Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

Markiz.

Książę
Napisałem "Może nie opłaca się "pyskować" do supportu.", co oznacza:
1) może się opłaca
2) może się nie opłaca
Przestań proszę, wciskać w moje usta coś czego nie powiedziałem.
 
Naprawdę bierzesz to na poważnie. Próbowałeś może wyjąć kij z pewnej części ciała?
Nie sądzę by support miał jakikolwiek wpływ na pojawianie się oraz nagrody ze zdarzeń losowych.

Bo i z całą pewnością nie ma. Wszystko zależy od jakiegoś zewnętrznego algorytmu lub wewnętrznego szczęścia. Mi osobiście raz przychodzi czekać godzinami na jakieś zdarzenia, a innym razem 4 razy z rzędu, w odstępach kilku sekund, pojawiają mi się po 3 zdarzenia w tych samych miejscach. Co nie zmienia faktu, że częstotliwość wypadania garnków to już wyższy poziom szczęścia lub jego braku, bo raz trafię 200 i 100 raz za razem, a potem przez 40 zdarzeń nic, aż w końcu uraczą mnie 10 garnkami.
 

anaconda8

Baron
Robię pierwszy raz event typu Dzień Św. Patryka i tak sobie myślę że gdyby każde miasto było inne to wszystko byłoby znacznie ciekawsze. Oczywiście zawsze można ponarzekać na to czy tamto więc powiem jeszcze dla równowagi że event nie jest taki zły ;). Trochę matematycznych umiejętności się przydaje ale jak już wszystko ustawisz to koniczynki same się zbierają.
 

negatyvv88

Szlachcic zagrodowy
Wybaczcie, że taki nieogar się tu odezwał. Ręce Wam opadły ok. Udzielać się już nie będę. Dajcie mi bana na odchodne to sobie książki poczytam.
 

MarianOkrk

Szlachcic
Ten event można spokojnie zrobić nie tylko z kompletną nagrodą, a wręcz z zapasem. Kończę 5 miasto i zostanie mi do zdobycia już tylko ulepszenie z zadań, a jest jeszcze 9 dni do końca. Jak ktoś miał szczęście ze znajdźkami to już pewnie ma komplet. Ja trafiłem max 100.
 

Blade1984

Książę
Ja dzisiaj kończe miasto, kupuje komplet szkrzyń i zostaną mi 4 zadania w następnym mieście żeby był komplet, no i oczywiście zadania dzienne z linii głównej eventu ale to nie będzie problem ;)
 

Fatherland

Książę
ja dzisiaj kończę 5 miasto i koniec eventu, nagrodę kompletna + linia zadań. Na więcej nagród nie było czasu, bo trzeba jeszcze pracować. Kilka dni stało miasto, bo nie chciało mi się klikać.
 

Arisei

Baron
tez juz max lvl od paru dni. nie wiem czy kolejne ulepszajki zostawic czy sprzedac bo pewnie szybko w antykach sie nie pojawia.
 

Borisel

Hrabia
Ja to mam pecha do znajdźek - nie udało mi się trafić więcej niż 20 złota . Jednakże jak ukończę linię zadań z miasta oraz ulepszenie za zakończenie questów eventowych - to będę miał max lvl . Więc nie jest źle - nawet udało mi się zdobyć ulepszenie zestawu lasu druida z zeszłego roku , gdzie mi brakowało jednego ulepszenia . Więc jest cacy
 

mastika

Wicehrabia
A ja coś musiałem zawalić po drodze i jakbym nie liczył, maxa nie będzie. Trochę szkoda, ale przynajmniej te 20 kratek zostanie w kieszeni :)
 

chemik12

Wicehrabia
Jeśli logowałeś się codziennie, zadania robiłeś na bieżąco a w mini grze rozsądnie wydawałeś złoto to nie ma możliwości byś nie zdobył budynek na maxa. Coś po drodze musiałeś zrobić nie tak. U mnie na wszystkich 4 światach będzie na maxa :)
 

mastika

Wicehrabia
@chemik12 , no właśnie tak mówi teoria. W mini grze mam zapas jeszcze prawie 2k garnców, zadań w miastach robię 35 - 37 zanim przejdę dalej, jestem w trakcie piątego miasta, linia zadań eventowych na bieżąco. Mam podstawkę, trzy rozszerzenia, zestaw i pudło. Kolejne rozszerzenie nagrody jest właśnie w trakcie zdobywania (za zadania w gierce), do tego ostatnie za zadania eventowe. No jak bym się nie gimnastykował, wyżej niż do ósmego poziomu nie podniosę. Czyli coś gdzieś sknociłem :)
 

Markiz.

Książę
Ale po co aż tak dużo zadań? Tracisz i czas i garnki. 32-34 spokojnie wystarcza w zależności od miasteczka.
 

Fatherland

Książę
Przy takiej ilości zadań jak chciałeś robić, przy tej ilości ukończonych miast, to lepiej wtedy po pierwszych trzech otwierać komplet skrzyń aby dostać po jednym ulepszeniu. Być może wtedy gdzieś na 3 mieście byś musiał kilka dni poczekać na złoto z kamienia milowego linii zadań, ale i tak byś miał już komplet, na 4 mieście już tylko darmową skrzynkę, zadań wtedy ze 30/32 i max na 5 ostatnie ulepszenie z mini zadań by wpadło. I od kilku dni dobrych już byś się nudził i czekał na koniec linii głównej. Generalnie, taka opcja robienia eventu jest dużo łatwiejsza, nie wymaga siedzenia i można nawet kilka dni nie robić nic ;) a potem się nudzić... Więc błąd zrobiłeś tylko nie otwierając kompletu skrzyń w takim układzie miast i zadań jaki obrałes.
 

Blade1984

Książę
Ja czekam tylko na zakonczenie linii zadań codziennych i bedzie max ale zrobiłem tak jak Fatherland napisał z tym że ja kupiłem po dwóch miastach po komplecie skrzyn.
 

Devine111

Baron
Ja mam aktualnie 9 poziom. Zdobędę jeszcze minimum 2 ulepszenia, jedno w wyniku zadań, drugiego gdy kupie komplecik skrzyń w mieście. Raz kupiłem wszystkie skrzynki, a tak robiłem dużo miast.
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Mam na jednym świecie max budynek od wczoraj. Miasteczka robiłem albo z wszystkimi skrzyniami, albo z jedną - w zależności od tego ile miałem garnków. Gdybym się sprężył, to miałbym na koniec ze 2-3 ulepszenia w zapasie, ale nie chce mi się i będzie jedno, za ostatnie zadanie.
 

smerfova

Baron
Ja sobie skopałam event. Na początku kupiłam 4 skrzynie i poszłam dalej, bo myślałam, że po kolejnym mieście zostaną mi tylko 2 do otwarcia, a nie że się zresetuje... No i kupowałam na początku większość kierowników na maksa, tracąc głupio złoto. Głupia byłam...
 
Do góry