Dzień Św. Patryka 2020 - komentarze

DeletedUser22071

Guest
Ech, widzisz, jak ciężko było odpowiedzieć. Ciężko przeoczyć, że ktoś mógł nie zrozumieć "prostych poleceń"
zgadza sie , tez odbierałem ten napis tak ze musze rozbudowac miasto i zebrac 8,4 Q zeby przejsc dalej ....
 

hddk

Hrabia
Mam pytanko, chyba nie ma potrzeby kończenia wszystkich zadań żeby przejść do następnego miasta?
To dlaczego, mimo że mam grubo ponad 8.4Q koniczynek, nie mam możliwości zmienić miasta?
Może tutaj mi moderator odpowie, bo suport milczy.
Nie ma potrzeby. Jeśli na liczniku po lewej u góry masz 8.4Q, to klikasz na dole po prawej Kontynuuj i przechodzisz do sklepu za skrzyniami.
 

hddk

Hrabia
Sumarycznie to jedno, a do ukończenia miasta masz mieć 8.4Q na stanie, by zapłacić za ukończenie.
 

DeletedUser2383

Guest
Ten pierwszy screen to jakiś eksperyment ?
Po co zbierasz 38,5Q koniczynek skoro po 8,4 zmienia się miasto.


Dla zabawy. Próbuję wycisnąć z 1 miasta jak najwięcej. Zobaczyć jakie są bonusy za wyższe poziomy itp. Nie wiadomo, czy w przyszłości nie przyjdzie nam się mierzyć z eventem, gdzie będzie jeszcze bardziej złożone "miasto" lub trzeba będzie zdobywać poziomy i za określona ilość wyprodukowanych towarów będzie się wykupywało kolejne nagrody.

1582400889393.png

p.s.
Spójrzcie na ostatnie zadanie 75 poziom fabryki sztucznych ogni... za 8,4Q mogę ją z 60 poziomu podnieść na 69. To jakie chore ilości koniczynek trzeba wyprodukować by mieć 75?

Totalnie nie zbalansowany event.

Moim zdaniem powinna być opcja, że jeśli skończę miasto za te 8,4Q to nie dostaje żadnego bonusu przy następnym, ale jeśli poczekam i np. zbiorę 25Q, to mam bonus w postaci: 1-szego poziomu kierownika na start / obniżonego kosztu kierowników/ bonusu do produkcji... cokolwiek... jak w każdym innym clikerze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22071

Guest
Ile razy mogę przechodzić do kolejnego miasta ? jest jakieś ograniczenie ? czy bez ograniczenia
 

Markiz.

Książę
Mam zadanie: "ulepsz kierownika stoczni do poziomu 4". Gdzie takiego można znaleźć?
Pewnie chodzi o kierownika portu, ale w następnej aktualizacji na pewno dzielni programiści poprawią, zamiast zająć się wprowadzeniem zbiorów na apce za diamenty.
 

OliverJr.

Hrabia
Czy da się w ogóle uzyskać 2 poziom zestawu bez diaksów? Jest gdzieś jakieś info jak?
Tak, da się, info jak to zrobić jest w tym temacie
A czy wogóle warto go rozpoczynać , mam tu na myśli nagrodę główną .Najceniejsza rzecza w tej grze jest teren , zatem jak sie maja te wszystkie nagrody ,bonusy z celtyckiego lasu do zajmowanego terenu ? Czy warto toto zbierac i stawiać?
Zamienisz za jedne tarasy ;)
 

DeletedUser20434

Guest
Mam jakiś błąd, czy w trzecim mieście zadania są nieprzetłumaczone?
 

DeletedUser20282

Guest
@Rutrr I bardzo dobrze, że chociaż jedna osoba próbuje robić event tak jak wydawałoby się trzeba robić ( czyli masz zadania do wykonania, więc dążysz do ich zrobienia). Jeśli ( a zapewne tak będzie) nie starczy Ci to, aby uzyskać cały budynek eventowy na 2 lvl to projektanci tego eventu powinni się puknąć w czoło...
 

