Zima 2017 - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Ponieważ zdaje się, że nie ma w tym wielkiej trudności, żeby spisać nie tylko zadania, ale i kolejność nagród z bety...

No właśnie nie śledziłem tego wcześniej, ale tym razem jest inna kolejność nagród.

Średnio wyszło mi 110 gwiazdek za świątynię czyli 770 diaxów

Mi chyba nawet trochę taniej. Ale miałem tym razem szczęście z przemieszaniem.

najgorszy/najlepszy to niewątpliwie opinia

Tak czy owak bardziej wiążąca u kogoś kto ma szeroki wachlarz do porównania niż u kogoś kto go nie ma.
 

DeletedUser907

Guest
Świątynia zdobyta za 6 losowaniem więc nie jest źle. Oprócz tego premia dla broniących, 2Pr, 10PR, medale, podgląd na dwie nagrody.
 

DeletedUser19146

Guest
Po wczorajszym masakrycznym pechu dziś dopisało szczęście. Świątynia w pierwszym losowaniu :)
 

DeletedUser17201

Guest
Chciałabym się dowiedzieć kto wpadł na ten inteligentny pomysł, żeby ten śnieżek padał po każdym zgarnięciu gwiazdek z zadania i losowaniu?
Zamula totalnie, trzeba czekać aż cholerstwo zniknie...
I co to za zima, która trwa 2 minuty?
To już naprawdę fajniej byłoby podmienić grafiki i niech wszędzie będzie śnieg, cały czas, do zakończenia eventu, a nie taka irytująca animacja...
 

DeletedUser7795

Guest
@aerrae nie dość, że totalnie zepsuli event to jeszcze takie wnerwiajki. Po co są te animacje? Więcej prezentów się przez to będzie losować?

Samo okienko z nagrodą by wystarczyło. Ale nie, oni musieli te animacje dodać.
 

DeletedUser

Guest
aerrae- nie musisz oglądać śniegu. Wyłącz animacje miasta w ustawieniach i po kłopocie. W menu gry masz kółka zębate, tam kliknij i wyłącz animację odpowiadającą za pogodę czy chmurki.
 

DeletedUser17009

Guest
Ma ktoś ustawienie tego setu tak żeby dawało wszytkie bonusy?
Tylko po jednym budynku bo na pewno nie wylosuję żadnego podwójnie :p
Nawet nie będę próbował...
 

DeletedUser17201

Guest
aerrae- nie musisz oglądać śniegu. Wyłącz animacje miasta w ustawieniach i po kłopocie. W menu gry masz kółka zębate, tam kliknij i wyłącz animację odpowiadającą za pogodę czy chmurki.
Ale ja CHCĘ mieć animację. Resztę, tę którą mam. Nie chcę tylko śniegu :p

A swoją drogą dziś ostatni dzień eventu dla mnie na jednym ze światów. Jutrzejsze zadanie (z alternatywą, hahaha) blokuje mnie całkowicie.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Jaki jest sens dawać taką cenę za SW, jak za 2.5k diaksów kupując gwiazdki , spokojnie z losowania można z 4 trafić.
Może liczą, że jakiś naiwniak się trafi i kupi parę sztuk.
 

DeletedUser19211

Guest
Muszę powiedzieć że jestem rozczarowany tym ze jak się dostaje wojsko z eventu to jak oni giną to przepadają tak nie powinno być moim zdaniem nie którzy gracze jak ja kupują diamenty specjalnie żeby kupić gwiazdki i trafić coś fajnego a jak trafi wojsko i oni w bitwie giną i przepadają tak mnie to trafiło miałem łotra i generała zginęli a człowiek wydał kasę moim zdaniem powinni zostać i czas naprawy wojska powinien być długi lub naprawa tego wojska w inny sposób ale nie powinni ginąć.
 

DeletedUser16730

Guest
Jutrzejsze zadanie (z alternatywą, hahaha) blokuje mnie całkowicie.

Sąsiadów nie masz?

a jak trafi wojsko i oni w bitwie giną i przepadają tak mnie to trafiło miałem łotra i generała zginęli a człowiek wydał kasę moim zdaniem powinni zostać i czas naprawy wojska powinien być długi lub naprawa tego wojska w inny sposób ale nie powinni ginąć.

Nieśmiertelni żołnierze, ciekawa koncepcja.
Swoją drogą możesz ich wskrzeszać za diamenty bez końca.
 

DeletedUser19211

Guest
Sąsiadów nie masz?



Nieśmiertelni żołnierze, ciekawa koncepcja.
Swoją drogą możesz ich wskrzeszać za diamenty bez końca.

Wiem ze za diamenty mogę i wskrzeszać za diamenty ale trzeba je mieć po pierwsze a po drugie jak mi generał ginął w bitwie to już nić nie naprawie diamentami a po drugie niech na przykład naprawa kosztuje za monety lub coś innego a naprawa trwa długo i dodam jeszcze aż tyle nikt nie ma wojska z eventu żeby tego nie było można zrobić jak ja mam wydawać diamenty na gwiazdki i trafić wojsko w losowaniu a potem mają oni zginąć to ja dziękuje taki event i jest jeszcze możliwość ze wojska z eventu na przykład generał itd... giną 10 razy to wtedy przepadają bezpowrotnie.
 

