Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

Borisel

Hrabia
Tak to jest jak zamiast poczytać parę książek , by nauczyć się czytania ze zrozumieniem to pracuje się w "Szlachta nie pracuje" i później wchodzą na rynek pracy bez praktycznych umiejętności radzenia w życiu . By nie było offtopu - event taki sobie , nagroda może być - najwyżej pójdzie do handlarza .
 

aleq

Szlachcic zagrodowy
mam nadzieje ze to ostatnia edycja tego zaje fajnego eventu

projektantów wymienią znowu,

a starzy będą musieli zejść do piwnicy i klikać za kare ten event do końca trwania pandemii
 

Arisei

Baron
haha :) serio troszke smiesza mnie te teksty "dokladnie policzyc, zeby zdazyc"
na becie pierwszy raz robilam ten event ogolnie nie myslac i nie wiedzac o co chodzi... no nie chcialo mi sie doczytac :p zreszta bylam ciekawa jak z marszu wyjdzie i hmm zabraklo mi dwoch ulepszajek. nie mialam ulepszajki ze skrzyni z poprzedniego eventu bo dopiero zaczelam wtedy na becie.
Tu wiem co tam zrobilam zle i mysle ze ta jedna brakujaca ulepszajke to bez problemu wyciagne :) wiec nie ma co biadolic.
 

barypia

Szlachcic zagrodowy
Jak ja zacząłem 1 miasto to było trochę ciekawe, ale aktualnie jestem na 4 i zaczyna to być trochę nudne. Zbieram tylko Celtycki Las ze skrzyń i Świątynię Druidów. Za rok myślę że albo ten event usuną albo dodadzą więcej elementów np. następne fabryki i zrobią jeszcze lepszą nagrodę, np. Szansa na diamenty i 50 pr-ów. Nagroda dla mnie (mam ok. 400 tys. punktów) jest odlotowa, lecz w wyższych epokach to chyba wyrzucę lub przechowam i sprzedam. Aktualnie mam go na pozycji piątej. Zadań zrobiłem już 40.
 

*Bóg

Szlachcic zagrodowy
Cześć. Jak u was ze znajdkami na mapie? Bo mi od wczoraj nic się nie pokazuje ;(
 

mastika

Wicehrabia
Chyba z osiem znajdziek mi dzisiaj miga, po prostu do czasu otrzymania zadania ze znajdźkami, nie zbieram żadnych poza tymi najrzadziej występującymi. Nigdy nie brakuje do zadania :)
 

mastika

Wicehrabia
Wiem, a potem pojawiają się następne :) Serio, jeszcze nie miałem sytuacji, że brakuje mi znajdziek do zadania. I to tak w każdym evencie, od kiedy pojawiło się "zbierz ileś tam zdarzeń losowych", czyli pewno z rok to już będzie.
 

mastika

Wicehrabia
Ano nie wiem, ale stawiam na pewniaki, czyli mieć do zadania, a z mapy na bieżąco ściągać te najcenniejsze. Drzewek, s.o.s, śmieci na plaży czy drzewek z ulic po prostu nie biorę :)
 

Azulena

Baron
Szukałam informacji w wątku o evencie, którą już czytałam, ale nie zapamiętałam dokładnie. Czytam, czytam, nie ma i nie ma. Wpisałam w wyszukiwanie - znalazłam.
Ale czemu nowe wpisy były gdzie indziej, gdzie ja tego najpierw szukałam?! No tak.. ktoś się pomylił i napisał w wątku o ewencie z ubiegłego roku. ;)
A następny za nim i ten stary wątek był na wierzchu.

Natomiast informacja, której szukałam, jest bardzo konkretna i źle, że o tym zapomniałam.. jest tylko 175 mini-zadanek i chyba już mam po evencie. Tzn. po pełnym budynku. :(
 

Azulena

Baron
175 mini zadań(3 ulepszenia), 3 komplety skrzyń po ukończeniu miasta(3 ulepszenia), 2 ulepszenia z zadań, 1 z pudła niespodzianki, podstawka budynku z zadań i mamy 10lv. Fajny i prosty event, więcej takich.

Może nie "tylko" ... może chodzi o to, że tyle wystarczy.... nie lubię tego eventu!! ;< :p
 

Markiz.

Książę
Jak zrobisz więcej mini zadań z 4/5/6/7/8/9/10 miast to nie potrzebujesz otwierać wszystkich skrzyń po każdym, a też dostaniesz komplet ulepszeń
 

Arisei

Baron
Chyba z osiem znajdziek mi dzisiaj miga, po prostu do czasu otrzymania zadania ze znajdźkami, nie zbieram żadnych poza tymi najrzadziej występującymi. Nigdy nie brakuje do zadania :)
no i po co? obecnie pozostaje jeszcze ponad tydzien do konca eventu, wiekszosc pewnie jest na bierzaco i moze juz robic jedno zadanie dziennie czyli spokojnie znajdzki sie pojawia bez zostawiania ich wczesniej na mapie i tracenia nagrod za nie. Wczoraj kolejny raz mialam 500 garncow z jakiejs niepozornej znajdzki, glupota byloby to omijac i pozwolic im znikac.
Poza tym zawsze mozna sprawdzic zadania do przodu i majac takie cisnienie po prostu zostawic tyle znajdziek ile potrzeba.
 

Blade1984

Książę
Ja ze znajdek mialem juz okolo 2k garnkow zlota, 3 razy po 500 i kilka drobnych, a kilka takich smieci dziennie w miescie jest wcale nie rozumiem jaki jest sens zostawiac je i czekac, zwlaszcza że po 24h znikaja.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Ja ze znajdek mialem juz okolo 2k garnkow zlota, 3 razy po 500 i kilka drobnych, a kilka takich smieci dziennie w miescie jest wcale nie rozumiem jaki jest sens zostawiac je i czekac, zwlaszcza że po 24h znikaja.
Gdzie sie takie "krzaki" kupuje? W moich "juz" znalazlem jakieś 200 garnców max 20 za jednym razem :(
 
haha :) serio troszke smiesza mnie te teksty "dokladnie policzyc, zeby zdazyc"
na becie pierwszy raz robilam ten event ogolnie nie myslac i nie wiedzac o co chodzi... no nie chcialo mi sie doczytac :p zreszta bylam ciekawa jak z marszu wyjdzie i hmm zabraklo mi dwoch ulepszajek. nie mialam ulepszajki ze skrzyni z poprzedniego eventu bo dopiero zaczelam wtedy na becie.
Tu wiem co tam zrobilam zle i mysle ze ta jedna brakujaca ulepszajke to bez problemu wyciagne :) wiec nie ma co biadolic.

W poprzedniej edycji tego eventu, bez ulepszenia ze skrzyni, rzeczywiście musiałam się pilnować i odpowiednio kończyć, żeby zebrać cały zestaw. Ale w tej edycji, mając jedno ulepszenie ze skrzyni, jestem o tydzień do przodu :D Zostało mi do zrobienia 25 zadań z ostatniego miasta na przedostatnie ulepszenie, a ostatnie dostanę z serii zadań. Skończę tym samym tydzień przed czasem. Naprawdę potrzebne jest tyle dziesiątek postów z instrukcjami? :?
 
Do góry