Dzień Św. Patryka 2020 - komentarze

chemik12

Wicehrabia
Ja powiem tak - jak miałem wybór miedzy tarasem który daje tylko 5 pr na 24h i tym zestawem( 14 pr+niewielkie bonusy) wybór był prosty. Postawiłem. Zawsze to kilka pr więcej + dodatkowe bonusy.
 
Całość, poza zestawem za komplet zadań zebrana na prawie 5 dni przed końcem. Nie specjalnie wymagający event, choć lekko upierdliwy w fazie dochodzenia do ostatniej fabryki.

A to prawda. Po pierwszych komentarzach i rozpoczęciu myślałam, że nie dam rady zebrać wszystkich ulepszeń. Okazuje się, że od 3 dni czekam na brakujące garnki, żeby skończyć miasto i otworzyć skrzynie, a ostatnie ulepszenie na koniec zadań. I finito. A koniczyny się zbierają i zbierają, tyle już ich, że bym mogła skończyć za nie z 8 dodatkowych miast.
 

hddk

Hrabia
A to prawda. Po pierwszych komentarzach i rozpoczęciu myślałam, że nie dam rady zebrać wszystkich ulepszeń.
Jak rozgrywałem event na Becie bez znajomości strategii, to był mega czasochłonny i wydawało mi się, że robienie go na światach pobocznych będzie szaleństwem :) Jak się poznało strategię to już nie było tak strasznie, choć i tak uważam go za zbyt angażujący.

Na głównym świecie miałem sporo garnków ze znajdek, więc kolejne miasteczka szły w miarę płynnie. Na pobocznym posucha, więc od wtorku ciułam garnki, żeby skończyć miasto i kupić komplet skrzyń :) Znajdki były, ale głównie po 10 garnków. Uciułałem 130Q koniczyn, a jeszcze 130 garnków brakuje :)

Zestaw opłaca się nawet na lvl 1, bo daje 6 PR czyli więcej niż tarasy plus bonusy do ataku i obrony. Więc jak ktoś nie uzbiera kompletu zestawów na ulepszenie całości do lvl 2, to chyba lepiej najpierw ulepszyć elementy dające atak i obronę.
 
Ostatnia edycja:
Zestaw opłaca się nawet na lvl 1, bo daje 6 PR czyli więcej niż tarasy plus bonusy do ataku i obrony. Więc jak ktoś nie uzbiera kompletu zestawów na ulepszenie całości do lvl 2, to chyba lepiej najpierw ulepszyć elementy dające atak i obronę.

Ja to bardziej dla wyglądu chcę go wymaksować :D Miły akcent w mieście. A że każdy bonus się dodatkowo przyda, to co innego. I fakt, czasochłonny jest. Jak się początkowego etapu każdego miasta nie wykona sprawnie, to potem całość idzie jak krew z nosa - prędzej człowieka szlag trafi, zanim się wykrwawi :D
 
Do góry