DeletedUser19211

Guest
jest dużo możliwości można tez zrobić że dane wojsko z eventy jest zablokowane na kilka godzin lub dni a po tym czasie jest naprawiana zwykłe wojska z które się ma to wiadomo ze ginie i koniec ale nie eventowe jak ktoś wydał kasę prawdziwą postaw się na miejscu innych jak wydali kasę trafili w losowaniu wojsko a później te wojsko ginie w bitwie ciekawe czy był byś tak cicho no chyba że jesteś bogaty:) heherhe
 

DeletedUser16730

Guest
wiadomo ze ginie i koniec ale nie eventowe jak ktoś wydał kasę prawdziwą postaw się na miejscu innych jak wydali kasę trafili w losowaniu wojsko a później te wojsko ginie w bitwie ciekawe czy był byś tak cicho no chyba że jesteś bogaty

To jest skandal żeby wojsko za pieniądze ginęło. Napisz do supportu, oni mogą ożywiać martwe wojska.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A swoją drogą dziś ostatni dzień eventu dla mnie na jednym ze światów. Jutrzejsze zadanie (z alternatywą, hahaha) blokuje mnie całkowicie.
A ci Cię zablokuje? 5 zwycięstw bez porażki, 100 towaru dla gildii czy wydanie 10 PR?


Wishing_Well.png

 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
losowanie na 6 światach, studnia: za 2, 2, brak, za 1, brak, za 10...

teraz będę liczył na 4 (a zwłaszcza na 3 gdzie bardzo dużo gwiazdek zostało) światach, by trafić jak najszybciej przemieszanie i powalczyć o kolejne, a także na wszystkich 6 zrobić muszę dzisiejsze zadanie, by jeszcze więcej polosować :) ale to wieczorem

póki co całkiem zadowala mnie moge dzisiejsze szczęście

jakby ktoś pytał, od początku eventu zbierałem właśnie na tą okazję i nie zużyłem wcześniej ani jednej gwiazdki
 

DeletedUser16730

Guest
Przez miesiąc to ja mam 4-6 studni z wypraw lecąc 95% na automacie. Bez zadań, bez siedzenia i nastawiania młotków pińcet razy, bez odkrywania prowincji, bez robienia techa, bez ładownia sury w magazyn gildii. I jeszcze diaxów wpadnie.
Gdyby nie św to bym eventu nawet nie ruszał.
 

DeletedUser11629

Guest
Ma ktoś ustawienie tego setu tak żeby dawało wszytkie bonusy?
Tylko po jednym budynku bo na pewno nie wylosuję żadnego podwójnie :p
Nawet nie będę próbował...
A to ustawienie, co się pokazuje na oficjalnej planszy (tej, na której są pokazane wszystkie budyneczki seciku) to to nie jest takie właśnie ustawienie?

Na 7 światach dało mi 11 studni. To całkiem, całkiem. Studnie jeszcze będą?
 

DeletedUser18728

Guest
Nie mówię też, że nie macie prawa marudzić, ale to jest naprawdę męczące, gdy co wejdę na forum, w niemal każdym temacie 80% wypowiedzi to jęki, marudzenie, narzekanie, malkontenctwo, ogólny pesymizm i niechęć do wszystkiego. Tego nie rozumiem. F

Przyzwyczaiłem się że w każdym oficjalnym forum o jakiejś grze zawsze znajdzie się masa hejtu i płaczu, niezależnie co to by było, szczególnie pod wpisami z newsów/artykułów/moderatorów/członków ekipy/itd. Nie mam nic do negatywnej opinii, ale czasami i tutaj jest strasznie dużo jączęnia za zasadzie przeświadczeń.

-------------

Event gorszy od innych, zwłaszcza przez to że trzeba czekać na każdy dzień. Wolałbym żeby każdy robił to w swoim tempie. W dodatku nagrody z losowania są zwyczajnie słabe. Rozumiem koncepcję kalendarza adwentowego, ale no.. Tak na prawdę nie ma żadnej frajdy w zdobywaniu tych nagród. Nie mam rozbudowanego porządnie miasta, uznaje się za średniej klasy gracza. Te nagrody jedynie mogą się przydać tym co wchodzą dwa razy na tydzień i mają ratusz o 4 epoki dalej niż swoje budynki. :x Oczywiście mowa o wszystkim poza nagrodzie głównej.

Same budyneczki są fajne, postaram się je zebrać wszystkie. I tak nie mam na nie miejsca, ale będą ładnie sobie siedzieć w ekwipunku. :D

Najbardziej szkoda że po raz kolejny wymusili zbadanie technologii.. Chciałbym wiedzieć czemu taka decyzja została podjęta. Czy to źle że gracze zatrzymują się w tych epokach co chcą?

Za wykonanie wszystkich zadań jest jakaś nagroda?
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Przez miesiąc to ja mam 4-6 studni z wypraw lecąc 95% na automacie. Bez zadań, bez siedzenia i nastawiania młotków pińcet razy, bez odkrywania prowincji, bez robienia techa, bez ładownia sury w magazyn gildii. I jeszcze diaxów wpadnie.
Gdyby nie św to bym eventu nawet nie ruszał.

Nie każdy gra na 8 światach, więc niektórzy muszą robić zadania eventowe.
Zbierałem gwiazdki od początku eventu i 2 studnie wpadły do tego jeszcze 58 gwiazdek zostało, mam nadzieję, że jeszcze raz studnia będzie nagrodą główną.
Co do SW to 4 wpadły, ale użyłem do tego diaksów, które zdobyłem na wyprawach ( nie kupowałem) a dokładnie 2.1k diaksów i też liczę, że SW jeszcze będzie dostępna i pewnie jeszcze użyje diaksów na zakup dodatkowych gwiazdek.
 
Do góry