Dzień Św. Patryka 2020 - komentarze

DeletedUser15827

Guest
Osobiście nawet nie próbuję zebrać. I tak nie stawiałbym. Zbiorę co się da i wymienię na monety.
 

Parry

Szlachcic zagrodowy
Ma ktoś może rozpiskę wszystkich misji jakie można wykonać podczas jednej rozbudowy miasta ?
 

hdre

Szlachcic zagrodowy
Jedynym celem tego eventu jest zmuszanie graczy do kolejnych zakupów. Nawet wymagające opłaty przyspieszenie nie daje widocznych efektów.
Wkładanie sporego wysiłku (i niewirtualnych pieniędzy) do pozyskania budynków eventowych, jest sukcesem na krótką metę. Deaktualizują się po przejściu do kolejnych epok. Niestety dotarło to do mnie późno. Oczywiście możliwa jest renowacja, ale wymaga to zestawów do renowacji, których uzyskanie jest porównywalne z główną wygraną w totolotka. Autorzy gry powinni przemyśleć strategię, inaczej gra "znudzi" się prędzej, czy później.
 

Azulena

Baron
Pierwsze miasto, z nagród głównych zdobyłam dopiero jedną, czyli "początek początku" - zadanko: "Ulepsz budynki 200 razy".

Bez komentarza... bo nie umiem tego skomentować w elegancki sposób.
Czytałam tutaj, że "dużo klikania" ... ale tego nie przewidziałam.

Co do nagrody - nie znoszę tych zestawów, których potem nie ma jak wygodnie przenieść w razie potrzeby, robię eventy dlatego, że są.. ale to... :? ;/
 

Arox

Baron
Jedynym celem tego eventu jest zmuszanie graczy do kolejnych zakupów. Nawet wymagające opłaty przyspieszenie nie daje widocznych efektów.
Wkładanie sporego wysiłku (i niewirtualnych pieniędzy) do pozyskania budynków eventowych, jest sukcesem na krótką metę. Deaktualizują się po przejściu do kolejnych epok. Niestety dotarło to do mnie późno. Oczywiście możliwa jest renowacja, ale wymaga to zestawów do renowacji, których uzyskanie jest porównywalne z główną wygraną w totolotka. Autorzy gry powinni przemyśleć strategię, inaczej gra "znudzi" się prędzej, czy później.
No spójrzmy na tą "rzadkość" w zdobyciu zestawu do renowacji(podnoszenie do epoki w której jesteśmy) czy zestawu do ulepszenia(czyli podnosimy o jedną epokę w górę):
1. Możemy je uzyskać w Wyprawach Gildyjnych.
2. Możemy je uzyskać w Dilerze z Antykami.
3. Pojawiają się w eventach jako Wielka Nagroda czy Nagroda Dnia. (eventy są często)
4. Możemy wybrać co jakiś czas skrzynię w zadaniach codziennych, gdzie mamy 15 % szans na wylosowanie zestawu do ulepszenia czy 5% szans na wylosowanie zestawu do renowacji.
5. Za każde 7 wykonanych zadań codziennych otrzymujemy skrzynkę gdzie mamy szanse na zestaw do renowacji.
Przedmiot nie wydaje się na taki rzadki jak go nie którzy malują... po za tym budynki eventowe nie wiele różnią się epokami ... przykładowo co dwa epoki w skarbcu olimpijskim zwiększa się obrona o 2%... czyli nie wiele... tak samo mamy sytuacje z Opuszczony zakładem psychiatrycznym... też zwiększa się atak co dwa epoki o 2%... Więc nie trzeba co chwilę zestawów używać...
 

hlnrys

Baron
Czy zaczynając teraz, mam szansę na zdobycie wszystkich ulepszeń?
Do jakich poziomów ulepszać poszczególne elementy?
 

hdre

Szlachcic zagrodowy
No spójrzmy na tą "rzadkość" w zdobyciu zestawu do renowacji(podnoszenie do epoki w której jesteśmy) czy zestawu do ulepszenia(czyli podnosimy o jedną epokę w górę):
1. Możemy je uzyskać w Wyprawach Gildyjnych.
2. Możemy je uzyskać w Dilerze z Antykami.
3. Pojawiają się w eventach jako Wielka Nagroda czy Nagroda Dnia. (eventy są często)
4. Możemy wybrać co jakiś czas skrzynię w zadaniach codziennych, gdzie mamy 15 % szans na wylosowanie zestawu do ulepszenia czy 5% szans na wylosowanie zestawu do renowacji.
5. Za każde 7 wykonanych zadań codziennych otrzymujemy skrzynkę gdzie mamy szanse na zestaw do renowacji.
Przedmiot nie wydaje się na taki rzadki jak go nie którzy malują... po za tym budynki eventowe nie wiele różnią się epokami ... przykładowo co dwa epoki w skarbcu olimpijskim zwiększa się obrona o 2%... czyli nie wiele... tak samo mamy sytuacje z Opuszczony zakładem psychiatrycznym... też zwiększa się atak co dwa epoki o 2%... Więc nie trzeba co chwilę zestawów używać...
Wykonywanie nagrody dnia przestało dla mnie istnieć. Zawsze wygrywam najniższy poziom. Przypadek?
 

