Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
W strategii dla bogatych:
4, 4;
3, 2, 3, 2, 2;
300, 300, 50
Zrobienie miasta zajmuje mniej niż jeden dzień.
1613721611345.png

Oczywiście bez przyspieszania.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
W poprzednim evencie zrobiłam 14 miast. Więc da się...
Tylko ze nie zdobyłam jednego ulepszenia, nie wiem jak tego dokonałam :haha:
 

Markiz.

Książę
Na pewno otworzyłeś/łaś komplet skrzyń przed przejściem do kolejnego miasta? U mnie zestaw się pojawił w inwentarzu.
 

aza III

Wójt
Tak, wszystkie 6 skrzyń otworzyłem.
Brakuje mi jednego ulepszenia. Powinienem mieć podstawę za 5 zadań oraz dwa ulepszenia (po skrzyniach i za 25 mini zadań). A mam podstawie i jedno ulepszenie.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jest "Pakiet ulepszeń" i "zestaw" więc sprawdź w torbie
W torbie lepiej nie sprawdzać, tam można się zgubić ;)

Tak, wszystkie 6 skrzyń otworzyłem.
Brakuje mi jednego ulepszenia. Powinienem mieć podstawę za 5 zadań oraz dwa ulepszenia (po skrzyniach i za 25 mini zadań). A mam podstawie i jedno ulepszenie.
Natomiast sugestia co do gry słów Pakiet a Zastaw powyżej jest jak najbardziej trafna.
 

aza III

Wójt
Natalia znasz się na rzeczy:). Faktycznie, pakiet i zestaw oddzielnie. Czyli są 3.powininem cię ozlocic:)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
" Jednak po pewnym czasie Paddy nie będzie miał już więcej zadań do wykonania. Gdy dojdziecie do tego punktu, należy kliknąć przycisk "Następny etap" w prawym dolnym rogu ekranu, aby przejść do planszy ze skrzyniami z nagrodami. Z odrobiną irlandzkiego szczęścia możecie zgarnąć dla siebie fantastyczne nagrody z każdej skrzyni. "
To cytat z ogłoszenia o evencie... Wczoraj miałam trochę nadliczbowych koniczynek (po kilku godzinach nieobecności w grze), wykonałam ostatnie zadanie i... nic! Nigdzie mnie nie przekierował przycisk "Kontynuuj" (Przycisku "Kolejny etap" nie było). Zebrałam kolejne 8Q koniczynek i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zadziałało. Przyszło mi do głowy skontaktować się z supportem.
Otrzymałam odpowiedź: Żeby przejść do następnego miasta musi Pani ukończyć serię zadań lub uzbierać odpowiednią ilość koniczyny.
Próba jakiegokolwiek wyjaśnienia skończyła się informacją: " W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do ponownego kontaktu. " i zgłoszenie otrzymało status "odpowiedź została udzielona".
Wnioski pozostawiam bez dodatkowych komentarzy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wydaje się, że zakończenie miasta kosztuje 8,4Q i ilość wykonanych zadań nie ma znaczenia.

Czy jestem w błędzie?
 

bartecki6

Szlachcic zagrodowy
Trochę mało informacji jak na wnioski. Czym są "nadliczbowe koniczynki" ? (Ile dokładnie?, powyżej 8,4 Q?). Jak dla mnie wszystko brzmi jak problemy z połączeniem internetowym albo przeglądarką, nic więcej. Same ogłoszenie wygląda jak tłumaczone słowo po słowie, a tekst pierwotny zawiera błędy. Najprawdopodobniej piszący ten tekst nie gra w tą grę i sam nie wie na czym polega event, tak samo jak ci od przybliżenia po ustawieniu produkcji.

Nie wiem czemu wszystkie komentarzy kierujecie do polskiego supportu, pomimo tego, że błędy wykonują Niemiaszki. :) Ewentualnie Anglicy, bo pierwsze posty o eventach są na Forum beta, które jest po angielsku.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wydaje się, że zakończenie miasta kosztuje 8,4Q i ilość wykonanych zadań nie ma znaczenia.
Dokładnie tak. Tylko Support chyba o tym nie wie :haha:

Nie wiem czemu wszystkie komentarzy kierujecie do polskiego supportu, pomimo tego, że błędy wykonują Niemiaszki. :) Ewentualnie Anglicy, bo pierwsze posty o eventach są na Forum beta, które jest po angielsku.
Pisałam do polskiego supportu :p
Trochę mało informacji jak na wnioski. Czym są "nadliczbowe koniczynki" ? (Ile dokładnie?, powyżej 8,4 Q?).
Trochę więcej, ale to nie ma najmniejszego znaczenia, bo zużyłam je na wykonanie ostatniego zadania. Kluczowy jest spójnik "lub" w informacji supportera, który powinien być zastąpiony przez "i", a właściwie odpowiedź powinna brzmieć tak, jak napisał @kasia2389
 
Ostatnia edycja:

Margolka

Szlachcic zagrodowy
Po zebraniu 8 Q koniczynek nie mogę przejść do kolejnego miasta tylko mi ulepsza. Potem zebrałam 16 Q i dalej mi ulepsza. Nie działa przycisk przejdź do kolejnego tylko kontynuuj. Nie mam mozliwości otworzenia nawet tych darmowych skrzynek. Co robie nie tak ?
 
Do góry