Dzień Św. Patryka 2020 - komentarze

DeletedUser16845

Guest
Rozumiem, że jak zbiorę pierwszą wielką nagrodę (zestaw) i przejdę do nowego miasta to nie będzie znowu do zdobycia zestaw w wielkiej nagrodzie tylko pasek wielkich nagród się nie zmienia?
 

DeletedUser20282

Guest
Chyba, kolejne 25 zadań robisz i dostajesz PRy. Później ŚW itd.
 

OliverJr.

Hrabia
Dziewucha ode mnie spisała takie coś :)

Miałam o evencie napisać :) Zadania robi się standardowo, dostaje się za to garnki. Nie ma nagród dziennych do losowania, garnki wydaje się w mini miastach na kierowników + skrzynie po ukończonych miastach. Bardzo proste to jest, tylko klikania sporo, co ważne!:
-nie wydawać garnków na więcej niż jednego kierownika w danej fabryce, chyba że pod mini zadania ale też starać się wybierać inne, żeby nie brakło
-zadań jest bodajże 38 na miasto, wyświetlane po 3 jednocześnie, po zrobieniu 25 jest duża nagroda, nie ma konieczności robić wszystkich, zalecane 30-33 i kolejne miasto
-w mieście najważniejsze są magazyn/festiwal, statek i fabryka fajerwerków, podnosić odpowiednio do poziomów 300, 300 i 50. Zajmuje to ze 2h roboty, dzięki temu sprawnie się przejdzie do kolejnego miasta
-po ukończonym mieście są do do otwierania skrzynie, jedna darmowa, za kolejne płaci się garnkami. Za otwarcie wszystkich 6 dostaje się element zestawu z nagrody głównej
-otwarcie 6 skrzyni to koszt 1900 garnków, jak otwierać to jedną darmową albo wszystkie!
-do skompletowania nagrody głównej potrzeba 10elementów: 3 są zadania, 4 za skrzynie i 3 za dłubanie w miastach (możliwa opcja 3 za skrzynie i 4 za miasta ale więcej dłubania wtedy)
-trzeba zrobić 175mini zadań w miastach aby dostać 3elementy (zadania same się w zdecydowanej większości robią). Robiąc jak napisałam wyżej po 30-33 zadania na miasto wychodzi dłubanie przy 6, z czego po czterech zakończonych wykupić komplet skrzyń
-jak same zadania z kierownikami to patrzeć które tańsze
-garnki będą się pojawiać w obrębie miasta, rozglądać się za tem :)

Może się komu przyda
 

DeletedUser16845

Guest
"
-nie wydawać garnków na więcej niż jednego kierownika w danej fabryce, chyba że pod mini zadania ale też starać się wybierać inne, żeby nie brakło

Tzn nie wydawać na więcej niż jedno ulepszenie kierownika tak? Bo w danej fabryce jest tylko jeden kierownik.
 

hddk

Hrabia
W grze Profil -> Konto -> Ustawienia -> Zarządzanie przetwarzaniem danych. Przenosi na stronę WWW, na której są różne zgody do zaznaczenia (Opcje kontaktu), w tym zgoda na newsletter. U mnie akurat ten przycisk nie działa na żadnej przeglądarce, nie wiem czemu, ale na około przez WWW też da radę wejść. No i na początek sprawdzić folder "Spam" :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser775

Guest
Sprawdź dobrze, przy okazji każdego eventu wysyłają eventową walutę na maila, którego użyto podczas rejestracji.

Czy Innogames przewidziało, że hosting emaila z którego założono konto już nie istnieje? (usługa została wyłączona).
Czy jest sposób na przepisanie konta na innego emaila, by odbierać te bonusy?

Ok już widzę opcję zmiany emaila..
 

DeletedUser19626

Guest
Przez te eventy gra jest niestabilna, nie da się grać, co kilka minut relog ale co tam interes z diamentami się kręci. Dziękuję za taki event.
 

DeletedUser15827

Guest
Mnie interesuje jak zebrać te skrzynie.
Jak na razie nie mogę zebrać nawet tej darmowej.
Trzeba jakieś koniczyny czy co?

PS. Wcale nie trzeba kupy czasu. Wchodze raz na 4-5 godzin, robię to co jest a potem wyłączam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DonJon

Rycerz
Mnie interesuje jak zebrać te skrzynie.
Jak na razie nie mogę zebrać nawet tej darmowej.
Trzeba jakieś koniczyny czy co?

PS. Wcale nie trzeba kupy czasu. Wchodze raz na 4-5 godzin, robię to co jest a potem wyłączam.
I dlatego nie zbierzesz nagrody głównej na najwyższy poziom :) Może nawet nie skompletujesz na pierwszy.
 

DeletedUser15827

Guest
Jakbyś czytał co jest w tym wątku pisane to byś wiedział jak dojść do skrzyń
Odpowiedź wyczerpująca.

A poza tym przeczytałem i jakoś nie wyjaśniło mi to nic. Może dlatego, że nigdzie nie ma informacji co znaczy "ukończone miasto" i zanim znów napiszesz coś "mondrego" pomyśl, że nie każdy żyje grą i niektórzy mogą czegoś nie wiedzieć, a to forum jest po to, żeby móc się o to zapytać.
 

OliverJr.

Hrabia
Ehh a widzisz w prawym dolnym rogu w tym mini mieście znaczek "Następne miasto" ? Ciężko przeoczyć że potrzeba 8.4Q aby zakończyć miasto
 

DeletedUser15827

Guest
Ehh a widzisz w prawym dolnym rogu w tym mini mieście znaczek "Następne miasto" ? Ciężko przeoczyć że potrzeba 8.4Q aby zakończyć miasto
Ech, widzisz, jak ciężko było odpowiedzieć. Ciężko przeoczyć, że ktoś mógł nie zrozumieć "prostych poleceń"
 

mastika

Wicehrabia
A mnie się podoba. I muzyczka fajna, i stateczek sobie pływa, nie uda się zebrać wszystkich nagród? Trudno, za dwa miesiące będzie pewnie następny event. Czy mechanizm był trudny do ogarnięcia? Niespecjalnie, jakieś 5 - 10 minut :) Daje frajdę fakt, że to inny event niż dotychczasowe (gram rok z leciutkim okładem). I to jest spoko - być może na bazie tej imprezy następna będzie jeszcze bardziej odpicowana. Luzu trochę, niech gra przynosi zabawę, a nie frustrację :)
 
Tak sobie myślę... Twórcy FOE chcieli, żeby gra była realistyczna, dlatego dbają o szczegóły nawet w wybiegających mocno do przodu epokach. I wszystko było pięknie i wspaniale, aż tu nagle pojawił się ten event, w którym zbiera się absurdalne ilości koniczyn. Przecież zbieranie na festiwal prawie 8.5 kwadrylionów koniczyn to najbardziej realistyczna rzecz jaką można sobie wyobrazić ;)
 

OliverJr.

Hrabia
Do zebrania mamy 11200(zadania+logowanie) + 500(email) + 300(z wydarzeń, lekko więcej wpadnie, zwłaszcza że można trafić po 200 czy nawet 500) daje nam to co najmniej 12000, dla tylu proste obliczenia. 4 zestawy skrzyń 4x1900 = 7600, zostaje 4400 na miasta. Potrzeba 175 zadań zrobić łącznie, w 6 miastach się lekko zamknie temat. Daje nam to 4400/6 = 733 do wydania na miasto. Na tą chwilę mam zrobione 31 zadań w pierwszym i wydane 580. Bez problemu da się skompletować pełny zestaw, byle kontrolować wydatki :)
 
Do góry