Dzień Św. Patryka 2020 - komentarze

DeletedUser22995

Guest
Ma ktoś rozpisk nagród co każde 25 zadań? :) Byłbym wdzięczny :)
 

DeletedUser15827

Guest
Odpuszczam. Nie ma nic wartego, brak nagród za zadania (tylko garnki) dupne nagrody ze skrzynek.szkoda czasu i surowców, które trzeba dać na te garnki
 

DonJon

Rycerz
Nawet jakby nagrodą było codziennie 100 diamentów to zawsze znalazłby się ktoś z marudzeniem "dlaczego nie 105 ?"
Problem z tym eventem jest taki, że jak nie robiłeś od początku to nie masz szans zdobyć całego ogrodu na 2 lvl. I to musisz być przyspawany do gry za każdym razem jak zaczynasz wioskę. Dlatego nawet i 105 diamentów to by było dla mnie za mało i nie robię go dlatego nigdzie, bo szkoda czasu.
 

ISsKRA

Szlachcic
Ja na początku myślałam że będę mieć tylko podstawę na 1 lvl... I dla mnie to był pełen sukces :) warty postawienia, nie ze względu na Pr, tylko na obronę jednostek w ataku... Tylko to się ostatnio liczy (bo szybciej postawić budynek niż wybudować parę poziomów pereł).... Okazuje się że prawdopodobnie będę mieć 3 (jak się uda 4) budynki na 2 lvl I to bez jakiegoś specjalnego "pocenia się"
Dla mnie event udany i pierwszy taki "inny" odkąd gram
 

hddk

Hrabia
Poprzednia formuła eventu karnawałowego była krytykowana za "podwójną losowość", tzn. najpierw za kupony można było wygrać floreny (lub nie), a dopiero potem za floreny można było trafić w skrzyni nagrodę dnia (lub nie). W tym roku Inno poszło do bólu w drugą stronę i wyeliminowało wszelką losowość na rzecz klikanki :) Jednym graczom to bardziej przypasowało, innym zupełnie nie :) Sam dam radę na spokojnie zrobić zestaw na lvl 2, ale i tak uważam to za zbyt czasochłonne. Wolę eventy, gdzie robię zadania w głównej grze, a do okna eventowego wchodzę 2-4 razy i wydaję walutę.

Inna sprawa, że można odpuścić podnoszenie 2 elementów zestawu, które dają PRy i podnieść tylko te 3, które dają bonusy do ataku i obrony. Taki zestaw i tak się opłaci bardziej niż tarasy, a zdobycie go jest możliwe, jak wspomniała @Iskiereczka25 bez "pocenia się" :)
 

chemik12

Wicehrabia
Fakt, więcej klikania. I trzeba od samego początku do końca logować się codziennie. Zawsze to coś innego - nie raz były zarzuty ,że formuła cały czas ta sama. I za to brawo. Ale też minus taki ,że bardzo dużo czasu zajmuje i robię go tylko na swoim głównym świecie.
 

DeletedUser15827

Guest
Jak mamy żyć z tą informacją? 14PR + 20Towarów + bonusy do ataku i obrony, dalej mało. Piłeś nie pisz
A wiesz ile mnie obchodzi to jak masz z tym żyć?
kilka bonusów za 30 pól - dwa poziomy w rakiecie i jakieś perle dającej towary bez zawalania miasta.
Nie myślisz - nie pisz.
 
Jakby każdy, kto myśli inaczej niż reszta, miał nie pisać, milczelibyśmy wszyscy, a forum przestałoby istnieć. Z zestawami i budynkami z eventów jest tak, że każdy ma inne zdanie o nich. Jeden się zachwyci, bo piękne, i postawi je choćby miał coś usunąć (jak ja), inny doceni bonusy do ataku i obrony i to one będą tym punktem, dzięki którym postanowi zestaw złożyć. Jeszcze inny doceni towary i PR, choć np. atak czy obrona są mu nieprzydatne. A przyjdą i tacy, którzy zarzucą zbyt dużą wielkość zestawu, bo nie mają miejsca na niego, a to z różnych powodów (jeden ma miasto zawalone świątyniami, inny kolekcjonuje perły, a inny tylko budynki eventowe, których ma już za dużo). Ale najgorsi są ci, którzy grają dla.... sama nie wiem dla jakiej idei, skoro rugają z góry na dół każdą zmianę, każdy event, wszystkie ulepszenia i modyfikacje, czy są dobre czy nie, każdą radę, opinię, graczy i ich miasta.

