Zima 2017 - komentarze

DeletedUser18758

Guest
ehh zgadam sie w pełni z poprzednikami, tylko kasa się liczy, tylko kupujcie dziamenty, zabawy żadnej :( event nie jest fajny ponieważ według mnie nie do zrobienia,
 

DeletedUser19146

Guest
Dziś 10 losowań z uzbieranych gwiazdek. Dobosz, medale, monety i zaopatrzenie. Dodatkowo w środku losowań przemieszanie które całkowicie pogrążyło moje szanse na eventowy budynek. No i podwójna nagroda... dwa gargulce.
Event to kompletne dno. Nie zamierzam brać w tym dłużej udziału.
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja zbieram gwiazdki na Galerie sław, studnie, albo SW. Na resztę nagród nie chce mi się nawet patrzeć, a co dopiero klikać myszką.
 
Wiecznie marudzenie i marudzenie. Już setki razy ktoś pisał, nie podoba się - nikt do grania nie zmusza. Mi się np. nie podobają wszelkie eventy sportowe, więc te odpuszczam. Nie uważam ŚW czy studni za super wartościowe budynki, więc 80% z nich pousuwałam, bo wolę grać skromniej, spokojniej, ale mieć ładne miasto i cieszyć oczy budynkami. Z tego też powodu cieszy mnie nowy event świąteczny, budynki są zrobione ładnie, w fajnym stylu, no i nie są kolosalne, także każdy znajdzie na nie miejsce. A że wylosuję w międzyczasie dziesiątki paczek złota, młotków czy doboszy... Trudno. Taki urok.

Więcej uśmiechu proszę. Gra ma być przyjemnością, lecz jeśli tę przyjemność się traci, to lepiej przestać grać, a nie obrzydzać zabawę innym.
 
Uffff... dobrze, że to napisałaś! Przynajmniej wiadomo, żeby nie brać na poważnie reszty tekstu.

Po prostu, uwaga uwaga!, można potraktować tę grę jako zabawę i odskocznię od codzienności, a i tak się prężnie rozwijać, a nie tworzyć w niej kolejny wyścig szczurów, byle mieć jak najwięcej wszystkiego i być jak najlepszym. Ktoś tu ewidentnie zapomniał jaki jest sens gry i zabawy.
 

DeletedUser16730

Guest
Ktoś tu ewidentnie zapomniał jaki jest sens gry i zabawy.

Sens gry z zasady jest taki żeby ją wygrać, a Ty próbujesz wytłumaczyć, że wygrywanie to brak przyjemności. To w ogóle taki znamienny tekst przegrywających "ja gram dla przyjemności" Tak jakby Ci co wygrywają grali za karę.
Ale to tylko taka dygresja, bo w sumie każdy może sobie robić co chce. Oczywiście możesz sobie domki budować, masz do tego prawo jak sama zauważasz. Problem polega na tym, że swoje prawa traktujesz bardzo poważnie, w odróżnieniu od praw cudzych...

Wiecznie marudzenie i marudzenie. Już setki razy ktoś pisał, nie podoba się - nikt do grania nie zmusza.

...bo ja z kolei mam prawo marudzić jak mi się coś nie podoba i grać w grę w której nie wszystko mi się podoba.
 
Wygrać w grę, w której nie da się wygrać... To może ja pójdę odśnieżać Antarktydę. Ale skoro już tak to traktujemy, wcale do przegrywających nie należę, ani też za przegrywającą się nie uważam. Nie mówię też, że nie macie prawa marudzić, ale to jest naprawdę męczące, gdy co wejdę na forum, w niemal każdym temacie 80% wypowiedzi to jęki, marudzenie, narzekanie, malkontenctwo, ogólny pesymizm i niechęć do wszystkiego. Tego nie rozumiem. Fakt, są niedociągnięcia mniejsze i większe, fakt, zdarzają się błędy nawet tragiczne, ale żeby się niemalże wszystko nie podobało? Dostajemy, dla przykładu, event, za który nie płacimy nic - źle, bo nagrody nie takie/za słabe/beznadziejne/niepotrzebne, a właściwie to najlepiej dostać od razu najlepsze rzeczy, od ręki, od tak, za samą łaskę, że dalej w to gramy. Nowa epoka? A komu to potrzebne? Przecież i tak budynki są brzydkie, jednostki słabe, epoka jest za krótka lub za bardzo rozciągnięta, skończę ją w 2 dni albo w ogóle nie wejdę...

Czytając to wszystko to aż się nie dziwię, że support milczy tak często, gęsto i wymownie.

