
 

Arisei

Baron
masz jeszcze za skonczenie 25 taskow, tylko tam ulepszajki przedzielone sa jakims badziewem. czyli co 75 taskow ulepszajka....

pytanie z innej beczki... swiatynie druidow da sie spladrowac? jeszcze nie trafilam u sasiadow na taka opcje :(
zmotywowac sie chyba nie da
 

Azulena

Baron
A co to są taski? :p

A serio, mam zrobione 19 z 25 zadań - a może nie, mam zdobyte 19 z 25 nagród... to skąd co 75 zadań ulepszenie?

Że też to Inno Games nie może raz napisać dokładnego opisu eventu, bez tych wszystkich ozdobników, za to prosto i zrozumiale.

W typowych eventach nie ma zwykle za dużo "zagadek", ale w tym jest ich masa, a jest przecież nowy, dopiero drugi raz.
 

Blade1984

Książę
index.php

tu masz dwa do zgarnięcia a tutaj 6
b.png,
WIELKA NAGRODA co trzecia nagroda to ulepszenie, dlatego trzeba sobie wszystko dobrze policzyć, bo w łatwy sposób można pożegnać się z kompletem
 

Załączniki

  • a.png
    a.png
    642,7 KB · Wyświetlenia: 181

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Inno nie podaje rozwiązań eventów.
Pozwalamy na własne inwencję nawet z ustawianiem budynków eventowych.

Najkrótszym wytłumaczeniem jak zdobyć jest po prostu matematyka i decyzja gracza.
Mamy ileś ulepszeń z zadań plus z skrzyni (o ile posiadamy)
Ulepszenia zdobywa się dodatkowo za otwarcie kompletu skrzyń jak i jako nagrodę dnia. Nagrodę dnia żeby dostać trzeba realizować zadania w mieście eventowym. Natomiast skrzynie otwiera się po skończonym mieście.

To jaka decyzja będzie gracza musi być jego pomysł lub możliwości. Jak ktoś jest w stanie zrobić mnóstwo miast i tym samym zadań do nagrody dnia to w ten sposób uzupełni braki. Jeżeli ktoś natomiast skupi się na wolniejszym ale oszczędnym rozwoju miasta to może wykupić więcej skrzyń.

Jest zapewne więcej opcji i możliwości realizacji zdobycia ulepszeń. Tutaj wszystko zależy od inwencji graczy czy też czasu jaki są w stanie poświęcić na event.
 

Azulena

Baron
Najkrótszym wytłumaczeniem jak zdobyć jest po prostu matematyka i decyzja gracza.
Ma Pani rację, Pani Natalio, jednak podstawą do użycia matematyki i podjęcia decyzji, jest informacja. To jest kluczowe, nie tylko w grach - wszak żyjemy podobno w wieku Informacji. ;)

chodzi mi o te mini-zadania dotyczace miasta :p po pierwszych 25 byla ulepszajka po kolejnych 25 50 pr, po nastepnych 25swiatynia wiedzy i po kolejnych 25 znowu bedzie ulepszajka xD
Jej... no to po co te dyskusje, czy lepiej tak czy siak, czy inaczej... są konkretne liczby i wszystko jasne. ;)
Ja nic nie muszę liczyć, gra liczy ile zaliczone, a ja muszę się dostosować do tego i już. ;) Czyli zmienić taktykę. Nie miasta są najważniejsze, a zadania. ;) Dobrze, że dopiero drugie robię. ;)
Wielkie dzięki właścicielko ślicznego, czarnego kota. :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie piszcie mi Per Pani... Nie wymagałam tego nigdy.

Natomiast ja lubię jak tutaj są dyskusje na temat jak zrobić event jest tutaj tyle informacji że tylko podziękować za wiedzę i zbadanie eventu.
 

Markiz.

Książę
Nie tylko zadania są ważne. Miasta też. Jeśli nie zdążymy ich zrobić w odpowiedniej ilości, to zadań też będzie mniej wykonanych, a tym samym nagrody przepadną.
 

Azulena

Baron
Tiaaaaa... znam tę stronę, przed każdym eventem linkuję na wątku o evencie w mojej Gildii. Ale niestety, ja sama tego dokładnie nie przeczytam, bo nie znam angielskiego i już z pewnością nie poznam. ;)
To pewnie zdumiewające, ale w moich czasach szkolnych angielski nie był tak popularny u nas, ja chciałam iść do klasy z francuskim, nie było już miejsc, wylądowałam na łacinie... ;/
 

Blade1984

Książę
jeśli ktoś jeszcze nie wie dokładnie jaką strategie obrać to musi sobie dokładnie policzyć ile garnków złota jeszcze zdobędzie, oraz ile jeszcze ulepszeń z mini gierki potrzebuje zdobyć. Ja sobię dokładnie policzyłem i wychodzi że w moim przypadku po skończeniu dzisiaj miasta będę musiał zrobić jeszcze 4 a piąte zacząc i kupić dwa komplety skrzyń. Jeśli miałbym robić same miasta to potrzebowałbym ich 9 ale musiałbym więcej wydawać na kierowników bo inaczej mogłbym nie zdążyć. Pytanie kto ile czego jeszcze potrzebuje i ile garnków złota już wykorzystał.
niestety, ja sama tego dokładnie nie przeczytam, bo nie znam angielskiego i już z pewnością nie poznam.
przecież jest tłumaczenie tej strony ;)
 

Lis Chytrus

Szlachcic zagrodowy
175 mini zadań(3 ulepszenia), 3 komplety skrzyń po ukończeniu miasta(3 ulepszenia), 2 ulepszenia z zadań, 1 z pudła niespodzianki, podstawka budynku z zadań i mamy 10lv. Fajny i prosty event, więcej takich.
 

negatyvv88

Szlachcic zagrodowy
Po zebraniu 8 Q koniczynek nie mogę przejść do kolejnego miasta tylko mi ulepsza. Potem zebrałam 16 Q i dalej mi ulepsza. Nie działa przycisk przejdź do kolejnego tylko kontynuuj. Nie mam możliwości otworzenia nawet tych darmowych skrzynek. Co robię nie tak ?

tak robię i nie działa :(
U mnie to samo. Najwyżej pójdzie do handlarza. Event fajny i nagroda też niczego sobie.
 
Do góry