Dzień Św. Patryka 2021 - komentarze

Dark Raider

Baronet
Się chyba machneliście z opisem świątyni druida. Ikonka obrazu obrony w ataku tak nie wygląda . Czyżby głównodowodzący nie wie co pisze ?
 

OlaLuv

Szlachcic zagrodowy
koszmarny event,produkowanie koniczynki,stawianie fabryczek i kursowanie statkiem,odpadam i nagroda też mało warta
jakoś nie mam zapału do robienia tego eventu,ale powodzenia dla tych co podejmą wyzwanie :)
 

bartecki6

Szlachcic zagrodowy
Taaa. Nigdy was nie zrozumiem. Szansa na 25 pr dziennie z budynku 5x4 jest nic nie warta. Lepiej jest przez 2 miesiące jedynie wpłacać pr'y, aby potem znowu czekać, na postawienie kolejnej perły.
 

OlaLuv

Szlachcic zagrodowy
wyraziłam tylko swoje zdanie na temat eventu,bo już kiedyś go przechodziłam,tym razem jest tylko inna nagroda
nikogo nie obrażając,a tu od razu takie nieprzychylne komentarze,ech smutne to jest
Powodzenia dla Tych co powalczą z eventem :)
 

Selfir

Szlachcic
Zapraszam do Poradnika o evencie Sw Patryka. Prezentuje moja taktyke, porady co i jak robic zeby efektywnie i szybko zdobywac nagrody.

 

Marik

Książę
Jak to jest że zazwyczaj wokół miasta jest pełno śmieci, przychodzi event to nigdy ich nie ma? Niezbyt miłe te celowe działanie
 
Ostatnia edycja:

Dobrosz Shyduo

Szlachcic
Zasadnicze pytanie. Zrobie 38 zadan i zbiore odpowiednia ilosc chwastów. Ale pasek wielkiej nagrody mam w połowie. Po rozpoczeciu nowego miasta pasek sie zresetuje?
 

mayder

Baronet
Pierwszy raz robię ten event i trochę się go obawiałem bo odkąd zacząłem grać to każdy straszył i go przeklinał, a okazuje się całkiem fajny i nagroda główna też jest ok. Najlepsze w nim jest to że można dostosować rozgrywkę do własnego stylu gry. Można spędzać więcej czasu i klikać, ale też można na spokojnie prawie nic nie robiąc.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Takie to są dylematy młodego Waltera, na co i na garnków wydać, by starczyło na cały ewent i zrobienie maksymalnej ilości zadań.
Oczywiście posiadaczy farm studni to nie dotyczy, ich stać.

robisz max 34 zadania port/statek na 250, fajerwerki na 40 i czekasz 1 dzień, aż nazbierasz 8,4Q koniczyn
Bardziej po 300.
Jeszcze poziomy kierowników są ważne bo na nie zużywa się garnki złota.
Do wykonania wszystkich zadań potrzebne są poziomy:
4, 4;
3, 2, 3, 2, 2;
ostatnie 3 zadania są praktycznie nie do zrobienia oczywiście to tylko kwestia czasu.

1613678338171.png
 
Ostatnia edycja:

aza III

Wójt
A nie lepiej zrobić jakieś 25 zadań i przejść do następnego miasta zamiast wydawać garnki na trenerów?
 

hddk

Hrabia
Ja robię festyn i statek na 300 lvl. Ulepszenie z 250 na 300 zajmie noc i potem rano zacznę zbierać 8.4Q i po południu skończę. W pierwszym mieście robię 33 lub 34 zadania, 670 złota na kierowników (poziomy kolejno 3 2 ; 3 2 3 2 1). W 1,5-2 dni robię miasto, potrzebuję niecałych 6 miast, więc 20 dni eventu w zupełności wystarczy.
 

Neverwin

Rycerz
Ja robię festyn i statek na 300 lvl. Ulepszenie z 250 na 300 zajmie noc i potem rano zacznę zbierać 8.4Q i po południu skończę. W pierwszym mieście robię 33 lub 34 zadania, 670 złota na kierowników (poziomy kolejno 3 2 ; 3 2 3 2 1). W 1,5-2 dni robię miasto, potrzebuję niecałych 6 miast, więc 20 dni eventu w zupełności wystarczy.
Statek i festiwal na 300 to 5.2 Q do tego fajerwerki na rozsadny poziom - 50 i sie robi 6Q to juz wole poczekac 8h i skonczyc miasto niz wydac to bez sensu bo zadan to nie zrobi i sie cieszyc ze mam 8Q zbioru w 8h
 

hddk

Hrabia
Mechanika eventu jest i tak identyczna jak rok temu, te same koszty, te same mini-zadania... W tym roku jest o 1 up mniej do zdobycia, bo był darmowy w pudełku. Rok temu spokojnie dało radę zrobić maksa, więc w tym roku jak byś nie robił, to trzeba się postarać żeby maksa nie mieć :)

A strategii jest kilka, zależy kto jak gra. Może robić 6 miast i 3 komplety skrzyń, a można wydać więcej złota na kierowników, wyrobić 9-10 miast i zgarnąć 1 komplet skrzyń. Plus strategie pośrednie.
 
Do góry