Zima 2017 - komentarze

Dyskusja w 'Komentarze' rozpoczęta przez użytkownika Robin65, 29.11.2017.

1. boconik

boconik Szlachcic zagrodowy

Ale tu chodzi o kolor tego prezentu, np pakowano mi w kolor czerwony przed ostatecznym przemieszaniem to skupialem sie tylko na nich, wiec no nie do końca masz wprawne oczy : p

2. bartekmod

bartekmod Książę

a gdzie jest 10 gwiazdek o północy? wyparowały na ostatni dzień?

3. jan-maria-scyzoryk

jan-maria-scyzoryk Książę

Mieliby dać chitrusy 10 gwiazdek za 11,5 godziny? Zwariowałeś?

4. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

Myślałem ze choć ten event zostawicie w spokoju ale jak zawsze musza pchać łapska do rzeczy która była dobra i ja zepsuć ,ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!

5. Chodzonce Zuo

Chodzonce Zuo Książę krwi królewskiej

Miasto:
    Ułęż
    Ja się ani trochę nie denerwowałem. Czemu? Bo miałem w doopie ten event i w ogóle do niego nie zaglądałem.
    Zostawcie eventy w spokoju i idźcie bańki puszczać.

6. jan-maria-scyzoryk

Bez przesady, event jak każdy w fordżu. Nie ma tutaj ewidentnego wyjścia przed gracza, ale też nie ma wielkiej tragedii. Nastawiony ewidentnie na zakup diaksów, ale też robiąc 3/4 zadań (bez wymuszających awans) można było ustukać 5-7 świątyń. Tyle mi wpadło średnio na świat. Nie jest to super ilość, ale też nie całkowite dno.

7. Chodzonce Zuo

Chodzonce Zuo Książę krwi królewskiej

Miasto:
    Ułęż
    I właśnie to sprawia, że nóż się w kieszeni otwiera. Producent towaru stara się aby jego produkt był dobrej jakości a w FoE ostatnie eventy to jakieś fuszerki. Mam kupować diamenty żeby sobie wylosować coś co mogę zdobyć z zadań czy z wypraw? :haha:

8. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

Nie no serio ???? Te zimowe eventy były najlepsze a teraz daja ci jakies budynki eventowe itp i pomyśl ile nowych budowli będziesz miał w eventach teraz to jest prostolinijnie myslenie a bo w jednym evencie byl jakis pałac to teraz dajmy to samo tylko nazwijmy to inaczej to samo G tylko w innym opakowaniu. Kiedys mogles budynki wojskowe wygrac jak weszles w nowe epoke co bardzo pomagalo jakies paczki z pr a teraz cwaniakuja i daja na pasek aby ludzie musieli wydawać

Ostatnio edytowane: 07.01.2018
  9. jan-maria-scyzoryk

Nie zgadzam się z tym, najlepszy był pierwszy jabłkowy (wtedy kiedy nie przetestowali ile może dać) i koło fortuny do 2016.

10. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

Ok każdy woli co innego ale zobacz na fakt taki ze co event to nowsza wioska itp wiec taka monotonia bo nikt nie może czegoś wymyslec

11. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

I to pokazuje, że nigdy nie da się zadowolić wszystkich. Obecny zestaw był bardzo dobry, bo dawał przy odpowiednim ustawieniu dużo pr i ataku. Ogólnie każdy zestaw dający dużo pr jest dla mnie dobry. A widzę znajdą się i tacy, którzy wolą śmieci które można sobie kupić za monety.

12. Von Grun

Von Grun Baron

ja bym wolał jednak konkretny budynek, który zajmuje tyle samo miejsca i daje tyle samo pr. Zobaczymy jak będziesz się cieszył, jak przyjdzie Ci taki zestaw przestawić z takiej, czy innej przyczyny. ;)

13. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

Wole podnieść sobie perle do ataku i nie muszę zmieniać całego miasta i nikt mi nie splądruje perły a to zawsze można , miałeś zadania do odkrycia techno i niektórzy weszli w nowe epoki wiec teraz musza zasuwać aby odblokować specjalnie budynek wojskowy a tak mogłeś to mieć za free teraz zrozumiales moja wypowiedz czy jeszcze nie jak coś to priv na świecie A ten sam nick

14. *BLONDI*

*BLONDI* Baron

Miasto:
    Arvahall
    O cześć Toudi jesteśmy w jednej gildii :haha: nawet nie wiedziałam, a co do zimowego to lepiej się w język ugryzę ....ałłła boli i poczekam na następny :?:D

15. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Myślenie mało rozwiniętego. Póki masz zeusa, katedrę, Castel na niskim poziomie, to łatwo je rozwijać. Jak już je masz na poziomach 60-80 to ile tysięcy pr trzeba wydać aby zwiększyć atak o kilka-kilkanaście procent?

A Ty zrozumiałeś moją?
    Każdy gra jak chce, wg swoich założeń. Dla niektórych budynki dające pr o bonus do ataku są nic nie warte, dla innych nic nie warte są budynki które można sobie kupić za monety. Wniosek jest prosty: zawsze będą zadowoleni i będą niezadowoleni.
    Ja nie zamierzam przekonywać do swoich racji. Ja tylko zauważam, że różni ludzie mają (i mają prawo mieć) różne zdanie.

16. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

czyli Twoje? bo jak nie umiesz normalnie rozmowy przeprowadzić to nie wypowiadaj się .
    stać mnie na to bo jakbyś pomyślał to napisałem na którym świecie gram i ze mam ten sam nick wiec możesz zobaczyć ze mam ponad 300 pr dziennie a tu chodzi o to ze co event foe daje to samo tylko inaczej wygląda i w pewnym momencie ci którzy się rozwijają powoli nie będą mieli miejsca w mieście

17. mkafyfygycycy

mkafyfygycycy Rycerz

Jak nie rozumiesz wypowiedzi, nie komentuj. Jak masz perły na niskim poziomie (czyli nierozwinięte) to łatwo zwiększać ich poziom.
    Niemniej jeśli nie załapałeś sensu mojej wypowiedzi, to może i Twoja interpretacja jest właściwa :)

Ależ ja widziałem Twoje miasto. Dlatego napisałem, że jest nierozwinięte: takie miasteczko początkującego lub gracza bez pomysłu na grę. Ale nie żal się, na początek 300pr dziennie wystarczy, żeby coś rozwinąć. :)

18. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

Kurcze to jak ogaldanie dnia swira wiec wole nie komentowac zyj w swoim malutkim swiecie i tam zostan chlopcze

19. Redhotka83

Redhotka83 Szlachcic zagrodowy

Miasto:
    Warszawa
    Event się dawno zakończył, mam dwa główne portrety ale nie widzę Frosty'ego...?

20. toudi210185

toudi210185 Szlachcic

u mnie się znajduje w 1 tabeli 5 rząd na samym końcu:)

Do góry