Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

mastika

Wicehrabia
@Fatherland , tak, prawdopodobnie to właśnie spaprałem. Zebrałem komplet skrzyń po pierwszym mieście licząc, że z zadań i nagród uzbieram resztę, to no się przeliczyłem :)
 

Azulena

Baron
Wczoraj kolejny raz mialam 500 garncow z jakiejs niepozornej znajdzki
Wooooow.... ja przez cały event dwa (DWA!) razy miałam po 100 garnków złota, po 10 garnków raz dziennie NIE każdego dnia. :( ;<
Może Ty masz jakieś układy z supportem? Albo ja się za często narażam - jak ktoś tu wyżej sugeruje. ;) :D :haha:
 

Markiz.

Książę
To jest tak zwana "losowość" wg Inno. Jednemu da, to drugi musi nie dostać lub dostać mniej ;) Tak samo jak "losowanie" nagród np w evencie Bowl. Niektórzy dostawali 20+ nagród dnia, a inni <10 z takiej samej ilości piłek.
Może trzeba było często wchodzić i zbierać wszystkie znajdki, żeby mieć większą szansę, że nie przepadnie właśnie ta w której było 500 garnków
 

Hamiltonian

Szlachcic zagrodowy
Witam,

Biorąc pod uwagę, że jest się na bieżąco z zadaniami - wiecie może czy w tym evencie będzie do zdobycia jeszcze 150 garnków za zadanie + 100 za dzienne wejście do gry czy może za dzienne wejście będzie jeszcze do zdobycia 200 garnków? Tzn. jak jest z tym niepełnym dniem?
 

Jake Long

Baron
Garnki lecą tylko za misje z linii głównej zadań z eventów, codziennego logowania, timestampów (zrobionych 20 i 45 zadań), z newslettera oraz ze śmieci wokół wioski (jeśli się nie mylę w ilości: 10, 20, 50, 100, 200, 500). Przy czym chyba 500 można znaleźć tylko raz na koncie na danym świecie.
 

Fatherland

Książę
Właśnie sobie przypomniałem, że ten event jeszcze trwa... W sumie, to żałuję że sobie przypomniałem... Po kij tak długie te eventy... To nie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, że się to da oglądać tak długo...
 

MoodyClaim

Szlachcic zagrodowy
Właśnie sobie przypomniałem, że ten event jeszcze trwa... W sumie, to żałuję że sobie przypomniałem... Po kij tak długie te eventy... To nie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, że się to da oglądać tak długo...
Juz koncoweczka :D Zadanka mam wszystkie wykonane, druida na 7 poziomie niestety. Teraz klikam sobie chyba 8 albo 9 miasto, cześć juz manualnie bo brak garnków złota, ale szansa na mniejsze nagrody kusi.

Trochę się zawiodłem, że szło tak dobrze, ale i tak nie udało sie dojść do 10 lvl druidzkiej świątyni. Ogólnie cieszę się, że event się kończy, bo jest dość absorbujący
 

Midi

Baronet
Event wg. mnie dobrze zrobiony - wymagał zaangażowania ale w zamian dawał sporo nagród a głowna nagroda na 10lvl zacna - więc oby więcej takich eventów
 

Blade1984

Książę
No i koniec, komplet ulepszen do maxa i jedno w zapasie;) narazie poleży w inwentarzu i poczeka na swoja kolej do postawienia ;)
 

Feandil

Wójt
Dla mnie też koniec. Niestety jak się wydawało jak debil garnuchy na niepotrzebnych kierowników przez pierwsze trzy miasta, zamiast ogarnąć najpierw temat,, to się kończy z 9 poziomem głównej nagrody.
A już tak blisko do 10-tego upka...

event sp.png
 

Hamiltonian

Szlachcic zagrodowy
Garnki lecą tylko za misje z linii głównej zadań z eventów, codziennego logowania, timestampów (zrobionych 20 i 45 zadań), z newslettera oraz ze śmieci wokół wioski (jeśli się nie mylę w ilości: 10, 20, 50, 100, 200, 500). Przy czym chyba 500 można znaleźć tylko raz na koncie na danym świecie.
bzdura, mialam conajmniej 2 razy na jednym swiecie.

@Hamiltonian dokladnie tak jak myslisz 150 za ostatnie zadanie i po polnocy 100 i 24h pozniej kolejne 100 powinno byc.

Dzięki za odpowiedzi :)
 

Robert.

Szlachcic zagrodowy
Pytanie do zespołu Foe Team ,czy planujecie udostępnić ulepszenie budynku druidzkiej światyni np. u handlarza ,evencie
 

Robert.

Szlachcic zagrodowy
Ponawiam pytanie ,bo nikt z zespołu FOE ,nie udzielił odpowiedzi :)

" Pytanie do zespołu Foe Team ,czy planujecie udostępnić ulepszenie budynku druidzkiej światyni np. u handlarza ,evencie "
 
Do góry