No nic, teraz to marudzenie i mi się włączyło, niedobrze... Grajcie jak chcecie, nikt wam żadnej strategii nie narzuca, ale proszę, zmieńcie czasem nastawienie, jeśli chcecie chociaż raz zebrać słońce, a nie kolejną burzę.
 

DeletedUser17554

Guest
Więcej uśmiechu proszę. Gra ma być przyjemnością, lecz jeśli tę przyjemność się traci, to lepiej przestać grać, a nie obrzydzać zabawę innym.
Nie mówię też, że nie macie prawa marudzić, ale to jest naprawdę męczące, gdy co wejdę na forum, w niemal każdym temacie 80% wypowiedzi to jęki, marudzenie, narzekanie, malkontenctwo, ogólny pesymizm i niechęć do wszystkiego. Tego nie rozumiem.

Zagzdam się, nie rozumiesz tego. Więc daj sobie spokój i zajmij się czymś innym. Chyba, że masz w tym cel.
 

DeletedUser17530

Guest
Ja lubię tu sobie pomarudzić i robię to często :) Np ten wpis to też będzie marudzenie i krytyka. Pisaliście, że tłumaczenie newsów to nie taka prosta sprawa i potrzeba do tego stada bara...wróć, sztabu ludzi :) Dlatego nie są dodawane z kilkudniowym wyprzedzeniem. To jeśli kilka osób jest odpowiedzialnych za tłumaczenia i sprawdzanie poprawności, jakim cudem za każdym razem są błędy? Np takie jak ten poniżej :)

evnt.jpg
 

DeletedUser11683

Guest
Jutro dzień niemądrych - nagrodą świątynia wiedzy.
 

Fatherland

Książę
Czyli jest jakaś nisza w którą celują twórcy gry :) będą sobie smyrac posty na wzajem bo żyletownicy docelowo wszystkie polubią :) wspiera ich zakamuflowana cenzura forum, sukcesywnie działająca... A cel wiecie jaki jest? Wydoić i uśpić, tak się kończą projekty gry właśnie ;) krótkoterminowa gra;) coś mi to przypomina.. '33 '39... Wiecie dlaczego zakazują? Żebyśmy nie umieli porównać i odszukać podobieństwa;) a najgorsze że niektórym się wydaje że to wina graczy w gildiach że jest źle ;) ten event zimowy to najgorszy w historii tej gry. I nie jest to kwestia opinii czy gustu.
 

DeletedUser11629

Guest
Przyznam, że nie śledziłem tego nigdy, ale niejednokrotnie po rozpoczęciu eventu na wikii był cały spis nagród. Jeśli zawsze było inaczej to skąd się wziął?
Ponieważ zdaje się, że nie ma w tym wielkiej trudności, żeby spisać nie tylko zadania, ale i kolejność nagród z bety... więc i są. Natomiast ZAWSZE nagroda na kolejny dzień w evencie tego typu jest podawana na wiki zaledwie z kilkugodzinnym wyprzedzeniem, reszta pozycji to kropki.
 

DeletedUser11629

Guest
Po prostu, uwaga uwaga!, można potraktować tę grę jako zabawę i odskocznię od codzienności, a i tak się prężnie rozwijać, a nie tworzyć w niej kolejny wyścig szczurów, byle mieć jak najwięcej wszystkiego i być jak najlepszym. Ktoś tu ewidentnie zapomniał jaki jest sens gry i zabawy.
Zapewne masz rację, z tym drobnym wyjątkiem, że kasując świątynie wiedzy i studnie możesz zapomnieć o "prężnym" rozwoju. To tak, jakby ślimak uważał się za mistrza w sprincie, chociaż wszyscy wyprzedzili go 5 godzin temu. A poza tym - uważam Twoje uwagi, jakobym mijała się z celem gry, ponieważ moja przyjemność to bycie wśród najlepszych, za obraźliwe...
 

DeletedUser11629

Guest
A ja tam, wiecie, zbieram ten secik świąteczny... event jest takim rozczarowaniem, właściwie nie potrzebuję niczego więcej z niego niż studnie na altach... (tak, ŚW właściwie też już nie potrzebuję, to dopiero dramat i upadek gry, nie?), więc postanowiłam dołączyć do Grupy Żylety, na zasadzie satelity. I ciekawe, ile diaxów mi zajmie wylosowanie całego badziewia (nie, kupować nie będę, bez jaj, to nie Wielkanoc w końcu).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Średnio wyszło mi 110 gwiazdek za świątynię czyli 770 diaxów, czy kiedykolwiek można było mieć je taniej?
 
Do góry