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że jeden lubi jak mu Cyganie grają, drugi jak mu stopy śmierdzą.
 

DeletedUser15827

Guest
Jakby każdy, kto myśli inaczej niż reszta, miał nie pisać, milczelibyśmy wszyscy, a forum przestałoby istnieć. Z zestawami i budynkami z eventów jest tak, że każdy ma inne zdanie o nich. Jeden się zachwyci, bo piękne, i postawi je choćby miał coś usunąć (jak ja), inny doceni bonusy do ataku i obrony i to one będą tym punktem, dzięki którym postanowi zestaw złożyć. Jeszcze inny doceni towary i PR, choć np. atak czy obrona są mu nieprzydatne. A przyjdą i tacy, którzy zarzucą zbyt dużą wielkość zestawu, bo nie mają miejsca na niego, a to z różnych powodów (jeden ma miasto zawalone świątyniami, inny kolekcjonuje perły, a inny tylko budynki eventowe, których ma już za dużo). Ale najgorsi są ci, którzy grają dla.... sama nie wiem dla jakiej idei, skoro rugają z góry na dół każdą zmianę, każdy event, wszystkie ulepszenia i modyfikacje, czy są dobre czy nie, każdą radę, opinię, graczy i ich miasta.

Ktoś kiedyś ładnie powiedział, że jeden lubi jak mu Cyganie grają, drugi jak mu stopy śmierdzą.
Zgadza się
 

chudya

Hrabia

DeletedUser23076

Guest
Event okropny i tyle. mam nadzieję, że następny będzie innego rodzaju. U nas w gildii spora część już przestała go robić. Ten jest nudny jak gra dla przedszkolaka, a gra zaczyna zajmować za dużo czasu. jestem w stanie zrozumieć, że wydawcy chcą zgarnąć kasę, ale po co chcą większego poświęcania czasu ? Chyba to strzał w kolano, ja w poprzednich eventach kupowałem sporo diaxów, żeby zgarnąć główne nagrody, teraz przynajmniej portfel się uchowa.
Do tego uważam, że GPC jest za długie i przez to zaczyna być nużące, są zbyt małe przerwy przed następnym. zero oddechu i czasu na przygotowanie się.
a robienie wszystkiego w jednym czasie to zaczyna być słabe. Można by zrobić przerwę od GPC na czas eventu, byłoby luźniej, a i chetniej wracałoby się na Pola.
 

Borisel

Hrabia
Mimo początkowego sceptyzmu - myślę , że uda mi się zdobyć pewnie 3 ulepszenia 2 lvl (1 za zadania , 1 za skrzynki i 1 za ilość zadań) . Więc jak na czasochłonny event nie jest źle . I tak nie postawię tego budynku bo nie mam gdzie . Jednakże , wolę by ten event poprawili - chodzi o zdobycie waluty potrzebnej do otwarcia skrzynek - jest na styk z ilością by otworzyć skrzynki na wymagany pełny zestaw . A tak trzeba było wykorzystać na ulepszenie kierowników .
 

DomLuk

Wójt
Błędy eventu licznik produkcji w fabrykach ciast, napoi, fajerwerków nie w automacie kasuje na zero po wyjściu i wejściu ponownym.
Napisane do supportu olewka totalna.
 

MarianOkrk

Szlachcic
Niech mnie ktoś poprawi czy dobrze liczę. Zestaw składa się z 5 elementów. 2 elementy dostajemy z zadań. Reszta budynków z pakietów. Potrzebne są 3 pakiety z miast/skrzyń do zbudowania 1 poziomu. Kolejne 5 pakietów do ulepszenia na 2 poziom. 1 pakiet dostaniemy z zadań. Czyli do zbudowania Celtyckiego lasu na 2 poziom wystarczy zdobyć 7 pakietów i ukończyć wszystkie zadania.
 

Azzie

Baron
Całość, poza zestawem za komplet zadań zebrana na prawie 5 dni przed końcem. Nie specjalnie wymagający event, choć lekko upierdliwy w fazie dochodzenia do ostatniej fabryki. Czas się zastanowić, czy warto to stawiać i czy jest gdzie ;)
 
Do góry