Parry

Szlachcic zagrodowy
Do którego poziomu ulepszacie menadżerów przy statku i festiwalu? Kończę pierwszą wioskę i szło mi bardzo płynnie ale uzbierane 8,4 Q przy 250/250 festiwal/statek strasznie długo trwa a zebranie kończynek na ulepszenie 300/300 to prawie cały dzień
 

OliverJr.

Hrabia
Do którego poziomu ulepszacie menadżerów przy statku i festiwalu? Kończę pierwszą wioskę i szło mi bardzo płynnie ale uzbierane 8,4 Q przy 250/250 festiwal/statek strasznie długo trwa a zebranie kończynek na ulepszenie 300/300 to prawie cały dzień
Przesadzają niektórzy już, dość że było tyle razy pisane, to jeszcze w poprzednim poście masz napisane do których poziomów
 

DeletedUser19626

Guest
2 event którego nie ukończę na wszystkich 6 światach
 

DeletedUser2383

Guest
1582313053082.png

Dla zabawy próbuję wycisnąć z tej wioski jak najwięcej :p.

Kierownicy na 5 poziomie poza ciastami, napojami i pirotechniką.

Obecnie maxuję festiwal by zarobić jak najwięcej koniczynek. Zobaczymy w którym momencie zapasy spadną do 0 i trzeba będzie zacząć zwiększać transport.

updade:
317lvl festiwalu 8,93T nast lvl za 1,37Q
318lvl festiwalu 8,96T nast lvl za 1,51Q
319lvl festiwalu 8,99T nast lvl za 1,66Q


zapasy powoli się kurczą, dobijemy do 320lvl festiwalu i zwiększymy transport surowców


320lvl festiwalu 9,02T nast lvl za 1,82Q
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20282

Guest
Jak teraz włącze newsletter to dostanę te 500 garów czy już za późno ?
 

Borisel

Hrabia
Ja nie dostałem w e-mailu 500 garnców złota - trudno . Robię ten event dosłownie na opierdziel - nie zależy mi na tym zestawie . I tak nie mam gdzie to postawić . Jak się uda to się uda . Na razie robię cały czas pierwsze miasto i chce zrobić do końca 38 zadań . Jestem ciekaw czy za ukończenie 38 zadań też dostaję się jakąś nagrodę ?
 

DeletedUser20310

Guest
@ginek. Niestety nie. Koniecznie trzeba przed eventem.
@Borisel. Nic nie dostaniesz Te zadania służą jedynie do naliczania punktów w "pasku" z Wielką Nagrodą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
1582354556094.png

321lvl festiwalu 9,05T nast lvl za 2,01Q
322lvl festiwalu 9,08T nast lvl za 2,21Q
323lvl festiwalu 9,1T nast lvl za 2,43Q
324lvl festiwalu 9,13T nast lvl za 2,67Q
325lvl festiwalu 9,16T nast lvl za 2,94Q
326lvl festiwalu 9,19T nast lvl za 3,23Q
327lvl festiwalu 9,22T nast lvl za 3,56Q
328lvl festiwalu 9,24T nast lvl za 3,91Q
329lvl festiwalu 9,27T nast lvl za 4,3Q
330lvl festiwalu 9,3T nast lvl za 4,73Q

1582354863893.png
 

piotresz

Hrabia
Ten pierwszy screen to jakiś eksperyment ?
Po co zbierasz 38,5Q koniczynek skoro po 8,4 zmienia się miasto.
 

Marmar60

Szlachcic zagrodowy
zniknął mi pasek eventu, ten przez który wchodzi się z miasta, wylogowywanie nie pomaga, czy ktoś tak miał, co z tym zrobić ??
 

chudya

Hrabia
Mam pytanko, chyba nie ma potrzeby kończenia wszystkich zadań żeby przejść do następnego miasta?
To dlaczego, mimo że mam grubo ponad 8.4Q koniczynek, nie mam możliwości zmienić miasta?
Może tutaj mi moderator odpowie, bo suport milczy.
 
Do góry