DeletedUser22071

Guest
1. Ulepszać tyle, ile wymagają tego zadania
2. Najlepiej do 250 lub 300
3. Przed zmianą miasta najlepiej zrobić jak najwięcej zadań. Jeśli są zbyt czasochłonne, lepiej brać się za nowe miasto. Obowiązkowo 1900 garnców złota przed zmianą miasta, żeby otworzyć wszystkie skrzynie i zdobyć zestaw celtyckiego lasu.
Ciekawe skąd tyle garów nazbierać , bo jakoś ja tego nie widzę, chyba ze chodziło Tobie o kupno , wtedy tak
 

Valhan

Wójt
Mam pytanie do lepiej obeznanych z eventem. Jeżeli ukończyłem pierwsze miasto i wykupiłem powiedzmy 9 skrzyń ( na tyle wystarczyło garnców) to czy przy kończeniu drugiego miasta te pozostałe 3 skrzynie będą mi zaliczone? Czy od nowa będę musiał wykupować 6 skrzyń żeby zdobyć element zestawu celtyckiego ?
 

DeletedUser20434

Guest
Mam pytanie do lepiej obeznanych z eventem. Jeżeli ukończyłem pierwsze miasto i wykupiłem powiedzmy 9 skrzyń ( na tyle wystarczyło garnców) to czy przy kończeniu drugiego miasta te pozostałe 3 skrzynie będą mi zaliczone? Czy od nowa będę musiał wykupować 6 skrzyń żeby zdobyć element zestawu celtyckiego ?
Skrzynie są resetowane.
Jeśli polujesz na cały zestaw, to kupuj TYLKO pierwsze 6 skrzyń.
 

Azzie

Baron
Faktem jest, że przydałyby się ze 2 eventy w roku, gdzie dałoby się wygrać rozszerzenie terenu. Choć jeden...
 

DeletedUser22071

Guest
Z zadań i codzienniego logowania jest 11200
jakoś to nie wychodzi mi ( czy wszyscy maja zadania , które robią sie w mieście jednakowe ? ) fakt ze w pierwszym miescie poleciałem zaduzo i zrobiłem stocznie i transport na maksa i jak p;rzechodziłem do drugiego tomiałem zaledwie skonczone 14
Skrzynie są resetowane.
Jeśli polujesz na cały zestaw, to kupuj TYLKO pierwsze 6 skrzyń.
Chodzi o pierwszze
Do zebrania mamy 11200(zadania+logowanie) + 500(email) + 300(z wydarzeń, lekko więcej wpadnie, zwłaszcza że można trafić po 200 czy nawet 500) daje nam to co najmniej 12000, dla tylu proste obliczenia. 4 zestawy skrzyń 4x1900 = 7600, zostaje 4400 na miasta. Potrzeba 175 zadań zrobić łącznie, w 6 miastach się lekko zamknie temat. Daje nam to 4400/6 = 733 do wydania na miasto. Na tą chwilę mam zrobione 31 zadań w pierwszym i wydane 580. Bez problemu da się skompletować pełny zestaw, byle kontrolować wydatki :)
w pierwszym mieście nie udało sie mi wydac te 580 a duzoi duzo wiecej ( nie wiem jak tez zadania czy wszyscy maja jednakowe, czy to losowo wpada, bo czesto miałem ulepszenia kierownikow, lub uzbieranie jakiejs produkcji lub ulepszenie tej produkcji, a co za tym idzie to zeby uzbierac wiecej to trzeba ulepszyc , a do tego jak mała produkcja to nawet jezeli duze transporty i wymiana to wtedy czasowo długo trwa ;/....
 

DeletedUser20434

Guest
@Saszyk zadania są takie same dla wszystkich. Jeśli kierownik nie blokuje innych zadań, to po co go ulepszać? Nie trzeba robić wszystkich dostępnych zadań.
 
Do góry